20 bine ikinci el hangi tirakturu tavsiye edersiniz

Selamueleykim arkadaslar . Benim 3.105 in yanina gubre serpme ilaclama nakliyat isi yapacak tiraktur lazim bana hangi tiraktoru tavsiye edersiniz gubre serpme makinasi 1 ton ilaclama makinasi 1 ton bunlari rahat tasiyacak tiraktor lazim 20 bin son sinir yanliz 1 ay sonra alicam danalari o zaman satiyorum cunku bunu belirtmektede fayda var dusundum simdiden tesekurler arkadaslar. Onceden basak 2073 sh vardi ama onunla kaza yapinca satmak zorunda kaldim yakiti falan guzeldi yanliz unu ilaclamada cabuk kalkardi hep bu sefer deyisik bisey olsun diye dusunuyorum saygilar.

20 bine hangi ikinci el tiraktoru tavsiye edersiniz

Tavsiyen icin saol kardesim burda bi tumosan 95 model 82 80 N vardi gittim baktim kabin desen mahf olmus motor ufluyor saati beli deyil 16 bin dedi bende yok dedim ama tipi guzel tiraktordu.

Ynt: 20 bine ikinci el hangi tirakturu tavsiye edersiniz

dediğin fiyatlara s lerden değil de düz MF ler var fiatlardan var birkaç model yalnız 1 tonluk ilaçlama ve fırfır bu saydığım modellerin hidroliklerini zorlar 600 ltlik holder takıyoruz biz epeyce ağır geliyor 285e 1 tonluk sıkıntı yaratır bir de arazi düz değilse tehlikeli de olur

82 80 olması lazım sana hem sıkılsan atarsı 4 lü pulluk her yapar bide salı uzun oldugu icin ilac makinesini rahat kullanırsın 640 veya 265 olmazsana onların salı kısa bayırde onunu atardurur favorin 82 80 olsun

Tavsiyeleriniz icin saolun arkadaslar 6610 82 80 de olur ama fiat 640 olmaz onun unu cok cabuk kalkar fiyati fazlada alabilirim ama parayi demire yatirmak istemiyorum baska amaclarimda var. bide alacagim tiraktur sadece ilac nakliyat ve gubre aticak diyer agir isleri 3.105 yapacak zaten pek kucuk tiraktore gure aletimde yok. Bide konudan ayri foto video yuklemek icin ila bilgisayar mi olmasi gerekir tlfnla olmuyo mu.

bizim 265s 800 litreyi sorunsuz kaldırıyor fakat bizim buralar ova dır düzdür fakat su hendeği çoktur habire girip çıkıyor fakat sorunda yapmıyor üstelik yüksek modellileri azda yakıyor

adam yazmış ufak işlerde ilaçlamada kullancam gidipte 640 diyonuz 640 ın ince lastiklisini nerden bulcak bence git 8073 yada 768 al hem ucuz hem az yakar kalite var bide..Fergusonu kapına sokma mazot düşmanı..

feuer_frei link=topic=51727.msg530852#msg530852 date=1328645864' Alıntı:
adam yazmış ufak işlerde ilaçlamada kullancam gidipte 640 diyonuz 640 ın ince lastiklisini nerden bulcak bence git 8073 yada 768 al hem ucuz hem az yakar kalite var bide..Fergusonu kapına sokma mazot düşmanı..
arkadaşım iletinin her yeri fanatklik.seninde steyrın var belli fergusonun neresi mazot düşmanı allah aşkına noo*-*-

Messey ferguson mazot dusmani deyildir 3.105 im var bilirim mfyi steyride bilirim gercekten az yakar yanliz ben az yaksin yada cok yaksin dusuncesinde deyilim isini adam gibi yapan ve hakiyla yiyen bi tiraktor lazim bana .

kardas tümo derim ucuz parcası cok ustası cok fiyatı uygun bende 74 80 var her işimi görüyor cok ta acayıp cekiyor tavsiye edrim bende satmayı düşünüyorum ama seneye nasipse 4x4 alacam nasipse