74-80 DT ile HASAT

Arkadaşlar ilk önce hepinizi selamlıyorum.bu siteye ortalama 6 aydan beri üyeyim.Ancak resimlerimi yeni paylaşmaya başladım.
Bu resimler 20 günlük.Ancak koyabildim

Ynt: 74-80 DT ile HASAT

johndeere 955 tümosan 74-80 DT
arkadaşlar biçercimiz yine her seneki gibi adanalıydı.ayrıca bu tümoyla bizim ilk hasatımız oldu.çünkü traktörü bu kış aldık.bundan önce fiat 640 vardı.çok kral traktördü ama artık hem eskimişti hemde yetmiyordu...

arkadaşlar 4 tekerlekli bizim deil.komşumuzun.diğeri bizim.yeni yaptırdık.ama hiiç hoşuma gitmedi.bu sene devirmekten son anda kurtuldum.eğer büyük geniş bişey bulabilirsem satılık....

bu da ş.koçhisardaki evin önü.tüm herşey bittikten sonra kültivatörü arkasına takıp o şekilde bırakmıştım ankaraya gelmeden önce.
EVET ARKADAŞLAR HASAT RESİMLERİM BU KADAR EN KISA ZAMANDA YİNE RESİMLERİMLE BERABER DÖNECEĞİM.
BU ARADA 28-31 AĞUSTOS TARİHLERİ ARASINDA ANKARA-ALTINPARKTA AGROTECH TARIM FUARI VAR.İNŞALLAH TRAKKULÜPTEN ARKADAŞLARLA ORDA GÖRÜŞÜRÜZ.
TÜM TRAKKULÜP HALKINA SAYGILARIMLA....

bulduklu::bu traktör 2006 model.ama biz bu sene kış aldık.
motorcu::evet kardeş dediğin gibi 640 çok dehşet bi traktördü.değiştirmeye de niyetimiz yoktu.ama aynen senin dediğin gibi oldu.bizde bi denk getirdik bunu aldık.
diğer herkese yorumlar için teşekkür ediyorum şimdiden......