Kubota Traktör Sahipleri Şikayet - Arıza Bölümü - Memnuniyet Bölümü

19.05.2008
11,882
798
Edirne

Değerli kullanıcılar;

Kullanmış olduğunuz Kubota traktörlerinin eksikliğini, almış olduğunuz günden bu yana yaşadığınız sıkıntıları ve bugüne kadar yapmış olduğu arızaları, servislerin sizlerle nasıl iletişime geçtiğini ve sizlere nasıl davrandığını, yeterli olup olmadıklarını, yedek parçadan yana varsa bir sıkıntınız bu bölüme yazarsanız, bu konuyu merak eden arkadaşlara hem bir bilgi olur hemde yetkililere sanal alemden de ulaşılmış olur. Örneğin;

Kubota M 9540 saati 500 servisten yana ..... sıkıntılarım oldu veya olmadı, kronik olarak bir arızası .... vardır veya yoktur, .... parçalarından sıkıntı çekiyorum vs, servisten yana hiç bir sıkıntım olmadı aksine .... gibi memnuniyetlerim var gibisinden bir paylaşım yaparsanız daha iyi olacaktır.

LÜTFEN BU MEMNUNİYETİ ÇOK ABARTMAYALIM.

• Beğen
Tepkiler: Hakan007
Ynt: Kubota Traktör Sahipleri Şikayet - Arıza Bölümü

Sitede bildigimiz kadariyla 3 kiside kubota var. yahya abide, yavuzda ve mustafada. bide nail abinin dayisinda var ama o daha kücük. 3 4 seneye büyürse oda kubota olacak....)))

• Beğen
Tepkiler: sabri26

satocan58 link=topic=52027.msg531245#msg531245 date=1328705448' Alıntı:
Sitede bildigimiz kadariyla 3 kiside kubota var. yahya abide, yavuzda ve mustafada. bide nail abinin dayisinda var ama o daha kücük. 3 4 seneye büyürse oda kubota olacak....)))
bartu da da var. ;) objektif olunursa insanların ön yargılarınında yıkılması kolay olur. ok-*-s

reno269 link=topic=52027.msg531251#msg531251 date=1328706593' Alıntı:
sağlam motorlar sonuçta japon malı
Sonuçta kul yapımı kardeşim her traktör arıza yapabilir arıza yapması kubotanın kötülüğünü göstermez arıza yapmayan bir traktör gösterin bana.

Freston link=topic=52027.msg531262#msg531262 date=1328707887' Alıntı:
Sonuçta kul yapımı kardeşim her traktör arıza yapabilir arıza yapması kubotanın kötülüğünü göstermez arıza yapmayan bir traktör gösterin bana.
şimdi valta a75 gelir var valtra der ve ben intihara teşebbüs ederim ;D

• Beğen
Tepkiler: Tayfun48

Benim bildiğim sitede ki KUBOTA kullanıcıları
B1610
Nail Yetek(balıkesir)

B2420
hakan1(çamlıca thmclk)

B2530
blade4635(k.maraş)

M5700
canakcalı

ME9000
bartu(L.Burgaz)
hakan1( çamlıca tohumculuk)

M7040
altan39
izzet yıldız
farm-adige
barış6767

M8540

mustafa gürsaçlı(çankırı)
yahya(Elazığ)
ceya023(Elazığ)
kantaş(L.burgaz)
kemal yılan

M9540
bengog(l.burgaz)

servise neredeyse 11 aylık dönemde birdefa iki hafta önce ihtiyaç duydum fren pedallarının körüklerinde hafif bi yag sızması gördüm muhtemelen soguktan donmuş contalar 1aydı çalışmıyordu çalıştırdık hayvan gübresi yuklemesi yaptık.. servisi aradık nezaman evde iseniz gelip bakayım önce dedi tamam dedik haber verdik hafta sonu geldi baktı notunu aldı gitti .. biz conta beklerken servis tekarar aradı hafta içi, köyde oldugunuz gun haberleşelim fren merkezini komple değişecegim dedi parcanız elimde .. biz de yine hafta sonuna sözleştik .. hafta sonu servis geldi buz gibi havada 1saatte komple merkezi söktü ve orjinal parcasını kutusundan cıkarıp taktı havasını aldı.. sorunsuz bi şekilde yaptı gitti.. frenleri yaglı komple kubotanın mesela sağ sol fren ayarı yok otomatik iki teker hep aynı tutar pedallara beraber basınca bunuda aktarayım .. sorunsuz bi fren sistemi var pedala hafifce dokunmanız yeterli...

kubota dan duydugum memnuniyet hızlı parça gönderimi servisin alakası v.s. çok memnunum kubotadan...

