Tumosan 82-80 Saman yaparken

Ynt: Tumosan 82-80 Saman yaparken

furkan_38 link=topic=5834.msg64118#msg64118 date=1218303782' Alıntı:
bn samancıyım tümosonlada mfylede valtrayla john dereylede hemaylada shteyrlada saman yaptım dediğiniz gibi mf düz yerde debeleniyor ama ii yapıyor tümoson tıq demio ama körüğü çok tıkıyor hemada tıkıyor shteyrda idare eder jhn dere spr yapıo ama şmdi valtra yapıo üstüne tanımam nse güsel resimler paylaşm için teşekkürler

mf düz yerde debeleniyo? ben şimdi anlayamadım kaçlık mf 135 lik mi?

benim bildigim mf 265 ler ki bizim orada artık bunlar bile küçük görünmeye başladı 3450 kg nerede debelenecek ben anlamadım

jd den rampada fazla gidecektir mf aynı standartlarda olanlar tabikide ben jd 2030 la balya yapamadım bugday harmanında sebebine gelince balya makinesini karıklara girince geri geri itmiyodu ama fordla yap hiç duymuyoduu.. mflerde ford ayarında agırlık bakımından diye biliyorum...

saman makinası tractörü baya kasıo güç kaybettiriyor çift çekerler bile debelenio bnm dediğim mf 285 olduğu halde bayır yukarı çıkarken aşığı çekio inerken ittirio böle bi olay işte

bu 82-80 ler süper galiba 12+ 3 vitesdi bnm bildiğim bunlarda egzoz fiat 70-56 lar gibi kaportanın dışından çıkıyor... eski modellerinde N (normallerde) kaportanın içinden bide gövdesi full kapalı bu model daha yakışıklı eskileri hiç iyi değil..