TÜMOSAN 65 70 ERKUNT80 PULLUK KAPIŞMASI (GÜÇ ZF DEN DEĞİL YÜREKTEN GELİR)

Ynt: TÜMOSAN 65 70 ERKUNT80 PULLUK KAPIŞMASI (GÜÇ ZF DEN DEĞİL YÜREKTEN GELİR)

Güzel paylaşım, birde noter çağırsaydılar dekarda ne yaktıklarını öğrenseydik.:S

qarizmatiqa link=topic=52032.msg531106#msg531106 date=1328694777' Alıntı:
okuldayım youtube sanırım video :) youtube sonicwall ile engellenyor filtre var yani dailymotion olsa izlerdim :D evde bakarım artık
;D ;D bnde okuldaym o yüzden videoları izleyemiyorum :D
ultrasurf kullanmak gerek ama o da baglantı hızını baya yavaslatıyor zuha-*-s

bu tarz düz pompalı traktörlerin devri düşürülerek beygiri arttırıldığını biliyoruz.yani kaputta 65 hp yazıyor olması ona inanmamızı sağlamaz.içinin 95 olmadığı ne malum.bu tarz bayiler diğer markaları karalamaktadır.ben sadece 2 çiftçinin tarlada kendi traktörleriyle denemeleine itibar ederim.ikisininde sürdüğü dönüm,kaç saatte sürdüğü ve yaktığı yakıtıda belirtmeleri kaydıyla. ok-*-s

65 70 komşu köydede var 4 lü 12 li pulluk koşuyor mükemmel iş çıkartıyor düz 1 ile bana göre normal

bu traktörün sahibine bizim demirci arkadaş bıçaklar garantili demiş pulluğuna takmış günlük taşa takıp burunları kırdırıp getiriyormuş birgün bende ordayım bu traktör yine arka ikibıçağı kırmış geliyor abisine sesleniyor abi a.g. çocuğu yine kırmış geliyor diyor

gokhanozkan link=topic=52032.msg531126#msg531126 date=1328697281' Alıntı:
bu tarz düz pompalı traktörlerin devri düşürülerek beygiri arttırıldığını biliyoruz.yani kaputta 65 hp yazıyor olması ona inanmamızı sağlamaz.içinin 95 olmadığı ne malum.bu tarz bayiler diğer markaları karalamaktadır.ben sadece 2 çiftçinin tarlada kendi traktörleriyle denemeleine itibar ederim.ikisininde sürdüğü dönüm,kaç saatte sürdüğü ve yaktığı yakıtıda belirtmeleri kaydıyla. ok-*-s
aynen katılıyorum ok-*-s

qarizmatiqa link=topic=52032.msg531236#msg531236 date=1328703593' Alıntı:
nasıl kullanılıyor o
google amcadan ultrasurf ü indiricen, okula götürüp cift tıklıcan ordakilerin dolmasını beklicen dolduktan snra simge durumuna küçültücen snra girersn heryere ama mebin interneti baya bi yavas oldugu için ve bu ultrasurf de dns adreslerini degistirerek yasaklı sitelere erişim sagladıgı için internet berbat bi hal alıyor...
yinede denemeni tavsiye ederm ;)
ama sag asagıda ultrasurf ün sarı bi simgesi cıkıcak onu hocalar göremsin ;D