new holland 1545 hasat

Ynt: new holland 1545 hasat

e_özkan_95 link=topic=5810.msg61562#msg61562 date=1217655360' Alıntı:
çağrı böyledüşünme tmm mı onu bulamayanlar napsın he budevirde 11 milyona biçim adam kendi yerşlerini biçer koyar garajına durur böyle cahil cahil düşünme tmm
İstediğim gibi düşünürüm seni alakadar etmez.Bilmediğim bir konuda konuşmam.Bizim tarlalarımızı 1530 biçer her sene.Makinayı aşağı görsem niye her sene bu makinaya biçim yaptırayım.Adam isterse kendi yerini biçsin bana ne.Biçerci mi kalmadı memlekette.Paramla rezil olmaktan nefret ederim hayatta.ben bir sene boyunca eşek gibi çalışayım ondan sonra yarısı tarlada kalsın.Böyle iş olmaz.
Sen hayatında cahil düşünce görmemişsin...Emeğinin karşılığını istemek ne zaman cahil düşünce oldu?
ağır abi link=topic=5810.msg60924#msg60924 date=1217447449' Alıntı:
yıgıdı öldur hakkını yeme zamnnında kımse elıne su dokemezdı
Her biçer döker,ama bunlar çok daha fazla döküyor.Bir de biçerci üçkağıtçı olursa yarısı tarlada kalıyor.Bizim orda var bir tane bundan,adam yakın tanıdığımız ama çok fazla döküyor.Hem de ağır makina,bayırlarda çok problem yaşıyor.Şanzumanı yedi bu sene.
1530 ' u tercih ederim.Biz halen 1530 ' a biçtiriyoruz...

hiç bir zaman nh .jd ye rakip olamaz nh nin 1530 .1545 gibi serileri akisli rampayı bırakın düz ovada çizili arazide akis kestirirsin jd nin bütün serileri çer dişlili istediğin yere vur makinayı bakma arkana onun için jd nin adı efsaneye çıkmış değerli arkadaşlar .............

mustafakatırcı link=topic=5810.msg70136#msg70136 date=1220116042' Alıntı:
hiç bir zaman nh .jd ye rakip olamaz nh nin 1530 .1545 gibi serileri akisli rampayı bırakın düz ovada çizili arazide akis kestirirsin jd nin bütün serileri çer dişlili istediğin yere vur makinayı bakma arkana onun için jd nin adı efsaneye çıkmış değerli arkadaşlar .............
doğru söylüyon jd rampada iyidir630 bile büyük claysonlardan dahaiyi çıkar bizim burda rampa yerlere jd den başkası giremez zaten köy 630 hastası busene köyde15-20 tane 630 biçti

arkadaşım ağızına sağlık gerçekten 630 jd nin 76 model sonrasını kullanacaksın ördek boyun diye geçer serileri 630 ların ilk modelleri perkins motorlu karter ufak olduğun dan rampalarda tam yağlama yapamadığından devamlı yatak sarıyor iki şık var ortada makinan topluysa 955 jd nin motorunu koyacak sın 76 nın üstün de kullanaçaksın devamlı rampa da çalışan makina lar için daha randıman lı sonuçlar alaçaklar yoksa sezonda iki sefer motor indireceksin :S jd kullanan tüm dost larıma candan selamlarımı sunar ürününüz bol . sağlıklı günler dileğiyle anlş-*s manisalı efsane biçerci mustafa...................

haklısınız arkdaslar daglık egımlı arazılerde jd 630 lar 1 numaradır gecen sene 2 tane 630 ın arkasından balya yapıyordum adamlar ne dik yerler bıctıler bayada temız bıcıyorlardı ordek boyundu opnların makınlarıda çift çeker olmasaydı traktorum onların bıctıklerı arazılerı brz zor baglardım...payşasım ıcın tskurler