Yaşadığınız ilginç korkunç hikayeler varsa buraya yazalım arkadaşlar buraya bakn

Ynt: Yaşadığınız ilginç korkunç hikayeler varsa buraya yazalım arkadaşlar buraya bakn

allah allah neler yazılmış yarısına kadar okudum daha fazla okumuyacam :D

Ynt: Yaşadığınız ilginç korkunç hikayeler varsa buraya yazalım arkadaşlar buraya bakn

Bizim köyde at çiftliği adıyla yapılmış bir villa var.Villaya kangalların arasından önceden kürekle açtığımız bir yoldan geçip duvardan atladık bahçeye girdik.Sonra özel harekat timi gibi kimseye görünmeden balkona yetiştik.Balkonun altındaki saksı ve kiremitleri üst üste koyduk elimize omzumuza basıp çıktık sonunda balkona.Özellikle balkondan girmeyi tercih ettik çünkü önceden bilgi toplasınlar diye iki küçük çocuğu gönderdik balkon kapısı açıkmış ama korkudan giremedi onlar :D
Her neyse eve girdik bütün odalarına girip çıkarken kapısı kitli bir oda bulduk.Yanımızda pense ve tornavida getirmiştik kilidi bozup açtım kapıyı girdik içeri yanımda kuzenlerim ve köyden iki arkadaş vardı.Odaya büyük heyecanla girdik içerisi korku filmi sahnesi gibi..
Duvarda prizler patlamıştı etrafı sipsiyahtı,bir fiskosun üstünde siyah beyaz arkasında arapça gibi bi yazı yazan kız resmi:Ama Samara ya benziyodu :D Aslinda tüm bunlar mantıkla açıklanabilir şeyler ama o anda öyle korkmuştuk ki kilidi düzeltmedik bile.Yukardakiler kadar korkunç değil yani :)

yav bir yıldır kimse bişey yazmamış ne yani yıl için de hiçmi korkunç ilğinç bişey yaşamadınız en azından bülent ersoyu tv demi görmedinizzz..
hadi yazın da okuyalım ilginç şeyler

• Beğen
Tepkiler: cracker

bide ben yazayım madem :D
geçen yıl bizim kuyulualan dediğimiz bi düz arazi var genelde köyün yarısının o mevkide arazisi vardır neyse ben çift sürmeye gittim ağır ağır sürüyorum bi taşa takıldı pulluk altında mezar hemen geri kapattırdım neyse ilk heyecanı atlattım ben ama çift işi bittiğinde havada hafif karardı yanımda tüfek felanda yok mevkide domuz çakal desen o biçim köyede en aşağı yarım saatlik mesafe. ben biran önce toplanıp bastım gaza ulan arkada pulluk var insan bi düşünür ama ben o karanlıkta kalmıyayım diye köklüyom gazı traktör bir hopladı yere indiğinde pulluğun iki saplamasıda kırılmış yere düştü kaldı orta kol kaldı gidecem gidemiyom ulan kaldığım yere bi baktım tam orada 1 sene öncesinde adam öldürmüşlerdi az ilerisinde mezar var diyolar alel acele korkudan zorla söktüm puluk yolun ortasında kaldı kaçtım eve :D

bugün ınekleri alıştırmaya çıkarmıştim çorum da duran bi akrabamiz var ilaç atmaya gelmiş motor 3000lık motoru tarlanin altına koymuş altından bi halat bağlamış halatı da tarlaya çakmış çok komiğime ve tuhafıma gitti adam motor kaçmasın diye ne yapıyor :) :) :) :)

Silajlık mısıra son suyu veriyoruz damlama ile ben vanaları kapatıyorum diğer tarafı açıcam,hava da karardı kararacak.Mısırın içine girince zaten dünya ile bağlantı kalmıyor :) Biraz ortalara geldim acayip sesler geliyor hiç kımıldamadan sesleri dinliyorum o sırada,dondum kaldım. Gittikçe yaklaşıyor ses, ordan bir yardırırsın fişek gibi çıktım tarlanın anına :) birde ne göreyim koca bir domuz arkasında yavrular hemen hemen aramızda 50 m mesafe uzaktan baktılar bir süre,sonra dönüp gittiler mısırın içine,hemen aradım bilader dedim gel arabayla çabuk geldi aldı beni oradan:) bıçak falan vs birşey olsa kendimi savunurum da Allah dan domuz beni tehditkar bulmadı,artık nasıl acıklı baktıysam :) daha da görmedim kendisini.

