Connect'le Ufaktan Bir Drift :)

[size=12pt]Bugün Tatlı su doldurmaya ilçemizden bir köye gitmiştim gelince de benim bilarderle arabayı 2 döndürelim ddik ;D
volkan uzel abimiz nh ciler hani sizin driftleriniz filan die laf atıyordu ;) hemde birazda onun için yaptım ;D
NH yi cıkarmadm ama connect le biraz döndük işte :)
İyi seyirler....
[/size]

http://www.dailymotion.com/embed/video/xo41du
Drift Yaparken gömdüm :)

Tekrardan Cıkardık ve devamm ;D

http://www.dailymotion.com/embed/video/xo41ed
Sıra Garaja koyma da :)

Ynt: Connect'le Ufaktan Bir Drift :)

güzel paylaşım arabayla daha zevkli oluyor aslında bide 4*4 bişey olcak o zaman görr :D ama dikkat et ikinci videonun sonunda kaldırıma bindiriyodun :D bende bizim fordla denedim ama tehlikeli oluyor bi kere kalaya başladımı kontrol edemiyorsun arabayı boş alan yazım..

nh_fıat link=topic=51528.msg522377#msg522377 date=1327756844' Alıntı:
önden çekişli olduğu için dönmüyor ama genede uraşmışın eline sağlık :)
geri geri yapaydın daha iyi olurdu ;D ;D
sen bizim NH türkiye temsilcilerimzdensin :D
aslında bana göre önden çekişli araba ile daha güzel drift yapılıyor benim eski arabam honda civic ' ti onunla bir yapıştırıyordum hızını aldığında el frenini çekince kuru asfaltta nerdeyse 2 kere olduğu yerde dönücek gibi oluyordu ama el frenini çektiğin zaman araba savrulduğunda direksiyonu nereye çevireceğini çok iyi ayarlaman lazım

djzeus link=topic=51528.msg522390#msg522390 date=1327757947' Alıntı:
aslında bana göre önden çekişli araba ile daha güzel drift yapılıyor benim eski arabam honda civic ' ti onunla bir yapıştırıyordum hızını aldığında el frenini çekince kuru asfaltta nerdeyse 2 kere olduğu yerde dönücek gibi oluyordu ama el frenini çektiğin zaman araba savrulduğunda direksiyonu nereye çevireceğini çok iyi ayarlaman lazım
önden çekişli oldumu arkayı savurarak 0 çizemiyorsun. ancak el freni çekersin hızlanıp onuda her yerde yapamazsın. :)

nh_fıat link=topic=51528.msg522411#msg522411 date=1327759580' Alıntı:
önden çekişli oldumu arkayı savurarak 0 çizemiyorsun. ancak el freni çekersin hızlanıp onuda her yerde yapamazsın. :)
el freni çekmeden önden çekişli arabada yapman imkansız sıfır çizmekte değil aslında kayarak savrulma ama arabaya zararı çok büyük ön büyük örneği işte 2009 model honda civic vardı bende bayramdan önce sattım araba ön takım filan iyice parçalanmaya başlamıştı giderken ilan çok ses yapıyordu şimdi aldığım arabada daha 1 kere yaptım denedim sadece yapmamda araba parçalamaya birebir

djzeus link=topic=51528.msg522502#msg522502 date=1327765395' Alıntı:
el freni çekmeden önden çekişli arabada yapman imkansız sıfır çizmekte değil aslında kayarak savrulma ama arabaya zararı çok büyük ön büyük örneği işte 2009 model honda civic vardı bende bayramdan önce sattım araba ön takım filan iyice parçalanmaya başlamıştı giderken ilan çok ses yapıyordu şimdi aldığım arabada daha 1 kere yaptım denedim sadece yapmamda araba parçalamaya birebir
evet.
civic önden çekişlimi yahu :S
insigia var gariba sende şimdi. her sabah görüyom bitane siyah baya büyük jantları var 18 fln gariba çok gzel araba ama önden çekişliye benzemyo :S

Yorumlar İçin Teşekkürler Arkadaşlar...
motorcu link=topic=51528.msg522367#msg522367 date=1327756034' Alıntı:
Güzel paylaşım hacı.Arabayla drift daha güzel oluyo bence traktörden... ;D
ayynen katılyıorum hacı ok-*-s :)
de arkadan cekişliolsydı :(
neyse, yakında bi de ladayı cıkarırım artık ;D

_ÖzGüR_ link=topic=51528.msg522368#msg522368 date=1327756260' Alıntı:
güzel paylaşım arabayla daha zevkli oluyor aslında bide 4*4 bişey olcak o zaman görr :D ama dikkat et ikinci videonun sonunda kaldırıma bindiriyodun :D bende bizim fordla denedim ama tehlikeli oluyor bi kere kalaya başladımı kontrol edemiyorsun arabayı boş alan yazım..
evt bos alan gerekiyor... alan dar oldugu için tam yanlayamadm zaten... ilk videonun 20, saniyesnde yanlama cok güzel gidiyordu yarıda kestim kaldırım vardı ;D

başak 2073 link=topic=51528.msg522374#msg522374 date=1327756625' Alıntı:
tesekkürler..

nh_fıat link=topic=51528.msg522377#msg522377 date=1327756844' Alıntı:
önden çekişli olduğu için dönmüyor ama genede uraşmışın eline sağlık :)
geri geri yapaydın daha iyi olurdu ;D ;D
sen bizim NH türkiye temsilcilerimzdensin :D
evt... arkadan cekişli lada var bide yakında vaktim olrsa onunla yapmayı da düşünüyorum :) biraz bayılır ama bakıcaz artık ;D
eyvallaaah ;D

djzeus link=topic=51528.msg522390#msg522390 date=1327757947' Alıntı:
son cümlelerine katılıyorum...
önden cekişli arabada yanlarken örnegin arabanın arkası sola kayarken aynı derecede yanlamaya devam edebilmek için direksiyonu arada sağa cevirip arabayı toparlaman gerekiyor.... ama arkadan cekişli bir arabayla cek freni daya gazı, yan ı da verdinmi direksiyonu zıt yöne kırmana gerenk kalmadan dönüyor ;)

nh_fıat link=topic=51528.msg522411#msg522411 date=1327759580' Alıntı:
yanlayarak sıfır cizmekten bahsediyosun ok-*-s
işte onu yapabilmek çin arkadan cekişli araba lazım...
önden cekişlide yapmak için yukarıda yazdıklarımı okumak gerenk bence ;D

Tokmakcı link=topic=51528.msg522418#msg522418 date=1327760190' Alıntı:
araba ile yapmak hiç sorun değil yapacak araba yok be hacım güzel olmuş yinede teşekkürler :)
bence hem araba hem motor, ikiside kolay ;)
hatta motor daha kolay :)
eyvallah hacım :)

nh_fıat link=topic=51528.msg522524#msg522524 date=1327766334' Alıntı:
evet.
civic önden çekişlimi yahu :S
insigia var gariba sende şimdi. her sabah görüyom bitane siyah baya büyük jantları var 18 fln gariba çok gzel araba ama önden çekişliye benzemyo :S
civic tabiki önden çekişli...
insignia da önden cekişli die biliyorum...