Bu Haritayı İndirmeyen Çok Ama Çok Pişman Olur...

Arkadaşlar Moderatör Olduğum Bir Sitede Gezerken Bu Mapı Buldum...Ama Map Öyle Güzelki Sizde Beğeneceksiniz.Video'dan Haritanın Güzel Olduğu Anlaşılıyor...

Oyun Videosu

Heuernte In Long River Teil 1

Oyun Resimleri

index.jpg

scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php

Resimlerde Videolarda İyi Gözükmeyebilir Ama İndirince Seveceğiniz Bir Harita Olacaktır...

İndirme Linki

http://uploaded.to/file/lbtos1y0

Arkadaşlar Link Yanlış Olursa Söyleyin...

--------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar Bir Teşekkürü Eksik Etmeyin.... anlş-*s

Ynt: Bu Haritayı İndirmeyen Çok Ama Çok Pişman Olur...

Hiç Bir İçin Değil Öylesine Moderatör Olduğum Bir Sitede Bir Üye Paylaşmış Bende Burda Paylaştım...Bir Sakıncası Varsa O Yazıyı Kaldırabilirim...

oguz582 link=topic=52004.msg531932#msg531932 date=1328735576' Alıntı:
Hiç Bir İçin Değil Öylesine Moderatör Olduğum Bir Sitede Bir Üye Paylaşmış Bende Burda Paylaştım...Bir Sakıncası Varsa O Yazıyı Kaldırabilirim...
sakıncası yok tabi ki ama neden belirttiğini merak ettim paylaşım için teşekkürler.

Paylaşılan yada kullanılan haritalarda önemli olan i3d boyutudur.Eğer i3d boyutu 20 mb. üzerindeyse yapılan her işlemden sonra(Her işlemden kastım: satın alınan inek yada ekipman,depolarda biriken ürün miktarları vb gibi) pc de kasılmalar ayılmalar bayılmalar başlar;ondan sonrada yok ram yetmedi yok ekran kartı driver sorunu diye uğraşırsınız.. önemli olan akıcı bir oyun oynamaktır.

Saygılarımla..