erkunttan yarası oılanlar.......

Ynt: erkunttan yarası oılanlar.......

böyle durumlarda çok uzar gereksiz olur.

herkezin bi bildiği vardır bilmemiş olsa satıp aynısından almaz senin bildiğin sende benim bildiğim bende kalsın dicem ama burası vuruşma ezme aşşağılama kötüleme plartformu değil herkez bildiğini paylaşacak bilmeyenler öğrenecek benim düşüncem bu

murat_saribas link=topic=51976.msg530035#msg530035 date=1328569845' Alıntı:
böyle durumlarda çok uzar gereksiz olur.

herkezin bi bildiği vardır bilmemiş olsa satıp aynısından almaz senin bildiğin sende benim bildiğim bende kalsın dicem ama burası vuruşma ezme aşşağılama kötüleme plartformu değil herkez bildiğini paylaşacak bilmeyenler öğrenecek benim düşüncem bu
yok abi biz salağız. kısmet 55i sattık. bereket 60 aldık. meğer boka yaramaz, borcu ödenemez bi meretmiş. adamlar erkunt kullananlarım malii müşavirliğini de yapacaklar..he birde kısmeti 29000 e aldık 30000 e sattık pirim yaptı meret..

ERKUNT farklılığını yine kanıtladı bugün öyle saatlerinden bölge servis müdürü yasin bey ile servisimiz ziyarette bulundular sorunumun olup olmadığını memnuniyetimin ne durumda olduğunu ve en son olarakta yapmaları istediğim olup olmadığını sordular ve diğer erkunt kullanıcılarınada uğramak üzere ayrıldılar. erkunt sitesinden bi mail attım 3,5 saat sonra geri dönüş yaptılar. denemesi bedava isterseniz mail atın .

bu kadar anlayışlı bi firmadan traktör aldığıma bir daha memnun oldum.

ben aldım alalı sıkayetım olduysada memnuniyetımdede gorusumu hem servısımle hem fabrıkaya meil olarak paylastım.buradan konya akşehir erkunt servisi mehmet soylu ' ya erkunt yurt içi pazarlama müdürü syn tolga saylan beye sonsuz tesekkur ederim.en ufak konularda bile cok ciddi bir sekilde ilgilendiler.erkunta meil cektıgın zaman en gec 5 saat icinde size donus yapıyolar.hersekilde sorunda olsa onerıde olsa ilgileniyolar.duydugum kadarıyla erkunta cekılen meil. butun mudurler dahil syn zeynep erkunt armagan hanımefendiye dek ulasıyomuss.bilginize.erkuntu erkunt yapan hem kalitesi hemde traktoru sattıktan sonrada direkt çifçiyle muhatap olması önerilerini şikayetlerini alması malının arkasında durması bence.bu adımlarla gıderse cok yakın zamanda türkiyede lider marka olma yolunda emin adımlarla yoluna devam ediyo.

konuya ilginiz için hepinize çok teşekkür ederim. benim kullandığım traktör E serisi. benim hoşuma gitmeyen tek yönü takviye vites kolunun çook kısa olması. ana vites kolunun yarısı uzunlukta olsa çok makbule geçecek. takviye vitesini kullanırken eğilmek gerekiyor.tek sıkıntım bu. birde tüm modellerinde direksiyon ayarlı olmasını çok istiyorum.

Güzel bir konu sabitlenmesi lazım bence 1,5 yıl önce bereket 60 düşünüyorduk bayağıda yaklaşmıştık traktöre ama köyde alan bir abimizin traktöründe hata olması ve ççoğu erkuntta hata olması sebebiyle caydık.

murat_saribas link=topic=51976.msg553608#msg553608 date=1330791205' Alıntı:
hidrolik sorunu neydi ve kaç model traktörün
2010 model kısmet 2wd idi.adam hassasiyet yok diye servise gelmemiş kaynakçıya yan kolları kestirip kısalttırmış. sonra öğrenilince fabrikadan usta gemiş ve parçaları değiştirmiş.ama habersiz kestikleri için parasını almışlar.