bir defa uykudan kaltığımda uzun boylu bir insan vardı sanki kapıda öylece duruyodu renk yoktu gölgesi gibiydi ışığı açtım gitti :D
bi kerede karabasan olayı oldu ama onda çok tırstım
yazın traktör yanıyodu az kalsın kutup başını zorla söktüm sonra koştum su döktüm söndüğünde bacaklarımın bağı çözüldü yere attım kendimi :D
geçen yaz servisteki kıza bakayım derken vites düşmeyi unuttum yolun kenarına yeni dökülen çakıla kapıldı ama çakılı baya 30 santim kalınlığında dökmüşler kenara ona kapıldı gidiyo direksiyon dönüyo traktör düz gidiyo arkada 4 tekerlekli römork frene bassan iyice kenara çekiyo en son yola geri sokmak için ani hareket yaptım az kalsın devriliyodu
kazayanı sökerken traktörü boşta bıraktım itip çekip çıkarmaya çalışıyodum traktör kurtulunca üzerime geldi traktörle kazayanın arasına sıkışıp kalmıştım ondada çıkamıycam diye tırsmıştım :D
benim 1-2 sene içinde başımdan geçenler bu kadar :D

Dedem anlatmıştı hatırladıgım kadarını yazayım
Cook eski bir mezarlik var koyde 3 metre mezarlar var her neyse mezarligin icinde buyuk bir kaya var kayanin toprak seviyesinden yuksekligi 2 metre rahat vardir birde topragin altina dogru gidiyor her neyse
eskiden o kayanin orda bi olay oluyor bi tane sakalli elinde kılıcı olan bir dede o kayaya bir vuruyor kayayi resmen kesmis simdi bile kaya yarisindan kesik birde kayanin yanindan altina dogru bi oyuk var oyuk kayanin altina dogru gidiyor o oyugun icine dogru girdim kayanin icide oyuk insanin beline kadar giriyor.

Dedem anlatti yaklasik 20 sene olmus dedem isten geliyor elinde ilac gulumbasi gece saat 12.00 civari tatarlalarin icinden yuruyerek eve dogru gidiyomus yolun ustunde erik agaci varmis ilac tulumbasini agacin dibine birakmis agaca cikmis 1 dakka olmamis bi adam geliyormus uzaktan gormus adam dedemin oldugu agacin altina gelmis adam agaca cikmaya baslamis dedem agacin ustunde dedem bi loooyn diye bagirmis adam asagiya dusmus adam bi kosu geldigi yere dogru kacmis

Gece saat 12 civarı tek basima traktörle cift sürüyom komşu tarlada ağaçlar var,birinin üzerinde beyaz bişiy farkettim taktörün uzunlari yaktim bakiyom 50 cm eninde beyaz bisiy ne kıpirdiyo ne kaciyo biraz trstim tabi
Sonra sabah gittim baktim o neymis diye
Cuvalmis anacini sattimin cuvaldan trsmisis

Çok Kez Traktörle Derin Sürüm Yaparken Mezara İskelet Parçalarına Denk Gelmiş Dedem Bende Sonradan Bir Kaç Kez Denk Geldim Geceleyindi İnip Bakmadım Merakta Ermedim.
Bir Anım Vardır Köyden 3 Km Uzaklıkta Bir Tarla 15 Dekar Tarlanın Toprağı Kaliteli Değil Ekmezdik Bir Sene Orayıda Süreyim Dedim Gece Gittim 1 Tarla Sürmüşüm Sıra Oradaydı 5 Dekar Felan Sürdüm Pullukla Attım Çızıya Gidiyorum Traktör Birden Zorladı Allah Allah Dedim Dümdüz Yer Gaz Verdim Hassasiyeti Hafif Kaldıdim Bir Baktım En Az 80 Cm Genişliģinde Küp Kapağı Gene Merak Edip Bakmadım Surüme Devam Ettim Haziran Ayında Tarlaya Kazayağı Çekmeye Gittiğimde Oranın 2 Metre Derinliģinde Kazıldığını Gördüm Hazine Buldularmı Boşmuydu Orası Mualla Bizim Civarda Eskiden Zengin Rum Ahalisi Yaşadığınsan Çok Fazla Hazine Çıkar Ortalık Delik Deşik Olur Bizde Zamanında Ürgüpte Derinkuyuda Gülşehirde Çok Aradık Yıllar Geçti Çok Kişi Buldu Zengin Oldu Hiç Biri O Paranın Hayrını Göremedi.
Bir Anımızda Şöyle Var Yıl 1998 Nisan Irmakta Ekin Suluyoruz O Zaman Elektrik Yok Motorla Suluyoruz 165 Var Motor 3 Gündür Stop Etmeden Çalışıyo Irmakta Suda Yükseldi Motorun Tekerleklerinin Yarısına Kadar Su Var Bizde Dedik Aaten Su Yükseldi Kaç Gundür Eve Gitmiyoruz Mazotta Sabaha Kadar Yeter Köye Gidelim Kalktık Gittik Sabah Geldiğimizde Neler Olmuş Neler Hırsızlar Traktörü Çalmaya Gelmişler Gecede Sağanak Olmuş Yağmur Çamur Irmakta Yükselince Kölmülmüşler Bunlar. Kamyonu Çıkaracaz Diye Traktöre Bils Ellememişler Ama Ortalığı Yolu Mahvetmişler Geldik Bir Şaşkınkınlık O Zamanda Hırsızlık Olayı Çok Fazla Motora Baktık Duruyor. Ne Günler Geçmiş Hepsi Yalan Oldu.

