td 100 tümosan 90 80 mi

Ynt: td 100 tümosan 90 80 mi

zuha-*-s zuha-*-s
kardesim güldürmeyin kimseyi yaa tümo aynı beygir new hollandlardan bile az yakıyo nasıl bukanıyaa vardin ki anlamadım bilee tutulmuyo falan diyosunuzz ama bunu demeyin bari mazot düşmanı td serileri bizim burda çiçeköiler tdleri satıp hep tümo aldılarr yılda bir motor parası tasarruf ediyoz diyolarr yoksa bende td 65 alacaktım adam iyi olsa biz nie tümo aldık ki çekiş yönünden bunlar daha ustun dedi
bende düşündüm :S dedimki kendi kendime ucuz alıp ucuzda satarsın en oluru bu olurr
galerici arkadasım var tokatta valla servet tutuluyo diyolar yaa o bizim uydurmamız dediler ucuz alırsın ucuz satarsın pahalı alırsın pahalı satarsın bu kadar basittir bizim burdaa baharda 115 bin tl ye aldıgı 5435 i gecen gün aynı mf bayisi 50 bin e alırım dedi adam aglayacaktı nerdeyse hani tutuluyodu bu motorlar sonra adam götürdü farmtrac 60 lık dt aldı 2 tane de inek daha mf mi alırım diyo ben kıcımı yırttım galerici köseyi döndü diyo

servetim link=topic=51703.msg525618#msg525618 date=1328040831' Alıntı:
zuha-*-s zuha-*-s
kardesim güldürmeyin kimseyi yaa tümo aynı beygir new hollandlardan bile az yakıyo nasıl bukanıyaa vardin ki anlamadım bilee tutulmuyo falan diyosunuzz ama bunu demeyin bari mazot düşmanı td serileri bizim burda çiçeköiler tdleri satıp hep tümo aldılarr yılda bir motor parası tasarruf ediyoz diyolarr yoksa bende td 65 alacaktım adam iyi olsa biz nie tümo aldık ki çekiş yönünden bunlar daha ustun dedi
bende düşündüm :S dedimki kendi kendime ucuz alıp ucuzda satarsın en oluru bu olurr
galerici arkadasım var tokatta valla servet tutuluyo diyolar yaa o bizim uydurmamız dediler ucuz alırsın ucuz satarsın pahalı alırsın pahalı satarsın bu kadar basittir bizim burdaa baharda 115 bin tl ye aldıgı 5435 i gecen gün aynı mf bayisi 50 bin e alırım dedi adam aglayacaktı nerdeyse hani tutuluyodu bu motorlar sonra adam götürdü farmtrac 60 lık dt aldı 2 tane de inek daha mf mi alırım diyo ben kıcımı yırttım galerici köseyi döndü diyo
o senin sorunun kardeş :D

arkadaşlar bende tümosan 8185 var bacanağımda td65 2008 model bu sene beraber mibzer çekdik benim tümo daha 165 saatde açılmadı bile td 65 den az yakdı mibzerde 90 80 yakıtı nasıl bilmiyorum ama nh den az yakdığına kesin gözüyle bakıyorum
he bıde nh 100 90 80 den daha kuvvetli normal bence daha fazla yakması

arkadaslar çiftçilikten td 100 alacak kadar para kazaan varmı ki daha habire konfor habire koltuk düşünelim biz yaa egzosu kalın olanı almıyorum ben dahada acıtıyo cünkü 74-80 tümo bana cok hatta daha ufak bi cift ceker alacam bu sene 65 bg civarı az yaksın yeter

servetim link=topic=51703.msg525702#msg525702 date=1328043615' Alıntı:
hemm bizim burda 60 66 var komsuda yakıtı bizim motordan bile fazla adam sikayetçi 3lü 12 takıyom büyük geliyo 3 lü 11 takıyom küçük geliyo diyo nasil bi motor anlayamadım gitti ben 4lü 12 takıyorum gayetde memnunum
60 66 yabana atılacak bir motor değil ozamanın teknolojisinde güç ön plandaydı şimdi yakıt aradaki fark bundan ibaret bence...