bizim emektar duvara tırmanırken yakalandı

Ynt: bizim emektar duvara tırmanırken yakalandı

bizim çocuklar traktör vitesteyken çalıştırmışlar ve traktör bu hele geldiktin sonra haberimiz oldu çok şükürkü çocuklara bir şey olmadı bide kimseye haber vermeden korkup kaçmışlar

Büyük geçmiş olsun.İnşallah bu olay bir ders olur gerekli önlemleri alırsınız.Traktörlerin otomobil gibi direk marşla çalışması çok sakıncalı. benim eskiden mf phantom vardı.kontağı açtığında elektirikli mazot otomatiği çalışmaya başlıyordu.çocuklar açık bırakır giderdi.o yüzden anahtarı hep saklardım.şimdi bunu alışkanlık edindim. traktörde anahatar bırakmıyorum.evimizin önü meyilli.el frenini çekerim ancak çocuklar ben gider ditmez traktörün tepesine çıkarlar.direksiyonu duvara doğru çevirir dayarım.havada ekipman bırakmam.Allah herkesi korusun.Bilhassa çocuklarımız.

İyi ucuz atlatmışsınız ben herzaman garaja koyarım traktörü kardeşim falan sorun çıkarmasın diye el freni çekik durur anahtar üstünde olmaz sizde öyle yapın ben küçük vites dediğim yanında kısa olan viteside herzaman boşa alırım yürümesin motor diye geçmiş olsun anahtarı üstünde bırakmayın traktörlerin çocuklar meraklı ne yapacakları belli olmaz.