Sempatiq1 link=topic=51590.msg1037407#msg1037407 date=1448151550' Alıntı:
Çok Kez Traktörle Derin Sürüm Yaparken Mezara İskelet Parçalarına Denk Gelmiş Dedem Bende Sonradan Bir Kaç Kez Denk Geldim Geceleyindi İnip Bakmadım Merakta Ermedim.
Bir Anım Vardır Köyden 3 Km Uzaklıkta Bir Tarla 15 Dekar Tarlanın Toprağı Kaliteli Değil Ekmezdik Bir Sene Orayıda Süreyim Dedim Gece Gittim 1 Tarla Sürmüşüm Sıra Oradaydı 5 Dekar Felan Sürdüm Pullukla Attım Çızıya Gidiyorum Traktör Birden Zorladı Allah Allah Dedim Dümdüz Yer Gaz Verdim Hassasiyeti Hafif Kaldıdim Bir Baktım En Az 80 Cm Genişliģinde Küp Kapağı Gene Merak Edip Bakmadım Surüme Devam Ettim Haziran Ayında Tarlaya Kazayağı Çekmeye Gittiğimde Oranın 2 Metre Derinliģinde Kazıldığını Gördüm Hazine Buldularmı Boşmuydu Orası Mualla Bizim Civarda Eskiden Zengin Rum Ahalisi Yaşadığınsan Çok Fazla Hazine Çıkar Ortalık Delik Deşik Olur Bizde Zamanında Ürgüpte Derinkuyuda Gülşehirde Çok Aradık Yıllar Geçti Çok Kişi Buldu Zengin Oldu Hiç Biri O Paranın Hayrını Göremedi.
Bir Anımızda Şöyle Var Yıl 1998 Nisan Irmakta Ekin Suluyoruz O Zaman Elektrik Yok Motorla Suluyoruz 165 Var Motor 3 Gündür Stop Etmeden Çalışıyo Irmakta Suda Yükseldi Motorun Tekerleklerinin Yarısına Kadar Su Var Bizde Dedik Aaten Su Yükseldi Kaç Gundür Eve Gitmiyoruz Mazotta Sabaha Kadar Yeter Köye Gidelim Kalktık Gittik Sabah Geldiğimizde Neler Olmuş Neler Hırsızlar Traktörü Çalmaya Gelmişler Gecede Sağanak Olmuş Yağmur Çamur Irmakta Yükselince Kölmülmüşler Bunlar. Kamyonu Çıkaracaz Diye Traktöre Bils Ellememişler Ama Ortalığı Yolu Mahvetmişler Geldik Bir Şaşkınkınlık O Zamanda Hırsızlık Olayı Çok Fazla Motora Baktık Duruyor. Ne Günler Geçmiş Hepsi Yalan Oldu.

