BAŞAK TRAKTÖR RESİMLERİ

MERHABA ARKADAŞLAR BAŞAK TRAKTÖRÜN YENİ FOTO LARINI İSTİYENLER BİLGİ ALMAK İSİTYENLER BURADA HERŞEYİ SORABİLİRLER..

NURPAR GRUP www.basaktraktor.com www.nurpar.com.tr www.anadolurulman.com.tr

30 yılı aşan ekonomi tecrübesi ile .. . anlş-*s

BAŞAK TRAKTÖR SAKARYA CADDELERİNDE HERKES TARAFINDAN DİKKATLİCE İNCELENİP HERKESİN BEYENİSİ KAZANDI ÖZELLİKLE YENİ MODELLERİ TASARIMI VE 4X4 İLGİ ÇOK GÖRDÜ

yenı resımler daha eklencek başak traktörleri daha iyi tanıyacaksınız. .

BAŞAK TRAKTÖR RESİMLERİ YENİ MODELLER

YERLİ ÜRETİM OLAN BAŞAK TRAKTÖR ÇİFTÇİLERİN GÖZDESİ TOPRAGIMIZIN BEREKETİ ÇİFTÇİMİZİN DOSTU AZ YAKIT TASARRUFU BOL YEDEK PARÇA VE SERVİS AĞ İLE TÜRKİYE VE YURT DIŞIN DA HİZMET PERFORMANSIYLA ÇOK BÜYÜK ATAK LAR YAPIP KALITESINI BELGELENDİRMİŞTİR...

Ynt: BAŞAK TRAKTÖR RESİMLERİ

--------------------------------------------------------------------------------
guzel fotograflar eline saglik...Bence Basak kendini gec gelistirmis bi traktör onun icin insanlar alistiklari isimleri aliyorlar NH Fiat JD gibi markalar

evet ama şimdi çiftçimizde akıllandı artık çünkü yedek parçasınıda dusunmek lazım başak traktörün yedek parçası diger traktör parçlarından en az %30 ile %40 ucuzdur çiftçimiz artık dış görünüşüne degilde az mazot yakan ve parçası ucuz olan yerli malını tercih ediolar 3 ayda bir zaten her bölgeden çifçimiz gelip fabrikada test ımkanı saglanıp fabrıkada nasıl traktör üretiliyor ve anlatılıyor ve çiftçilerimizin beyenesi sunuluyor çiftçilerimizin dogrultusundada bilgi edinip buna görede tasarım yapılıyor . ..

Başak traktörlerinde çiftçimize hizmet edeceğinden şüphemzi yok,bu belki biraz zaman alabilir,ama biz herzman bardağın boş tarafını görmeye alışkın olduğumuz için en küçük bir sorunda bile çok rahatlıkla bu traktör iyi değil diyebiliyoruz,
Yerli Traktör gruplarımızın hepsinede başarılar diliyorum,umarım kısa bir süre içerisinde hak ettikleri yere gelirler,,

DoYRaNLı link=topic=5823.msg63517#msg63517 date=1218175318' Alıntı:
Başak traktörlerinde çiftçimize hizmet edeceğinden şüphemzi yok,bu belki biraz zaman alabilir,ama biz herzman bardağın boş tarafını görmeye alışkın olduğumuz için en küçük bir sorunda bile çok rahatlıkla bu traktör iyi değil diyebiliyoruz,
Yerli Traktör gruplarımızın hepsinede başarılar diliyorum,umarım kısa bir süre içerisinde hak ettikleri yere gelirler,,

evet bilgilerinize katılıyorum gerçekden öle sonucta türk işcileri ve aileri buralrdan ekmek yiolarlar ufak tefek hatalr olabılır bu kul yapı malzemeler inşallah türk ekonomisi artık avrupa gibi dahada kaliteli olcak hale gelip avrupa dakı büyük markalar la reakabet edebilcek duruma gelebilcektir.

VARLIGIMIZ TÜRK VARLIGINA ARMAGAN OLSUN.
YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI.
ATALARIMIZ SÖZLERİ VARDIR BU GERÇEKTEN DOGRU.

öncelikle başak traktörün gelişmesine yürekten inanan bir insanım başak traktörün özelleştirmeyle yaptığı yenişleşme hareketinide destekliyor ve başak traktörü avrupanın her yerinde görmeyi arzuluyorum
nurpar grubada başarılar diliyorum

civaş link=topic=5823.msg63549#msg63549 date=1218184285' Alıntı:
öncelikle başak traktörün gelişmesine yürekten inanan bir insanım başak traktörün özelleştirmeyle yaptığı yenişleşme hareketinide destekliyor ve başak traktörü avrupanın her yerinde görmeyi arzuluyorum
nurpar grubada başarılar diliyorum

BİZ TEŞEKKÜR EDERİZ . . ..

PAYLASIM İÇİM TESEKKURLER BENDE BASAK HAYRANIYIM YENI URETIMLER COK HOSUMA GITTI ARASTIRDIM VE GECEN HAFTA BAYIYE GITTIM ALMAK İÇİN BULUNDUGUM ILDEKI BAYILER BIRAKMISLAR BAYILIKLERINI GEREKCE OLARAK FIYAT KONUSUNU SOLEDILER DİĞER MARKALARLA KIYASLANDIGINDA ALICI KISIYE RAKAM COK GELIO SATILMIO DENILDI BENDE 2085 IN FIATINI DUYUNCA HAK VERDIM YERLI MALI OLARAK İÇ PİYASADA BASAK MODELLERIN YER ALMASI İÇİN FİATTA BİRAZ DAHA CAZİP BİŞEYLER YAPMASI LAZIM DİYE DUSUNUYORUM