Yaşadığınız ilginç korkunç hikayeler varsa buraya yazalım arkadaşlar buraya bakn

Ynt: Yaşadığınız ilginç korkunç hikayeler varsa buraya yazalım arkadaşlar buraya bakn

Bizim köyün eski yeri varmış. Yani köy taşınmış. Köyün eski yerinin mezarlığı var. Ordan BtC boru hattı geçti. Boru hattını her gece jandarmalar kontrol ediyor. Oraya geldiklerinde tuhaf şeyler hissediyorlarmış. Araç sallanıyormuş.

Ynt: Yaşadığınız ilginç korkunç hikayeler varsa buraya yazalım arkadaşlar buraya bakn

çifteler ve emirdağ civarlarında geçtiğimiz yaz bi söylenti çıktı. emirdağ ın bi köyü, avrupada yaşayan bi gurbetçi 4 sene izine gelmemiş bu yaz geldiğinde yol yorgunlar haliyle akşam üzeri yatmışlar. adam sıcak diye arabaya yatmaya gitmiş sonra. sabah onda neden kalkmadılar diye eve gidip bi baksa ki onlarca yılan çocuklarını eşini öldürmüşler yılanlar yuva yapmış o evi. akşama kadar yetkililer eve girememişler yılanlar cesetlerin üzerindeymiş hep. gerçek olduğunu yada olmadığını tam öğrenemedik hayal ürünüyse birinin fantazi dünyası bayağı bi zenginmiş doğruysa holubut filmlerine taş çıkarır zaten.

Dqn link=topic=51590.msg523655#msg523655 date=1327865070' Alıntı:
Bizim köyün eski yeri varmış. Yani köy taşınmış. Köyün eski yerinin mezarlığı var. Ordan BtC boru hattı geçti. Boru hattını her gece jandarmalar kontrol ediyor. Oraya geldiklerinde tuhaf şeyler hissediyorlarmış. Araç sallanıyormuş.
Bizim köyde 1970 yılında taşındı bugünkü yerine bizim tarlamızın üstüne kuruluymuş zamanında yerinde kalıntılarda var sattık o tarlayı 2 kere pulluk dağıttık mezarlığı dağıtırlarsa o işler çok başlarına gelir

SALİM link=topic=51590.msg523656#msg523656 date=1327865190' Alıntı:
çifteler ve emirdağ civarlarında geçtiğimiz yaz bi söylenti çıktı. emirdağ ın bi köyü, avrupada yaşayan bi gurbetçi 4 sene izine gelmemiş bu yaz geldiğinde yol yorgunlar haliyle akşam üzeri yatmışlar. adam sıcak diye arabaya yatmaya gitmiş sonra. sabah onda neden kalkmadılar diye eve gidip bi baksa ki onlarca yılan çocuklarını eşini öldürmüşler yılanlar yuva yapmış o evi. akşama kadar yetkililer eve girememişler yılanlar cesetlerin üzerindeymiş hep. gerçek olduğunu yada olmadığını tam öğrenemedik hayal ürünüyse birinin fantazi dünyası bayağı bi zenginmiş doğruysa holubut filmlerine taş çıkarır zaten.
Fakültede emirdağlı bir arkadaşım var oda anlatmıştı bana bu hikayeyi ilginç gerçekten

Dqn link=topic=51590.msg523609#msg523609 date=1327862728' Alıntı:
Bu yaz akşamı romorka buğday doldurduk. Yarın erkenden arkadaşımla satmaya gidecez. Romorku çıkardım. Yanımıza kola, sigara aldık baraja gittik masseyle. Yorulduk biraz dinlenip keyif yaparız dedim. Saat Akşam 8-9 Civarı. Sivas Akşamlarıda soğuk olur. Baraja da Sivas ' tan bir sürü insan gelir balık tutmak için. Orda 1 saat filan oturduk. Bastık geliyoruz. Köye yaklaştık. Birer sigarada köye gelmeden içelim diye durdum. İçiyoruz neyse.. Arkadaşım 'Lan şuraya bak dedi. Kafamı çevirdim. Mezarda ateş yanıyor sanki. Mezarda ateş gibi sarı bir ışık. Bastım marş yok. Arkadaşım o an 'aha s.çtık' dedi. Kutup başlarının vidası düşmüş Hemen taktım bastım çalıştı. Kaçtık...:(
doğan senin yerinde olmak istemezdim :( bizim burlardada meşhurdur. amcam birgün içmiş aksu çayının kenarında tarla var.gece mısır sulamaya gidiyor.bizim burda biz söğüt ağacı deriz ondan var.ağacın üstünde aksakallı dede. ' ' amcama işine bak ' ' işine bak ' ' demiş.tabi amcam korkudan donuna yapasıya olmuş.ozamanlar enter 654 vardı.traktöre biniyor kahveye geliyor ve gördüklerini anlatıyor, hiç kimse inanmıyor,olum sen içkilisin hayal görmüşündür diyorlar.amcamda inanmazsanız gelin sizi götüreyim diyor ve götürüyor.alıyor yanına dört kişi.hala aksaakallı dede olduğu ağaçta duruuyor.bunların tabi hepsi korkuyor.amcam enteri döndürüyor ve milleti koyup kaçıyor.neyse o kalanlar koştura koştura köye gelmişler.birdahada gece o tarlaya gitmemişler :D