erkunttan yarası olanlar konuları katlede dursun senin konu bir sayfayı bile dolduramamış ismail bey. fanatizim nasıl bişeyse konuların içine siniyor ve konuları kilite kadar götürüyor. aslında beni bazen erkunt ' u savunurken görürler ama benim erkuntla hiç bi alakamda yok. yakın çevremden birinde bile yok. belki bir gün olur. benim tahammül edemediğim bilsin bilmesin sallayanlara oluyor genelde.bazı konularda fanatizimi kendisi davet ediyor bazen. konu açılıyor ve bir daha ikinci mesaj yazılma gereği bile duyulmuyor. konuda kendiliğinden sapıp gidiyor. bazen konu sahibinin elinde olmayan nedenlerden gidiyor bazende bu sebepten. ben kendi adıma hiçte fanatik olduğumu kabul etmiyorum. zira ben haksız yüklenmelere karalamalara tavır koyuyorum. çünkü bu zihniyet yerli markaları iflasa götürür. ithal markaların ülkemizde cirit atmalarına sebep olur. hoş ciritte atıyorlar ya. kaliteli ithallere bir şey dediğimizde yokta ya kaliteden uzak olanlar. her nekadar parçaların bir kıısmı ithalsede en azından üretimi yerli ismi yerli. sermayesi yerli. üretenleri yerli.ümidimizin erkuntunda, tümosanında niwhollandında yerli olanı iyi olması. ancak bende bi fiat kullanıcısı olarak newhollandın alıp başını gitmesi doğru değil. rakiplerinin onu zorlaması lazım nitekimde zorlamaya başladı ilerideki yıllarda asıl taşlar yerine oturacak. fiat tutkumuzdur ama hiç bi traktörde vaz geçilmez değildir. vaz geçemeyende çağın gerisinde kalmaya mahkum olur.

SALİM link=topic=51976.msg608126#msg608126 date=1340140092' Alıntı:
erkunttan yarası olanlar konuları katlede dursun senin konu bir sayfayı bile dolduramamış ismail bey. fanatizim nasıl bişeyse konuların içine siniyor ve konuları kilite kadar götürüyor. aslında beni bazen erkunt ' u savunurken görürler ama benim erkuntla hiç bi alakamda yok. yakın çevremden birinde bile yok. belki bir gün olur. benim tahammül edemediğim bilsin bilmesin sallayanlara oluyor genelde.bazı konularda fanatizimi kendisi davet ediyor bazen. konu açılıyor ve bir daha ikinci mesaj yazılma gereği bile duyulmuyor. konuda kendiliğinden sapıp gidiyor. bazen konu sahibinin elinde olmayan nedenlerden gidiyor bazende bu sebepten. ben kendi adıma hiçte fanatik olduğumu kabul etmiyorum. zira ben haksız yüklenmelere karalamalara tavır koyuyorum. çünkü bu zihniyet yerli markaları iflasa götürür. ithal markaların ülkemizde cirit atmalarına sebep olur. hoş ciritte atıyorlar ya. kaliteli ithallere bir şey dediğimizde yokta ya kaliteden uzak olanlar. her nekadar parçaların bir kıısmı ithalsede en azından üretimi yerli ismi yerli. sermayesi yerli. üretenleri yerli.ümidimizin erkuntunda, tümosanında niwhollandında yerli olanı iyi olması. ancak bende bi fiat kullanıcısı olarak newhollandın alıp başını gitmesi doğru değil. rakiplerinin onu zorlaması lazım nitekimde zorlamaya başladı ilerideki yıllarda asıl taşlar yerine oturacak. fiat tutkumuzdur ama hiç bi traktörde vaz geçilmez değildir. vaz geçemeyende çağın gerisinde kalmaya mahkum olur.
biz nedersek diyelim . böle şeyler dediğimizde bir iki kelimelik abes cümlelerle siper alıyorlar. olayın iç yüzü, derinlikleri daha farklı. orasını gören yok. illa benimki diyorlar. bana şu anda bedava ithal traktör verseler almam. çünki işime gelmez benim için en iyisi işimi görendir. bu gün 2. bi traktör alacak olsam kesinlikle tümosan 55-50 alırım. kimse kararımı değiştiremez. isterse ortadan ikie bölünmüş, sanayide yatan binlercesinin fotoğrafını paylaşsınlar. at binicisine göre kişner.