Tüm yamalar kayboldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Arkadaşlar siteden indirdiğim bir data dosyasını oyuna atıp birkaç gün oynadıktan sonra oyunun ' ' game.exe ' ' dosyası hata verdi. Oyunu tekrar kuruyorum siteden aldığım data dosyası ile oyundaki data doysaını değiştiriyorum bu sefer menüye bile girmio sadece kapkara bir ekran karşımda. Oyunu sonra tekrar kuruyorum ot biçme yamasından yüklemeye başlamak istiyorum hata verio neden olabilir çözzümü varmıdır? Yardımcı olursanız çok sevinCEM.

Ynt: Tüm yamalar kayboldu.

öncelikler her oyuna yüklediğin yama çalışıyorsa data dosyasını bir yere yedekle (ben öyle yapıyorum) bu problemi gidermek iiçin ls2008 oyunuyla ilgili bütün dosyaları sil sanırım sen sadece ekle kaldırdan kaldırıyosun eğer oradan kaldrıdığın zaman senin yüklediğin data dosyası silinmez ve oyunu tekrardan kurduğunda gene aynı hatayı alırsın faka oyunu program ekle/kaldırdan kaldırdığın zaman programfiles içindeki ls 2008 klasörünü de siil baştan yükle....

Ynt: Tüm yamalar kayboldu.

Ekle kaldırdanda silsemde un installdan silsemde geriye kalan programfiles/ldwrstc2008 klasörü içindki klasörleride siliyorum. Yalnız oyunu tekrar yükleyip oyuna başladığıda 1 adet kayıtlı oyun war o hep karşıma çıkıyor. O oyuna giriyorum sadece Fendtler var, olması gerekn 1 tane kırmızı römork bile yok. Daha sonra sizin verdiğiniz data dosyasını kopyala yapıştır yapıorum game.exe hatası verio.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...