hellboy-07 link=topic=51590.msg523660#msg523660 date=1327865399' Alıntı:
doğan senin yerinde olmak istemezdim :( bizim burlardada meşhurdur. amcam birgün içmiş aksu çayının kenarında tarla var.gece mısır sulamaya gidiyor.bizim burda biz söğüt ağacı deriz ondan var.ağacın üstünde aksakallı dede. ' ' amcama işine bak ' ' işine bak ' ' demiş.tabi amcam korkudan donuna yapasıya olmuş.ozamanlar enter 654 vardı.traktöre biniyor kahveye geliyor ve gördüklerini anlatıyor, hiç kimse inanmıyor,olum sen içkilisin hayal görmüşündür diyorlar.amcamda inanmazsanız gelin sizi götüreyim diyor ve götürüyor.alıyor yanına dört kişi.hala aksaakallı dede olduğu ağaçta duruuyor.bunların tabi hepsi korkuyor.amcam enteri döndürüyor ve milleti koyup kaçıyor.neyse o kalanlar koştura koştura köye gelmişler.birdahada gece o tarlaya gitmemişler :D
o 4 kişiden biri olsam amcanı döverdim grin-*-s zuha-*-s

hellboy-07 link=topic=51590.msg523660#msg523660 date=1327865399' Alıntı:
ADASDAS :D amcaya bak ya satmış valla direk düşünmeden

Freston link=topic=51590.msg523663#msg523663 date=1327865651' Alıntı:
ADASDAS :D amcaya bak ya satmış valla direk düşünmeden
kardeşim onada kimse inanmamış ama.sen içkilisin diye :) oda maksuz yapmış :D

Komşu bir ev var.;Evde garip olaylar oluyor.iki katlı kerpiç bir ev.
Evin ilk sahibi Biz çocukken cineyet işleyip gitti.ikinci giren bizim ilkokul öğretmeni.köyde hiç hırsızlık olmaz.iki defa evin önünden arabası çalındı.karısı ile nerdeyse boşanmak üzere geldi.sonra birisi daha aldı.küçük oğlu traktörün altında kaldı.bütün kemikleri kırıldı.Adam kumara alıştı evi sattı gitti.Sonra Alan kişi işleri tutmadı ingiltereye gitti.o yokken köye bir usta geldi.3 kızı var adamın. oyun gibi büyük kardeşler en küçük kızı asıyorlarmış.Adam son anda fark etmiş.kızın birisinin parmağı koptu.Karısı bunalıma girdi. Ustanın anlatıklarına göre; gece durulmayan evlerin ışığı yanıyormuş.kapı açılıyor.evde gacır gucur birileri geziyormuş. birgün adam gece 24 de yalnız tv seyrederken hafif uyuklamış.bir anda Tv nin düğmesinden tv kapanıyor.hemen gözünü açmış.bir şey yok. adam apartopar kaçtı gitti.

en son ingiltereye giden adam sınır dışı oldu.geri eve girdi. geçen gün kışın ortası evin içinde soba borusu gibi adam boyu kalkan bir yılan görmüşler.bütün evi günlerce aradılar yılan yok.Aman benden uzak olsunlar.

hellboy-07 link=topic=51590.msg523664#msg523664 date=1327865692' Alıntı:
kardeşim amcam 135 kilo adam eski pehlivanlardan ;D zuha-*-s oyüzden sıkıntı yok ;)
bizim hacı gibi desene fark etmez :D önemli olan ilk vuruş zuha-*-s zuha-*-s

cocukluğumda görmüştüm birşeyler ama ne olduğunu bilmiyorum .bacaklarımızın bağı çözülmüştü.abimle .kanımca cindi

vale link=topic=51590.msg523671#msg523671 date=1327865908' Alıntı:
cocukluğumda görmüştüm birşeyler ama ne olduğunu bilmiyorum .bacaklarımızın bağı çözülmüştü.abimle .kanımca cindi

