BAŞAK TRAKTÖR YENİ DEVİ 2085 TURBO . .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: BAŞAK TRAKTÖR YENİ DEVİ 2085 TURBO . .

« Yanıtla #5 : Dün 19:41:09 » Alıntı Teşekkür Et

--------------------------------------------------------------------------------
lanet olsun böyle deve amcamın oğlu aldı şimdi iade etmek için mahkemeye başvurdu

lütfen mesajlarınızda hakaret içeren mesajlar yayınlamayınız ; hatasız kul olmaz sonucta bu makınların hepsi allah tarafından degil kul tarafından yapılıyor traktörü boş verın dunyanın en buyuk fırması mercedes bıle hata yapabılır kardeşim lütfen emege saygılı olalım . . .

ben hakaret etmedim hakikati söyledim arkasına pulluk takılmayan çekmeyen ayrıca geldi geleli değişmiyen parçası kalmadı oda yetmedi arka tekerlere flanş takılan sıfır bi makinayı en yumuşak tavırda eleştirdim ne yazıkki gerçekler bazen acı oluyor
doyranlı: sorunlar çok geldi geleli oyaladılar arkaya pulluk takılmadı dediler genişletiriz çekmiyor dediler mazot pompasını değiştiririz yani geldi geleli parçadeğişip duruyor

SAĞOLUN BİLGİ PAYLAŞIMINIZ İÇİN. GEREKLİ YERLERE İLETİLCEKTİR.

slm arkadaşlar malesef türkiyede türk malları malzemeden calarak üretiyorlar bu bi gercektir bizim buralarda bi laf söylenir el yapısına bi kilo fazla demir atar bizde bi kilo demir calacagız diye düşünürüz bu gercektir yerli malı kendi malımızı kullanamıyoz saygılar

dolcevita link=topic=5853.msg62878#msg62878 date=1218010377' Alıntı:
slm arkadaşlar malesef türkiyede türk malları malzemeden calarak üretiyorlar bu bi gercektir bizim buralarda bi laf söylenir el yapısına bi kilo fazla demir atar bizde bi kilo demir calacagız diye düşünürüz bu gercektir yerli malı kendi malımızı kullanamıyoz saygılar

siz bu mesajı yazaraktan kendı kendınız kandıyıorsunuz turk mallarına hakaret ettıgınızın farkındamısınız böle bir lafı konusurken bıraz dusunce olması lazım malesef yok madem ole bi ispatda bulunuyorsunuz ozaman buyrun traktör fabrıkalarına götürelim sizi ordada kenıdınız görün. .

dolcevita link=topic=5853.msg62878#msg62878 date=1218010377' Alıntı:
çok haklısın

Sonuçta bu motorlara da emek harcanmış ortaya bişey çıkmış. İyi yada kötü olabilir, herşeyin ilk evresinde mutlaka sorun çıkacaktır, hatasız ne olabilir ki? Birde şunu düşünüyorum, bir markanın sadece bir motoruna bakıp ele almayalım. Kurunun yanında yaş da yanmasın, fabrika çıkışı hatalar olabiliyor. Bana göre bir motorun bozulmaması önemli değil, bozulunca çabuk onarılması önemlidir. 'atacankocer23' sende biraz daha sakin olabilirsin, hata yapmış olabilir ama hayat boyu herşeyin sadece hatasını görmek insana karamsarlıktan başka bişey vermez. Birazda iyi yönlerine bakmak gerekli, mesela niye kimse yakıt konusunu açmıyor? Yedek parça konusunu açmıyor?

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=5853.msg62902#msg62902 date=1218015482' Alıntı:
Sonuçta bu motorlara da emek harcanmış ortaya bişey çıkmış. İyi yada kötü olabilir, herşeyin ilk evresinde mutlaka sorun çıkacaktır, hatasız ne olabilir ki? Birde şunu düşünüyorum, bir markanın sadece bir motoruna bakıp ele almayalım. Kurunun yanında yaş da yanmasın, fabrika çıkışı hatalar olabiliyor. Bana göre bir motorun bozulmaması önemli değil, bozulunca çabuk onarılması önemlidir. 'atacankocer23' sende biraz daha sakin olabilirsin, hata yapmış olabilir ama hayat boyu herşeyin sadece hatasını görmek insana karamsarlıktan başka bişey vermez. Birazda iyi yönlerine bakmak gerekli, mesela niye kimse yakıt konusunu açmıyor? Yedek parça konusunu açmıyor?
iyi güzel diyonda bir işten verim alamadıktan sonra yakıtaz olsa ne olur evet yakıtları az 3085 lerin 3te 2 si kadar yakıyor belki dahada az birde benim yakıt konusundaki düşüncem iyi çeken iyi yakar
zaten sakinim başakçı arkadaşla konuştuk anlaştık sağolsun oda yardım etmek istedi. ortada gergin bir durum yok bence yedek parçadada aşırı bolluk ucuzluk gibi bir durum yok
vede ben yalan söylüyecek değilim nasılsa öyle çekmiyorsa çekmiyor çekiyorsa çekiyor gerçek neyse odur hakikat değişmez...

atacankocer23 link=topic=5853.msg62927#msg62927 date=1218020064' Alıntı:
iyi güzel diyonda bir işten verim alamadıktan sonra yakıtaz olsa ne olur evet yakıtları az 3085 lerin 3te 2 si kadar yakıyor belki dahada az birde benim yakıt konusundaki düşüncem iyi çeken iyi yakar
zaten sakinim başakçı arkadaşla konuştuk anlaştık sağolsun oda yardım etmek istedi. ortada gergin bir durum yok bence yedek parçadada aşırı bolluk ucuzluk gibi bir durum yok
vede ben yalan söylüyecek değilim nasılsa öyle çekmiyorsa çekmiyor çekiyorsa çekiyor gerçek neyse odur hakikat değişmez...

Anlaştıysanız benim için sorun yok. Ben sitede huzursuzluk olmasın diye uğraşıyorum. Onun dışında sen memnun olmazsın başka biri olur beni ilgilendirmez. Bir elin beş parmağı da bir değildir, kimisi severken kimisi elbette sevmeyecektir.

abiler,bide malı satana kadar çiftçi dostu,sattıktan sonra ilgisiz olan bayilerde var.bi firma eğer piyasaya bişilerle gelip mal satmaya çalışıyosa arkasında durmalı, bayiler buna uymuyosa yaptırımda bulunmalı,kalite toptan kalite olmalı ki başarıya götürsün.

grall link=topic=5853.msg63319#msg63319 date=1218117384' Alıntı:
abiler,bide malı satana kadar çiftçi dostu,sattıktan sonra ilgisiz olan bayilerde var.bi firma eğer piyasaya bişilerle gelip mal satmaya çalışıyosa arkasında durmalı, bayiler buna uymuyosa yaptırımda bulunmalı,kalite toptan kalite olmalı ki başarıya götürsün.
tamam kardeşim haklısında ,bu markanın parçası çok ve ucuz servisi her yerde var diyelim ki,ama traktör durmaksızın arıza yapıyosa ben öyle parçanın bolluğundan vede ucuzluğundan ne anlıcam,,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...