BU ADAMM NE YAPMAYA CALISIYOR SIZ SOYLEYIN???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: BU ADAMM NE YAPMAYA CALISIYOR SIZ SOYLEYIN???

Dqn link=topic=51909.msg528916#msg528916 date=1328447462' Alıntı:
Sağlamlık testi )))
boyle saglamlık testı uzak dursun mubarek essege bınıyor motor o motor zuha-*-s
Emin01 link=topic=51909.msg528918#msg528918 date=1328447549' Alıntı:
Erkunt galiba bu traktörü yeni çıkardı farklı seri gibi duruyor :S
valla benım bıldıgım bu tıpı 2010 da cıkardı 80.4 diye bır traktor :S

sağlam lık testi sallanmıyo adam fazla ön dingillerin oynamasına bak güzel bence en sonunda da dağa yukarı işlemiyo bile sürünüyo yine de güel .....

Dqn link=topic=51909.msg528922#msg528922 date=1328447759' Alıntı:
Erkunt dış ülkelere gönderdiği motorlara böyle armatrac yazıyor..
dısardakı armatracları erkunt mu gonderıyor?
.
taha turgut link=topic=51909.msg528923#msg528923 date=1328447793' Alıntı:
sağlam lık testi sallanmıyo adam fazla ön dingillerin oynamasına bak güzel bence en sonunda da dağa yukarı işlemiyo bile sürünüyo yine de güel .....
kardes boylede saglamlık testı olmaz bu traktoru sadece bunu degıl tum traktorlerı hep boyle kullansan dayancakmı boyle 2 yaparsın 5 yaparsın ya sonra?

TRAKTORE degılde ıcındekıne acıdım o traktor oyle gıderken devrılse ne olacak onun halı acaba onu hıc dusunmus mu bu tıp gosterılerle erkuntun neyı kanıtlamaya calıstıgını bır turlu anlayamadım gerı zekalıda degılım ama....... :S

LORUOĞLU link=topic=51909.msg528930#msg528930 date=1328448204' Alıntı:
TRAKTORE degılde ıcındekıne acıdım o traktor oyle gıderken devrılse ne olacak onun halı acaba onu hıc dusunmus mu bu tıp gosterılerle erkuntun neyı kanıtlamaya calıstıgını bır turlu anlayamadım gerı zekalıda degılım ama....... :S
haklısın kardes bunda bence bı mantık yok ya boyle saglamlıkmı olculur zuha-*-s

Arkadaslar sıze ben en saglam traktoru soyleyeyım mi eline 13 lük lokmayı aldıgında sokulmeyen traktoru bulup getırın işte en saglam traktör odur gerısı teferruattır ve hepsi KUL YAPISIDIR ALLAH YAPISI DEGİL... ;D ;D ;D

göçülü link=topic=51909.msg528926#msg528926 date=1328447946' Alıntı:
dısardakı armatracları erkunt mu gonderıyor?
.kardes boylede saglamlık testı olmaz bu traktoru sadece bunu degıl tum traktorlerı hep boyle kullansan dayancakmı boyle 2 yaparsın 5 yaparsın ya sonra?
evet erkunt gönderiyor..

LORUOĞLU link=topic=51909.msg528936#msg528936 date=1328448810' Alıntı:
Arkadaslar sıze ben en saglam traktoru soyleyeyım mi eline 13 lük lokmayı aldıgında sokulmeyen traktoru bulup getırın işte en saglam traktör odur gerısı teferruattır ve hepsi KUL YAPISIDIR ALLAH YAPISI DEGİL... ;D ;D ;D
;D ;D

hellboy-07 link=topic=51909.msg528943#msg528943 date=1328449282' Alıntı:
bizim antalya erkunt bayiiisi bu.bunlar ne yaparsa herşeyin en iyisini yaparlar ;D zuha-*-s
bellı oluyor kardes zuha-*-s
s@rk@n link=topic=51909.msg528944#msg528944 date=1328449324' Alıntı:
biras daha zorlasa dingiller parçalanacak
kardes benım ıcım acıdı nasıl hopluyor oyle hele arkasındakı pulluk zuha-*-s

