Mf 3085 Phantom - Valtra a85 Cekişme

Ynt: Mf 3085 Phantom - Valtra a85 Cekişme

video ya bakar bakmaz mf nin tekler havalarının düşük oldugu net olarak görunuyor.. spiker boşuna yırtınmış valtra nşa da mf yi çeker gibi.. mfnin ön tekerleri neredeyse canta oturacak :D bide valtranın kine bakın yuksek hava basmışlar .. dengesiz olmuş..

ceya023 link=topic=51955.msg529615#msg529615 date=1328540894' Alıntı:
video ya bakar bakmaz mf nin tekler havalarının düşük oldugu net olarak görunuyor.. spiker boşuna yırtınmış valtra nşa da mf yi çeker gibi.. mfnin ön tekerleri neredeyse canta oturacak :D bide valtranın kine bakın yuksek hava basmışlar .. dengesiz olmuş..
Massey çekemez zaten kesin ya lastiğinde su vardır, ya havası iniktir, hile ile çekmiştir.

adamaları kavga ediyor sandım yürrüüüü laaayyyn ;D zuha-*-s ;D zuha-*-s birde videonun sonunda orda bir new holland gözüktü.keşke birde onla çekiştirselerdi.çekiştirmede phantom ' un yeri ayrı oap*-s

yaw millet o adam o meydana çıkmış ortada rekabet var traktörünü hiç tek çekerde bırakır mı. lastiklerin hava basıncı etkiler tamam ama çekişme başa baş gitse hadi diyecem ki lastiklerden. mf hiç kasılmıyor bile. valtracılar alınmasın ama phantom onu havda da karada da yer. bırakın bu işleri devlet su işleri:)..

Dqn link=topic=51955.msg529687#msg529687 date=1328546605' Alıntı:
Massey çekemez zaten kesin ya lastiğinde su vardır, ya havası iniktir, hile ile çekmiştir.

muhammet yorumunu yeni görüyorum.. yazdıgım bişeyde yanlışlık varsa düzelte bilirsin ben ne mf nin nede valtranın fanatiğiyim.. herkes gibi sende görüyosun mf nin lastik havalarını sence normal mi bence degil fatanizmi bırak dogruya dogru de.. sonuçta hangisi çekerse çeksin pek bişey degişmiyor traktör çekişerek para kazanmıyor tarla işleyerek kazanıyor..