LS'de istediğin aracı istediğin yere yerleştirme.Kodlarla oynamadan!!

Arkadaşlar öncelikle oyuna giriyoruz.Araçları istediğimiz yerlere koyuyoruz.Daha sonra oyunu kaydediyoruz.

Oyunu hangi bölüme kaydettiğimizi unutmayalım.(Bölüm: Oyunu açarken girdiğimiz kayıtlı oyun bölümü) C:\Documents and Settings\KULLANICI ADINIZ\Application Data\FarmingSimulator2008 içine giriyoruz.burada 4 tane 'Save Game' dosyası var.Oyunu hangisine kayıt ettiyseniz o dosyaya girin.Girdiğiniz dosyanın içinde 'vehicles.xml' adında bir dosya var.Bunun içinde son kayıt edildiğinde araçların hangi kordinatlarda olduğu yazıyor.

Şimdi 'vehicles.xml' adlı dosyayı Not Defteri yardımıyla açıyoruz.İçindeki kodları kopyalıyoruz.Daha sonra oyunun bulunduğu dizindeki 'Data' dosyasının içindeki careervehicles.xml adlı dosyanın içeriği ile değiştiriyoruz.

Tamamen kendi bulumum ve kendi anlatımımdır.Şahsen denemedim.Deneyen arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum. güçç*-*

Ynt: LS'de istediğin aracı istediğin yere yerleştirme.Kodlarla oynamadan!!

ilk önce Başlat>ayarlar>denetim masası>klasör seçenekleri>görünüm>gizli dosyaları göstere tıklayınız ondan sonra işlemleri yapınız bu işlemi yapmadan işinizi göremezsiniz

[glow=red,2,300]güzel bilgi sağolasın[/glow]