çocukların kalbi temiz olduğu için belki daha çok görürler.Evde mi gördün yoksa dışarlarda mı..

nh_fıat link=topic=51590.msg523668#msg523668 date=1327865828' Alıntı:
bizim hacı gibi desene fark etmez :D önemli olan ilk vuruş zuha-*-s zuha-*-s
,
bunlara yumrukta işlemiyor laa...suratına vurmazsan kavga ettikleri belli bile olmuyor ;D zuha-*-s

hellboy-07 link=topic=51590.msg523676#msg523676 date=1327866035' Alıntı:
,
bunlara yumrukta işlemiyor laa...suratına vurmazsan kavga ettikleri belli bile olmuyor ;D zuha-*-s
aynen beton gibi adamlar bnm hacı pehlivan deildir ama ayı gibi güçlü kuvvetli bi vurşla yığan cinsden kiloluda deildir ama kantara çıkınca 120 basıyo kemiklerden fln gariba zuha-*-s :D :D birazda ona çekmişim zaten ismimde aynı *098*-

TT 55 link=topic=51590.msg523675#msg523675 date=1327866025' Alıntı:
çocukların kalbi temiz olduğu için belki daha çok görürler.Evde mi gördün yoksa dışarlarda mı..
hocam çok uzun hikaye aslında . çok uzun zaman geçti aklıma gelmiyor ama aklıma geldikçe korkarım bu yaşta hala etkisi hala geçmedi.birde yanlız olsam hayal gördüm diyeceğimde allahtan yanımda abim vardı şahit dışarda gördüm

TT 55 link=topic=51590.msg523675#msg523675 date=1327866025' Alıntı:
abi hayvanların gözünde perde yok derler.mesela EZAN okunurken köpeklerin uluması oyüzden derler.birde zekerete giren insanın gözünden kalkarmış perde ıslı-*-

TT 55 link=topic=51590.msg523667#msg523667 date=1327865801' Alıntı:
Komşu bir ev var.;Evde garip olaylar oluyor.iki katlı kerpiç bir ev.
Evin ilk sahibi Biz çocukken cineyet işleyip gitti.ikinci giren bizim ilkokul öğretmeni.köyde hiç hırsızlık olmaz.iki defa evin önünden arabası çalındı.karısı ile nerdeyse boşanmak üzere geldi.sonra birisi daha aldı.küçük oğlu traktörün altında kaldı.bütün kemikleri kırıldı.Adam kumara alıştı evi sattı gitti.Sonra Alan kişi işleri tutmadı ingiltereye gitti.o yokken köye bir usta geldi.3 kızı var adamın. oyun gibi büyük kardeşler en küçük kızı asıyorlarmış.Adam son anda fark etmiş.kızın birisinin parmağı koptu.Karısı bunalıma girdi. Ustanın anlatıklarına göre; gece durulmayan evlerin ışığı yanıyormuş.kapı açılıyor.evde gacır gucur birileri geziyormuş. birgün adam gece 24 de yalnız tv seyrederken hafif uyuklamış.bir anda Tv nin düğmesinden tv kapanıyor.hemen gözünü açmış.bir şey yok. adam apartopar kaçtı gitti.

en son ingiltereye giden adam sınır dışı oldu.geri eve girdi. geçen gün kışın ortası evin içinde soba borusu gibi adam boyu kalkan bir yılan görmüşler.bütün evi günlerce aradılar yılan yok.Aman benden uzak olsunlar.
Lanetli gibi ev be abi böyle bir film vardı onu hatırladım Dehşet Sokağı diye bir ev var onu hatırladım bi an

nh_fıat link=topic=51590.msg523679#msg523679 date=1327866160' Alıntı:
aynen beton gibi adamlar bnm hacı pehlivan deildir ama ayı gibi güçlü kuvvetli bi vurşla yığan cinsden kiloluda deildir ama kantara çıkınca 120 basıyo kemiklerden fln gariba zuha-*-s :D :D birazda ona çekmişim zaten ismimde aynı *098*-
ben kendimde 116 kiloyum zaten.bende güreşe merakım var.yani bende güreşçiyim.nede olsa pehlivan diyarındanız.ama şuanda güreşmiyorum.sarkık göbeğim yok haa..