traktörlerin çekişinin yanında sağlamlığıda önemlidir ufuk bir zorlanmada , sarsıntıda bir yerinin kırılmasını kimse istemez ve kullanıcı almadan önce sağlamlığada bakar buradaki amaç sağlanlığı ve dayanıklılığı göstermektir tabi bunu objektif bakış açısıyla bakanlar görebilir traktörü kullananda erkuntun meşhur ve efsane şöförü hüseyin soygüder onun bu traktörle yapmadığı kalmamıştır ve erkuntun döküm kalitesinin iyi olduğunu herkes bilir zaten kullanıcıya sunulmadan önce çeşitli dayanıklılık testlerinden geçer ve tanıtımlarda tarla sürmenin yanında böyle ufak gösterilerde yapıyorlar bizim buralarda erkunt denince bazıları hemen kulaktan dolma sözlerle şurası şöyle burası böyle aman uzak dur falan derler bin bi gör kullan sonra kararını ver şurası şöyle burası böyle de binip kullanmadan karar vermeyin bu sadece erkunt değil diğer traktörler içinde geçerlidir yargısız infaz yapmayın yani bence erkunt gayet kaliteli sağlam ve gücünün hakkını ver bir traktör gelecekte daha iyi işler başaracağına eminim ve erkunt ilk çıktığı zamanlarda bayiler gücünün üstünde traktörlerle kıyasladılar bu yanlıştı kendi sınıfında erkunt gayet başarılı

enter link=topic=51909.msg528953#msg528953 date=1328450050' Alıntı:
traktörlerin çekişinin yanında sağlamlığıda önemlidir ufuk bir zorlanmada , sarsıntıda bir yerinin kırılmasını kimse istemez ve kullanıcı almadan önce sağlamlığada bakar buradaki amaç sağlanlığı ve dayanıklılığı göstermektir tabi bunu objektif bakış açısıyla bakanlar görebilir traktörü kullananda erkuntun meşhur ve efsane şöförü hüseyin soygüder onun bu traktörle yapmadığı kalmamıştır ve erkuntun döküm kalitesinin iyi olduğunu herkes bilir zaten kullanıcıya sunulmadan önce çeşitli dayanıklılık testlerinden geçer ve tanıtımlarda tarla sürmenin yanında böyle ufak gösterilerde yapıyorlar bizim buralarda erkunt denince bazıları hemen kulaktan dolma sözlerle şurası şöyle burası böyle aman uzak dur falan derler bin bi gör kullan sonra kararını ver şurası şöyle burası böyle de binip kullanmadan karar vermeyin bu sadece erkunt değil diğer traktörler içinde geçerlidir yargısız infaz yapmayın yani bence erkunt gayet kaliteli sağlam ve gücünün hakkını ver bir traktör gelecekte daha iyi işler başaracağına eminim ve erkunt ilk çıktığı zamanlarda bayiler gücünün üstünde traktörlerle kıyasladılar bu yanlıştı kendi sınıfında erkunt gayet başarılı
kardesım benım zaten ben erkuntu kotulemıyorum ben sadece boyle test yapmaya gerek yok dıyorum bı bak sene vıdyoda traktor nasıl zıplıyor yazık :( bu traktor veya baska bır traktor sen 1 sene 2 sene boyle kullanabılırmısın dusun tarlada son surat yolda oyle yastık baslarından ucarak gecıyorsun saglamlık olsa ne yazar yazık ben bunu demek ıstıyorum

Sitede bu şekilde sağlamlık ölçümü yapan erkunt kullanıcıları vardı. Demek ki traktör bu şekilde göstermek lazımmış. ;D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...