6 şubat 2012

şubat 6
2hdyd.jpg

2hdzv.jpg

2hdzv.jpg

2hfbf.jpg

Ynt: 6 şubat 2012

Güzel paylaşım Ramazan abi. Alıştık artık bu görüntülere yabancılık çekmiyoruz
sağol erkan bende fazla yapıyorum paylaşım havuç hakkında bıktırdım galiba :D
allah yardımcınız olsun bu havuç işi zor iş galiba bu fotolar yenimi bu zamana kalıyomu havuç işi
sağol evet yeni bugün çekildi fotolar ve video
römork baya gömülmüş abi senin koca olan zorlanmadan çekmiştir ama eline emeğine sağlık
videoda görüldüğü gibi ikisi çekti son resimdeki kırmızı olan römorku tm kendi çıkardı :D
kolay gelsin abi çamurluklar bile kırılmış ne dayanır çamura
sağol cihan çamurlukların ayar vidası var ordan yukarı doğru oynamış

sağol
Ramazan abi merak edıyom bu tarlayı tekrar nası surup duzeltıyorsunuz valla cok zor is koca oglanlar yakdını hak ediyo
sağol bu tarlaya mart da önce dipkazan çekeriz sonra süreriz kopra rotatil derken hazırlanır yaptıkları işe göre yakıtları iyi
güzel resimler.bundan sonra havuç yerken havuca karşı daha saygılı olacam.
ekipe maşallah

sağol

sizi gördüm abi yoldan gectim havuc yerlerini tekrar sürmek hazırlamak ekime hazır hale getirmek anlatılmaz yaşanır ben bu yıl 2 kere hidrolik pompasını bozdum 2009 model motorun balatasını bitirdim

Kolay gelsin Ramazan, havuçların donmamasına sevindim. En azından biraz para ediyor bari.
sağol nail abi havucun ne yapacağı belli olmuyor 4 5 önce tonu 700 800 liraya çıktı şimdi de piyasa çekmiyor diyorlar lar nasıl iş anlamadık bu havada çekmiyor birde havalar soğuk olduğu için pazar olayı az oluyor galiba ondan
kolay gelsin havuç işinin bu kadar zor olduğunu bilmiyordum Allah yardımcınız olsun
sağol çiftcilikte en zahmetli işler arasında birinci gelir galiba
sizi gördüm abi yoldan gectim havuc yerlerini tekrar sürmek hazırlamak ekime hazır hale getirmek anlatılmaz yaşanır ben bu yıl 2 kere hidrolik pompasını bozdum 2009 model motorun balatasını bitirdim
aynen seyit havuç tarlasını hazılamayan bilemez baya zahmet isteyen bir iş yinede istediğin gibi olmaz
Artık biz de alıştık bu görüntülere,trakkulupten önce gösterseler anlam veremezdim heralde eline sağlık abi bereketli olsun
sağol çağrı fazla paylaşımdan bıkkınlık veriyorum galiba bende farkındayım :D

yok abi ne bıkkınlığı bence gayet güzel oluyor
iyi öyle olsun :D
FIAT GROUP COMPANY
NH ' ler yine iş basında

tm ye helal olsn son fotoda arabayı tekerlekler yerine sase üzerinde sürüyerek götürmüş

paylaşım için teşekkürler ramazan abi
sağol ömer
tm tek başına götürmedi videoda görüldüğü gibi ikisi beraber götürdü öndeki römok izde olduğu için L 95 yola çekti
sonra tm 120 tek izden çekemedi yine L 95 le beraber çektik römork oturmuş yani ;D
kolay gelsin abi havuç işi zor çamurda
sağol

ramazanpullu link=topic=51971.msg529949#msg529949 date=1328564218' Alıntı:
sağol ömer
tm tek başına götürmedi videoda görüldüğü gibi ikisi beraber götürdü öndeki römok izde olduğu için L 95 yola çekti
sonra tm 120 tek izden çekemedi yine L 95 le beraber çektik römork oturmuş yani ;D
aynen abi oturmus ;D
diyorum ya cekemediği yere kadar romorku dingillerin üzerinde sürüyerek götürmüş tm ;)