Naptın sen o küp bırakılır mı orada? :)

yav ben zaten yazdıydım da bi daha yazayım
yaşadığım yere (ilçeye) toki ev yaptı bir sene kimse almadı evleri benim canım gidiyor alacam para yok gidip gezip içine baka biliyordun ben alacak param yoktu ama hayal belki loto toto denk gelir alırım diye 3 bilemedin 5 güne bir gidip gezer bakardım evler şehrin biraz dışında yanında alt tarafında tarla vardı buğday ekili henüz yeni kellelenmiş yeşil boylu ekinin alt tarafta büyük agaç çeşme ve yeşillk gördüm affedermiyim yeşillik çeşme ağaç gördümü hemen ne kadar uzakta olursa olsun gider bakar bir su içerim o on ki o duygu o mutluluk beni çıldırtır .. hemen evlerin altından buğday tarlasından çeşmeye doğru hızla yürüdüm evler tepede tarla rampa aşağı hemen çeşmeye vardım su içtim etrafı seyredip ağladıktan sonra (yalnız tek başıma doğayla baş başa kalın ca hep ağlarım ) tekrar evlerin olduğu yerden eve dönerim diye buğday tarlasının içinden rampaya doğru yöneldim tam tarlanın ortasında iken bir de baktım 5 veya 6 tane köpek en önde biri diğerleri askerlikteki kama düzeni şeklinde hızla havlayarak bana doğru geliyorlar o an korku bir taraftan hesap bir taraftan ağaca doğru kossam ağaca varmadan yetişirler evlere doğru koşsam hem rampa hem mesafe çok köpekler beni buraya yıkar buğdayın için de beni ısırılar parçalarlar kimsede görmez öyleya açık bir alan değilki ayrıca etrafta hiç kimse yok her iki taraftan da kaçış yok ne yapa cam diye düşünürken köpeklerde bir yan dan koşarak geliyorlar artık kaçmanın çare olamadığını anlayıp olduğum yerde durup köpekleri bekledim yanıma yaklaşınca eni eni eni geh geh geh diye süreklli tekrarlayıp ıslıklada sürekli elimi onlara doğru yöneltip aynı şeyleri tekrarladım köpekler artık yanım da 3 metre kadar yakınımdalar durdular en öndeki lider köpek durup arkadaki hırlayan köpeklerre dönüp onlarıda susturdu bana doğru bakıyor göz gözeyiz sonra kulaklarını dikip düşünceli düşünceli kafayı yana yana çevirip duruyor ben eni eni geh geh ıslık devam köpek arkadaki köpeklere dönüp 2 veya 3 defa havladı evyah saldırı talimatı verdi diyorum içimden sonra arkadaki köpekler gelgikleri yöne doğru dönüp sakin bir şekilde yavaş yavaş uzaklaşmaya başladılar lider köpek bana doğru uv uv diye sesler çıkarıp oda dönüp gitti tekrar diğer köpeklerin önünde remork fabrikasına doğru uzaklaştılar ben anladım ki köpek diğer köpeklere gidelim talimatı vermiş
aradan 1 ay veya daha fazla bir zaman geçti remork fabrikasının sahiplerine çalıştığım iş yerin de denk geldim olayı anlattım adam köpeklerin renklerini tipini sordu anlattım ciddi bir şekilde bana doğru bakıp seni nasıl sağ bıraktılar dedi .. bana ne arıyorsun sen oralarda manyakmısın dedi ... fabrikadakilere talimat vereyim de bağlasınlar başımız belaya girmesin dedi
o an bir kez daha anladımki çok büyük bir tehlike atlatmışım ve şu hiç aklımdan çıkmaz köpekler insanların içini o an kötülük yapıp yapmayacanı biliyorlar... sizin anlayacanız it iti ısırıyor.....

Sempatiq1 link=topic=51590.msg1037407#msg1037407 date=1448151550' Alıntı:

Abi ne yaptın sen yaaa :) kimin olduğu belli değil ganimet sayılır helaldir o..Çarpılmadıktan sonra korkma...

55-46 link=topic=51590.msg997622#msg997622 date=1430248354' Alıntı:
bide ben yazayım madem :D
geçen yıl bizim kuyulualan dediğimiz bi düz arazi var genelde köyün yarısının o mevkide arazisi vardır neyse ben çift sürmeye gittim ağır ağır sürüyorum bi taşa takıldı pulluk altında mezar hemen geri kapattırdım neyse ilk heyecanı atlattım ben ama çift işi bittiğinde havada hafif karardı yanımda tüfek felanda yok mevkide domuz çakal desen o biçim köyede en aşağı yarım saatlik mesafe. ben biran önce toplanıp bastım gaza ulan arkada pulluk var insan bi düşünür ama ben o karanlıkta kalmıyayım diye köklüyom gazı traktör bir hopladı yere indiğinde pulluğun iki saplamasıda kırılmış yere düştü kaldı orta kol kaldı gidecem gidemiyom ulan kaldığım yere bi baktım tam orada 1 sene öncesinde adam öldürmüşlerdi az ilerisinde mezar var diyolar alel acele korkudan zorla söktüm puluk yolun ortasında kaldı kaçtım eve :D

