çift sürerken arkayı gösteriyo

di-ZNOSC8N8.jpg

Ynt: çift sürerken arkayı gösteriyo

anayurtlu 3105d link=topic=52065.msg531801#msg531801 date=1328731227' Alıntı:
100liralık iş o yaw :D ben busene 4cameralı bi sistem kurmayı düşünüyorum traktöre pancar makınasındada kullancam söküm ağzına kadar gösterecek :D
blader bi kurda bakalım olmazsa bende yapayım 95 e.slaj yaparken römoğun içini falan göstersin.bi yere bakayım 10 noktaya bakcağıma :D

bende alacaktım amerıkadan gec kaldım arkdas geldı 150 dolar ıstedıgın kamera eklenıyor kameralar koblosuz vede gece goruslu super bırseydı seneye artık

Cihan_özece link=topic=52065.msg531808#msg531808 date=1328731377' Alıntı:
blader bi kurda bakalım olmazsa bende yapayım 95 e.slaj yaparken römoğun içini falan göstersin.bi yere bakayım 10 noktaya bakcağıma :D
aynen piyasada servis araçlarına takılanlar var ekranıda 4 parçaya bölünebiliyor 4görüntüyü aynı anda gösteriyor istersen tek bir görüntüyü büyükçe izleyebiliyorsun kameralar su geçirmez gece görüşlü tam bize göre yani bakalım tam üzerine düşmedim ama araştırıyorum :)

erdal600 link=topic=52065.msg531813#msg531813 date=1328731626' Alıntı:
bende alacaktım amerıkadan gec kaldım arkdas geldı 150 dolar ıstedıgın kamera eklenıyor kameralar koblosuz vede gece goruslu super bırseydı seneye artık
kablosuz olması çok güzel bence kurumu rahat olur sağı solu delmeden.

Cift surerken arkayi gosteriyo

Birakin bu kadar rahatlikta iyi diyil biz bosuna mi her gun sabah 5 km gidis gelis dere tepe kosuyoruz mekik barfix sinav cekiyoruz ustune bel agirligi kol agirligi kaldiriyoruz siz elinizde olan imkanlari bile bile engeliyorsunuz .

Ynt: Cift surerken arkayi gosteriyo

Hebun021 link=topic=52065.msg531875#msg531875 date=1328733977' Alıntı:
Birakin bu kadar rahatlikta iyi diyil biz bosuna mi her gun sabah 5 km gidis gelis dere tepe kosuyoruz mekik barfix sinav cekiyoruz ustune bel agirligi kol agirligi kaldiriyoruz siz elinizde olan imkanlari bile bile engeliyorsunuz .
ne alaka şimdi?

bizim pancar makinasında var hem arkada motorun üstünde hemde pancar temizleyen yıldızların üzerinde var alttarafı gösteren çamur içinde kalıyor sürekli :( geri gitmeye başlayınca arka kamera açılıyor yada düğmeyle arkayı sürekli görmek mümkün ama pancar makinası gibi ot çamurun içinde çalışan bi kamerayı günde 1-2 defa kulak pamuğuyla silmek lazım :D

Cift surerken arkayi gosteriyo

Bak simdi ben sana alakasini gosterim sen simdi git direksiyonu hidrolik olmayan bi steyr bin kulan sonrada git son model fende bin ne bi debriyaj var ne bi kol herseyi makina yapiyor sen sadece ustunde komutlar veriyorsun belki sen fendin ustunde kilolu insan gorursun ama styrin ustunde goremezsin ben konuyu spora sagliga deyindirdim biraz bi hatam varsa k.bakma .

Ynt: Cift surerken arkayi gosteriyo

Hebun021 link=topic=52065.msg531944#msg531944 date=1328735842' Alıntı:
Bak simdi ben sana alakasini gosterim sen simdi git direksiyonu hidrolik olmayan bi steyr bin kulan sonrada git son model fende bin ne bi debriyaj var ne bi kol herseyi makina yapiyor sen sadece ustunde komutlar veriyorsun belki sen fendin ustunde kilolu insan gorursun ama styrin ustunde goremezsin ben konuyu spora deyindirdim biraz bi hatam varsa k.bakma .
sıkıntı yok ozaman.amaçlar farklı anlş-*s