BİZ TABLET BİLGİSAYARA GEÇTİK AMA..

Ynt: BİZ TABLET BİLGİSAYARA GEÇTİK AMA..

tablet bilgisayarı üreten amerikada, japonyada, çinde, diğer avrupa ülkelerinde böyle bir sistem var mı acaba ? Biz üretmiyoruz ama olsun dışardan trilyon dolarları verip her türlü alır, kullanırız.

okulu ısıtmaya yakacak yok, ama tabletimiz var hamdolsun. 'Ayranı yok içmeye, atla gider çeşmeye.'

dengesiz link=topic=52097.msg532352#msg532352 date=1328795484' Alıntı:
tablet bilgisayarı üreten amerikada, japonyada, çinde, diğer avrupa ülkelerinde böyle bir sistem var mı acaba ? Biz üretmiyoruz ama olsun dışardan trilyon dolarları verip her türlü alır, kullanırız.

okulu ısıtmaya yakacak yok, ama tabletimiz var hamdolsun. 'Ayranı yok içmeye, atla gider çeşmeye.'
Aynı şeyleri ben yazacaktım benden önce davranmışsın aynen dediğin gibi benim oğlanın okulun kalariferinden şikayetçi hep.

zan zun neyse devlet birazda TÜRKİYE ' yi geliştirmek için çaba göster daha iyi olacak egitim de güzel fakat egitimin yanında bi kaç faaliyet daha yapsa . gelir tablet gelir kaçak kullanım tutarı şu bu derken bizi soyarlar .

Güzel bir uygulama işe yarayıp yaramadığını zaman gösterecek..

Öğretmen maaşlarını da biz versek devletin herhangi yükü kalmayacak okullar üzerinde... Bu da bir gerçek... :) :)

bence yanlış bir uygulama tablet bilgsyar kesin tayyibin bi yakınındır ondan dagıtmışlardır tabletleri zaten taraf olmayana iş alış veriş hiç bişe yok taraf olmayanı ber taraf ediyor tayip amcamız ..