Mccormick traktör

arkadaşlar bu traktörden alna ve kullanan var mı? ENKA diye bir firma almış satış hakkını class da bu firmada.
bu traktörün tanıtımını yapacaklar bizim burada havalar açılsın.fiyat da cok cazip olacak galiba.
şikayetleri olan var mı ki? birgün bakarsınız alırız.bir ara incelemiştim 85 ligini süperdi.şimdi yine gündemimize girdi.
gerçekten fikri olan ve kullanalar bilgi verirse sevinirim.
almak isyenlere de faydamız dokunur bu arada.

Ynt: Mccormick traktör

Sadece şunu diyeyim hasat vaktinde 2 tane geldi biri 85lik mccormick biride 65 ikiside aynı makinayla balya yaptı tüm ilçenin ve köyün 65 performansı çok iyi 4x4dü ve kullanma fırsatım olmuştu hararet kımıldamıyor çok güzel traktörler mccormickler

bizim burada bi tane var 85 hp lik motoru perkins olması lazım.sahibinde daha önce 7066 vardı 7066 ' yı 5-6 yılda rektefelik yaptı mccormick ' te henüz bişey yok ama çok iyi çekişi var pancar zamanı kurtarıcı hizmeti veriyo.

traktör süper motor perkıns.özellik çok.fiyatlarda çok uygun ama benim alma şansım yok.daha yeni aldık erkuntu.traktörün çekişini yakıtını sağlamlıgını biliyorum.ama ankrada bir ara çok satıldı.bayi servis duraklattı şimdi enka almış.
bence jondere newhollandan,mf den kubatodan valtradan çok iyi.birker tam ingiliz.

arkadaşım enka büyük bir anonim şirket mc conikler de ses getir ama neden diher firmaları ktüler yapıyorsun bizim ELAZIĞ da bayisi açıldı gittim konuştuk fiyatları buralarda pahalı ingiliz motoru diye tahtamı çıkaak göreceğiz ama unutmadan sizlerin erkuntlardan çok çok iyidir tartışılmaz ?

üst serileri ingilterede üretiliyor sanırım onlar güzel ama fiyatlarının uygun olacagını sanmıyorum.. italyan c-max serisi belki uygun olabilir ama onlarıda denemek lazım saglamlıgı nasıldır çekişi nasıldır hiç bilmiyorum

sağlamlıgını bilemem.ama şu bir gerçek çekiş ve yakıt performans süper.cmax 75 ve 85 çok iyi biliyorum bir ara alacaktım ama nasip olmadı.
90 lık kabinli klimalı 73 bine alınacagını biliyorum.yanlış anlamadımsa.
80 kabin klima 69
100 lük 79 bin kabin klima.

köylü link=topic=51589.msg524133#msg524133 date=1327920980' Alıntı:
sağlamlıgını bilemem.ama şu bir gerçek çekiş ve yakıt performans süper.cmax 75 ve 85 çok iyi biliyorum bir ara alacaktım ama nasip olmadı.
90 lık kabinli klimalı 73 bine alınacagını biliyorum.yanlış anlamadımsa.
80 kabin klima 69
100 lük 79 bin kabin klima.

[/quote
bu fiyatlara bence biraz zor verirler

şuan bu fiyatlra veriyorlar klima ve kabinsiz daha aşagı fiyatlar.istyn varsa hemen görüştüreyim inanmayan varsa.
motor perkıns-şanzuman italyan galiba yedek parça sorun olmaz gibi.eur3 motor.ufak yefek fark olur.tabiki servis şart
ama bunları kullananlar varsa bilgi onlarda.

köylü link=topic=51589.msg524172#msg524172 date=1327924329' Alıntı:
şuan bu fiyatlra veriyorlar klima ve kabinsiz daha aşagı fiyatlar.istyn varsa hemen görüştüreyim inanmayan varsa.
motor perkıns-şanzuman italyan galiba yedek parça sorun olmaz gibi.eur3 motor.ufak yefek fark olur.tabiki servis şart
ama bunları kullananlar varsa bilgi onlarda.
115 beygirliğine ne istiyorlar full tüm aksesuarlar

kardeşim sana tavsiyem alma derim çünkü traktörde en önemli parçadır bi parçası kırılır 2 gün istanbuldan parça beklen elden alaman parçayı önce servise gelir ile ilde servis üstünden yer sona ilçeye gelir ilçedeki serviste üstünden sana gelene kadar aşınızr zati al bitane türk malı parçası kırılsa git bakkaldan al taktır :D