• Beğen
Tepkiler: Zeki Silopi

ceya023 link=topic=52027.msg531316#msg531316 date=1328711400' Alıntı:
servise neredeyse 11 aylık dönemde birdefa iki hafta önce ihtiyaç duydum fren pedallarının körüklerinde hafif bi yag sızması gördüm muhtemelen soguktan donmuş contalar 1aydı çalışmıyordu çalıştırdık hayvan gübresi yuklemesi yaptık.. servisi aradık nezaman evde iseniz gelip bakayım önce dedi tamam dedik haber verdik hafta sonu geldi baktı notunu aldı gitti .. biz conta beklerken servis tekarar aradı hafta içi, köyde oldugunuz gun haberleşelim fren merkezini komple değişecegim dedi parcanız elimde .. biz de yine hafta sonuna sözleştik .. hafta sonu servis geldi buz gibi havada 1saatte komple merkezi söktü ve orjinal parcasını kutusundan cıkarıp taktı havasını aldı.. sorunsuz bi şekilde yaptı gitti.. frenleri yaglı komple kubotanın mesela sağ sol fren ayarı yok otomatik iki teker hep aynı tutar pedallara beraber basınca bunuda aktarayım .. sorunsuz bi fren sistemi var pedala hafifce dokunmanız yeterli...
evet yavuz abi yağ kumandalı fren pedalı çok harika.. yumuşacık. bizim köydeki valtra a 75 de gördüm bende. hakkatten hep markalar öle yapsa ne iyi olur..

şu anda 8540 1000 saat civarında ben aldım alalı istanbuldaki şirketten 24 saat içerisinde kimi aradımsa motor hakkında hertürlü yardımı yaptılar bir dediğimi iki etmediler bir hatamdan dolayı kapıyı patlattım kaskom karşıladı adamlar madur olamayam diye başka bir motordan söküp 2 gün içinde gönderdiler sadece malatya kubota servisiyle sorumlarım oldu arka rekordan yağ damlatıyordu servisi aradım bir rekoru sıkmaya damı biz geleceğiz dediler garantili diye kortuk her şey bana dediler sıktık 2 teneke özel sanzuman yağı arazide havaya uçtu sonra elazığ servisine geçtim adam bir dediğimi iki etmiyor şu aralar bir tek viteslerde sorunum var bakalım servis gelecek rahat geçiremiyorum yoksa motor süper

vallahi ben sağolsunlar direk müdürlerini yada servis müdürlerini arayorum ilgineniyorlar ama jd servis müdürleri bir gün olsun cep açmadı en son argo mesaj cektim açtı oda boş beleş müsteri memnuniyeti jd yok KUBOTADA en ufak servis hatalarını bile af etmiyorlar

bartu link=topic=52027.msg531988#msg531988 date=1328737194' Alıntı:
eline sağlık başkan güzel bir çalışma olmuş ama benim şikayetim yooook Doğancan...

benim de şikayetim yok.. sadece bi servis anısı mahiyetindedir yazım aslında şikayet degil memnuniyet ilgi ve alakalarına hızlı parça gönderimlerine.. böle devam ederlerse çok guven veriyor japonlar...

kubota b2530
100 saatte iken ön tekerin aks keçesi patladı yag akıtmaya başladı bazı sebepten dolayı servis parçayı istememiş.direk yetkili kişiyi aradım istanbuldan.inanırmısınız ben telefonu masanın üzerine koymadan başka bir servis aradı adresimi aldı aynı gün kapıma kadar geldi parçayı söktü götürdü 3 gün sonra gelip takıp gitti

• Beğen
Tepkiler: Serdar17

nailyetek link=topic=52027.msg532045#msg532045 date=1328742647' Alıntı:
arıza olsada burda yazmayız zaten, özelden dertleşiriz.:D yoksa .........
Nail abi özelden yazmamalıyız. İyide olsa kötüde olsa burada açık açık belirtilmeli ki önlemler ona göre alınsın