Neden Kubota

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: Neden Kubota

mustafagursacli link=topic=51650.msg525641#msg525641 date=1328041804' Alıntı:
ivtec neden az yakıyo ? kubonun motor teknolojisi ile toyota d4 ve i vtec üç aşağı yukarı aynı kale gibi hondya biniyosun kubotanın sağlamlığından şüphe dahi etmemen lazım...
kim demiş az yakıyor diye.45 kuruş benzinde güçç*-*

bizim milletimiz iştee her alman malı her japon mali iyi her türk yapısı kötümü yani bizim tümo 7000 saattde -35 de tek marsda calişio senın kubotanın gelecegi böyle olabilcek mi sence bana garanti ver biz milletin senlerce kullandıgı 265 mf yi 3 sende rektefelik ettik 3610 s yi 10 sende 4 kere rektefe ettirdik tümo ile daha bu sene sanayiye girdim illallah ettirdiler bana sanayi esnafı adam parcanın parasını pesin aldı bana kargodan inen parcayı vermiyo neymiş parca benım için gelmemiş bende konyadan aldım corumdanda alabilirdim istanbuldanda kubota bozulayım dese 10 sene alacak istisna olarak 1 2 traktör bozulacak eeeeeeee parça yok nerden alcaz biz tümonun kuyruk halatı için motoru ortadan ayırttırdık ustalar bilmiyodu 1 pim düşmüş srtvis bilemedi motoru böldüler senın kuboyu kim servis alacak mesela bunlar oturana kadar sana bana binecekler mecburen

servetim link=topic=51650.msg525653#msg525653 date=1328042334' Alıntı:
bizim milletimiz iştee her alman malı her japon mali iyi her türk yapısı kötümü yani bizim tümo 7000 saattde -35 de tek marsda calişio senın kubotanın gelecegi böyle olabilcek mi sence bana garanti ver biz milletin senlerce kullandıgı 265 mf yi 3 sende rektefelik ettik 3610 s yi 10 sende 4 kere rektefe ettirdik tümo ile daha bu sene sanayiye girdim illallah ettirdiler bana sanayi esnafı adam parcanın parasını pesin aldı bana kargodan inen parcayı vermiyo neymiş parca benım için gelmemiş bende konyadan aldım corumdanda alabilirdim istanbuldanda kubota bozulayım dese 10 sene alacak istisna olarak 1 2 traktör bozulacak eeeeeeee parça yok nerden alcaz biz tümonun kuyruk halatı için motoru ortadan ayırttırdık ustalar bilmiyodu 1 pim düşmüş srtvis bilemedi motoru böldüler senın kuboyu kim servis alacak mesela bunlar oturana kadar sana bana binecekler mecburen
bizde bu soruları 60-56 13 yaşındaki kara kafa 60-56 yüzünden sordukta kubotaya karar verdik .... başkasına kanaat getiremedik

siz daha tork tartısın motor kötü diyemez kimse kullanmadık çünkü tork iyi olur az ceker düşük olur cok ceker bi motorun az yakması sanzıman ve ek hizmetlerden dolayıdır 35 likten daha az yakan bi motor var mi mesela motorun sırtına nekadar yük vurursanız o kadar fazla yakar klima agırlık kompresör cer vs herkesin yakısı kendine göredir en az yakanla en cok yakan arasında sende aynı iştee 500 tl oynamaz hesaplayın istersenizz

servetim link=topic=51650.msg525661#msg525661 date=1328042661' Alıntı:
siz daha tork tartısın motor kötü diyemez kimse kullanmadık çünkü tork iyi olur az ceker düşük olur cok ceker bi motorun az yakması sanzıman ve ek hizmetlerden dolayıdır 35 likten daha az yakan bi motor var mi mesela motorun sırtına nekadar yük vurursanız o kadar fazla yakar klima agırlık kompresör cer vs herkesin yakısı kendine göredir en az yakanla en cok yakan arasında sende aynı iştee 500 tl oynamaz hesaplayın istersenizz
oynar.

bizim burda herkes ortalama 200 dönüm yer eker bende ağizda 250 ekiyorum 20 dekar da pancarım oluyo mesela dayımda bir 240 var birde 74-80 tümo onun pancarı yok öyle kontaga da kolay kolay basmaz 4000 tl mazot yakmiş bu sene bende 74-80 tümo var sadece bende 5000 civarı yakmişim 1000 lira fazla ama pancar var az mı cok mu sence 240 olanda var mesela o da 3750 yaktım diyo

arkadaşlar kubota kuru tarımda dönüme 1litre yakıyor baharda gelin noter huzurunda ispatlarım 5725 var 2010 4x4 5 14 kalın şase kuru tarımda dönüme 1.5 litre ağır şartlarda 2 litreyi buluyor onuda ispatlarım erkunta gelince türkiyede traktör pazarında mf sonra bir boşluk oluştu bu firmada reklamalr ve birazda şanzumandan kaynaklanan olaylardan bayağı sattı ama şimdi hem kaliteden taviz veriyor hemde fiyattan ilçemde en az 30 üzerinde 1-2 yaşında erkunt var bölge müdürleri şikayetlerden ilçemden çıkmıyor adamlar en az 10 tanesi bir tane kaz bulsalar verirler ama nerede belli zaman onlara kardeş oldu motorlar ben ilk geldiklerinde ilçeme dumandan dolayı başaklara gülerdim şimdi kara duman dan erkuntlara gülüyorum karizmayı çizdirdiler

ben noterede inanmıyorum motorumun yakıtı bana baglıdır sinirli olursam 2 yakıyo yok 1250 falan sankı agac mi dikecem tarlaya 20 cm derinlik cok bilee zaten koyunculuk yapmasak motoruda satarım ne gergi varr caliş kazan gübreciyee mazotcuyaa yedirr biz un bile yiyemiyoz kac sendir tahıllar hasta hep para ile aldım unu arpa ekiyorum yulaf ekiyorum ezdirip koyuna veriyozz 100 de 300 daha karlı koyundan senede 65 80 bin arası alıyozz allah bin bin bereket versinn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...