mandofon inek tonumlamada hangi boga spermini kullanıyorsunuz?

arkadaşlar veteriner geliyor hayvanı aşılayıp gidiyor dogan buzagılardan memnun degilm acaba sz hangi tohumu kullanıyorsun dogan buzagılar nasıl süt verimi nasıl ihtal mi yerlimi tek tek yazarsanız memnun olurum. ben bu zamana kadar rewest terminato bonelo kullanıyordum memnun kalmdım son aşı accllm di oda fena degil ama daha iyileri vardır die düşünüyorum.

Konu hakkinda bilgi sahibi olan arkadaslar fikir belirtirse cok memnun olurum
Bereket TV'de program yapan Tahir Yavuz hocamızın aşağıdaki firmalarına tanışın-sorun.
Yalnız mümkünse hayvanlarınıza A2 geni taşıyan hayvanların tohumunu attırmaya bakın. Zira A1 geni sorunlu insan sağlığı açısından.

Ege Vet Hayvancılık San. ve
Ticaret Limited Şirketi
Erzene Mah. - 6 Sk. No:6A Bornova-İzmir
Telefon : (232) 388 3842 (232) 388 3842 (PBX)
Faks : (232) 388 80 48
info@egevet.com.tr

Ege Vet Ürünleri Genel Distribütörü
OSB Mahallesi, 21.Sokak No:7/A Kemalpaşa / İzmir
Tel: (232) 877 21 61
Faks: (232) 877 20 43

arkadaşlar veteriner geliyor hayvanı aşılayıp gidiyor dogan buzagılardan memnun degilm acaba sz hangi tohumu kullanıyorsun dogan buzagılar nasıl süt verimi nasıl ihtal mi yerlimi tek tek yazarsanız memnun olurum. ben bu zamana kadar rewest terminato bonelo kullanıyordum memnun kalmdım son aşı accllm di oda fena degil ama daha iyileri vardır die düşünüyorum.

Ben tek firmaya bağlı kalmıyorum bu yıl yeni sipariş verdim 10 boğa seçtim bir kaçı önceden denemiş olduğum boğalar yenilerde çok ii bakalım artık
Boğalar demsadan getirtiklerim
Alloy dişi sperma
Carter
Galksy
Stnike
Zaster
Eddie
Bir çoğunun buzağısını aldım bunların

Kar Vet genetik
Bongolo
Alibaba
Ajax