Bir 0 km mf almak için ödeme kolaylı nedir nasıl alabilirim kampanya var mı?

Ynt: Bir 0 km mf almak için ödeme kolaylı nedir nasıl alabilirim kampanya var mı?

s@rk@n link=topic=51506.msg523311#msg523311 date=1327844033' Alıntı:
Ne alaka kardeş türk traktör ne var erkunt 5 para etmes al bisim köde aldı birisi diyoki önceki bundan idi boşuna masraf yaptım madem öle yapsın bi türk öle kral bi traktörde bisde ondan bun dan almayalım traktör !!!!!
Neden Z harfi yerine S harfini kullanmayı tercih ediyorsun paramı veriyorlar S harfi kullanınca sana ?

Ynt: Bir 0 km mf almak için ödeme kolaylı nedir nasıl alabilirim kampanya var mı?

s@rk@n link=topic=51506.msg523328#msg523328 date=1327845435' Alıntı:
sana mı kadar geldi indi???????? ben ara sıra konusuyom öle ayrıca z tuşu ara sıra basmıo?????Anlatabil dm mi??
ağzını topla yoksa toplarım özele gel derdin varsa dostum

arkadaşım o zaman öle laf atmacan herkese herkes kendine göre ister yorum yaparsın ister yapmazsın seni zorlayan yok biz burda birbirimizden görüş öneri alıoz sen napmaya çalışıon??????????????

nt@hmet link=topic=51506.msg522179#msg522179 date=1327706151' Alıntı:
kredili alacaksan ,ziraat bankasından alırsan traktörün %60 ına kredi verir,%40 lık peşinatı bayiye ödersin yada borçlanırsın..özel bankalarda kredi miktarı %75.. 1,2,3,4 ve 5 yıl ödemeli seçenekler var,
arkadaşlar denizbanktan tamamına kredi var yalnız faiz yüksek başka bamkalar 1.38 civarı denizde 1.80 nerdeyse ben aylık ödemeli aldım memur olduğum için böyle daha uygun geldi

ziraat bankasını örnek vereyim 65 milyar bankaya borçlansan borcuda 5seneye bölsen borç 80e ulaşır yıllık ödeme en az 15 milyar olur 15 milyar içinde en az üzerinde 80-100 dönüm tarla olmasını isterler geçen yıl çks dosyasında 100dönüm pancar gözükene 33 milyar 100 dönüm kıraç arpa buğday gözükene 9milyar yıllık ödeme yapabilir deniliyordu..
şimdi asıl konuya gelelim senin ÇKS DOSYAN VARMI ?????? de--*-s