antalya'daki meşhur perili ev

antalya'nın en gözde mevkiilerinden biri olan kırcamii bölgesinde.binanın en altında birebir market var.markette çalışanlar raflardan ürünlerin kendikendine düştüğünü,ürnlerin yerlerinin değiştiğini söylüyorlar.16 daire var hepside boş.ne alan var,nede kiraya oturan :)
sanırım bir yatır'ın üstüne dikmişler binayı
Antalya ' da cinli perili ev - Gazete32

Ynt: antalya'daki meşhur perili ev

Dqn link=topic=51541.msg522683#msg522683 date=1327776495' Alıntı:
Allah bilir orasını.. Milletimiz ne kadar tuhaf.. Perili niye yazıyorsun kardeşim. Belkide Evliya var.
ben söylentileri yazdım.bu binaya perili ev deniyor.belkide haklısın Evliyada olabilir.orasını ALLAH bilir.
vale link=topic=51541.msg522873#msg522873 date=1327785281' Alıntı:
arkadaşlar ben buna inanırım ..belki inanmayacaksınız ama ben gördüğüm için inanırım ..ama gördüğümün ne olduğunun bilmiyorum
bende inanırım abi.16 daire var hepside boş.ses duyanlar varmış,gece kimse uyuyamazmış korkudan şyt-*-sa

İzleyince ve okuyunca korkmadım hiç ama olayı canlı kanlı yaşamak gerek belki evliyadır belki yatırın üstüne falan yapmışlardır belkide dediğiniz gibi c.nli perilidir

öyle arkadaş rahatsızlık verebilir bism köyde var yatır arkadaşlar 3 tane ama bulunduğu konum köyün yukarısında geceleri ışık ful açık elektirik olmassasda mum yakıolar çnkü ışıksız kalınca köylüğü rahatsız ediolar gece uyutmazlar nun için ben inanırım kardeşim

s@rk@n link=topic=51541.msg523436#msg523436 date=1327856003' Alıntı:
öyle arkadaş rahatsızlık verebilir bism köyde var yatır arkadaşlar 3 tane ama bulunduğu konum köyün yukarısında geceleri ışık ful açık elektirik olmassasda mum yakıolar çnkü ışıksız kalınca köylüğü rahatsız ediolar gece uyutmazlar nun için ben inanırım kardeşim
cöö-*s

qarizmatiqa link=topic=51541.msg523477#msg523477 date=1327857781' Alıntı:
felak nas oku yat ne kastırıyosunuz ya
kastıran yok kardeşte öyle felak,nas ' la olmuyor noo-*-s bizim burda kafayı yiyen bile oldu..kolay iş değil,bunların varlığı KUR ' AN da geçiyor zaten.bana hiç denk gelmedi inşallah denkte gelmez.bizim burda gece tarla sularken birçok kişiye denk gelmişler en başta amcama.

ben alim değilim yetmediği yerde ayetelkürsü okurum :D olmadı bildiklerimi sırayla :D cinlere bende inanırım aynı dünyada farklı boyutlarda yaşıyoruz onların bize müdahalesine inanmam inançlı biriyğm samanyolu koleji mezunuyum cinlerede inanırım ama buna inanmam bize müdahale edemezler

Uğraşmayın arkadaşlar bu konularla bi konuda açıkladıydım tüm hazinelerin yerlerini bilen bi adam var tanıdık birine söyledi paragöz birine çok büyük hazine var fakat korunuyor birşeyler tarafından dedi adam o gece hemen kazma kürek arama aleti koptu gitti o gün bugündür haber yok.Karıştırmayın fazla

Bizim evin oturduğu yer çok eski bir mezarlık.Bir höyük.evimizin arkasıda mezarlık.Ahırda bir yer var.Orada birkaç ineğimiz garip sebeplerle öldü.Hele birtanesinin zincirinden kirişe asılı bulduk.Bir güz ayıydı.pancar kazmadan geldik.iftar yapıldı.inek doğum için günü bitmişti.muhtar haşhaş tahüdü için kahveye çağırdı.gitmeden ineğe bir bakayım dedim.ahıra girdim.bizim inek krişte asılı.ölmüş.ufacık bir budak.elime keser geçti.bir kere vurdum kırıldı.500 kiloluk ineği nasıl taşımış.inek daha sımsıcaktı.Yenice ölmüş.gözleri bakıyordu.canlı sandım ilk önce.bu yıl da iki buzağımız özürlü doğdu.biri öldü.bizim burada hayvancılık zor olacak gibi..

Eski türkler bizden bilinçliymiş.koyun sürüsünün yattığı yere evini yaparmış.modern çağda böyle şeyler çok komik görülüyor..