Mccormick traktör

Ynt: Mccormick traktör

c-max serisini inceledim öyle çok ekstrası olan traktörler degil yerlilerin ayarında... mekanik shutle var erkunttaki gibi bucuklu vites v.s. lastikleri çok hoşuma gitti continental marka idi..

ben bu sene newhllnd 85 ile takasa girdim c max 90 aldım çok hoş traktör gercekten tavsiye ederim mccormıck traktör yedek parçasıda bulunmaz diyenlerde bence yanılıyolar malum çağımız uzay çağı, gelin polatlı sanayinde havada ucuşuyor yedek parçalar:)

benim erkunt var.
ama şu bir gerçek araba alıyorsan madeın GERMANY traktör alıyorsan madeın ENGLAND olacak.
gerisi rahmetli erbakan hocanın dedegi vasa viso ..............
mc cormikde italyan yapsada arkasında ingiliz var.mührü var...

türkiyede ne alman traktörü tuttu,ne fransız ne ispanyolu ne başkası tek ingiliz hala ingiliz.mc cormik almak isterdim.erkunt aldıgımda böyle kampanya olsaydı.

köylü link=topic=51589.msg550163#msg550163 date=1330447988' Alıntı:
eryıldırmlar varsa batar yine ....
bu işler çevre ile alakalı eryıldırımlarda eskiden beri bu sektörde oldukları için satışlarıda gayet iyi mccormick bayiliği aldıklarından bu yana 6 tane mc130 15-20 tanede c max serisi satmışlar.bence güzel bi satış rakamı

köylü link=topic=51589.msg551204#msg551204 date=1330529539' Alıntı:
öyle degil.işte.yıllardır asır olsun güven olak güven.ben fuarda birçok yerde şahit oldum.kazın ayagı göründüğü gibi degil.
ben sadece gördüklerimi ve duyduklarımı söyledim. kapıdaki 2.el traktörlerin önceden kendisinin sattığı mallar olduğu için bunları söyledim.