Olmadıki şöyle tarlamız. Hemen yere inipte iki elimle kazardım mezarı :)

umut71 link=topic=51590.msg1042379#msg1042379 date=1449335450' Alıntı:
yav ben zaten yazdıydım da bi daha yazayım
yaşadığım yere (ilçeye) toki ev yaptı bir sene kimse almadı evleri benim canım gidiyor alacam para yok gidip gezip içine baka biliyordun ben alacak param yoktu ama hayal belki loto toto denk gelir alırım diye 3 bilemedin 5 güne bir gidip gezer bakardım evler şehrin biraz dışında yanında alt tarafında tarla vardı buğday ekili henüz yeni kellelenmiş yeşil boylu ekinin alt tarafta büyük agaç çeşme ve yeşillk gördüm affedermiyim yeşillik çeşme ağaç gördümü hemen ne kadar uzakta olursa olsun gider bakar bir su içerim o on ki o duygu o mutluluk beni çıldırtır .. hemen evlerin altından buğday tarlasından çeşmeye doğru hızla yürüdüm evler tepede tarla rampa aşağı hemen çeşmeye vardım su içtim etrafı seyredip ağladıktan sonra (yalnız tek başıma doğayla baş başa kalın ca hep ağlarım ) tekrar evlerin olduğu yerden eve dönerim diye buğday tarlasının içinden rampaya doğru yöneldim tam tarlanın ortasında iken bir de baktım 5 veya 6 tane köpek en önde biri diğerleri askerlikteki kama düzeni şeklinde hızla havlayarak bana doğru geliyorlar o an korku bir taraftan hesap bir taraftan ağaca doğru kossam ağaca varmadan yetişirler evlere doğru koşsam hem rampa hem mesafe çok köpekler beni buraya yıkar buğdayın için de beni ısırılar parçalarlar kimsede görmez öyleya açık bir alan değilki ayrıca etrafta hiç kimse yok her iki taraftan da kaçış yok ne yapa cam diye düşünürken köpeklerde bir yan dan koşarak geliyorlar artık kaçmanın çare olamadığını anlayıp olduğum yerde durup köpekleri bekledim yanıma yaklaşınca eni eni eni geh geh geh diye süreklli tekrarlayıp ıslıklada sürekli elimi onlara doğru yöneltip aynı şeyleri tekrarladım köpekler artık yanım da 3 metre kadar yakınımdalar durdular en öndeki lider köpek durup arkadaki hırlayan köpeklerre dönüp onlarıda susturdu bana doğru bakıyor göz gözeyiz sonra kulaklarını dikip düşünceli düşünceli kafayı yana yana çevirip duruyor ben eni eni geh geh ıslık devam köpek arkadaki köpeklere dönüp 2 veya 3 defa havladı evyah saldırı talimatı verdi diyorum içimden sonra arkadaki köpekler gelgikleri yöne doğru dönüp sakin bir şekilde yavaş yavaş uzaklaşmaya başladılar lider köpek bana doğru uv uv diye sesler çıkarıp oda dönüp gitti tekrar diğer köpeklerin önünde remork fabrikasına doğru uzaklaştılar ben anladım ki köpek diğer köpeklere gidelim talimatı vermiş
aradan 1 ay veya daha fazla bir zaman geçti remork fabrikasının sahiplerine çalıştığım iş yerin de denk geldim olayı anlattım adam köpeklerin renklerini tipini sordu anlattım ciddi bir şekilde bana doğru bakıp seni nasıl sağ bıraktılar dedi .. bana ne arıyorsun sen oralarda manyakmısın dedi ... fabrikadakilere talimat vereyim de bağlasınlar başımız belaya girmesin dedi
o an bir kez daha anladımki çok büyük bir tehlike atlatmışım ve şu hiç aklımdan çıkmaz köpekler insanların içini o an kötülük yapıp yapmayacanı biliyorlar... sizin anlayacanız it iti ısırıyor.....

eni eni geh geh geh :D Allah da sizi güldürsün ne diyim :D