Ermeniler 2 milyon Müslüman Osmanlı’yı öldürdü !

422794_362085380485881_203373743023713_1335879_2025597071_n.jpg

ABD'DEN ŞOK RAPOR

ABD eski Başkanı Reagan’ın danışmanı Fein: “Beyaz Saray araştırma yaptı, Ermenilerin 2 milyon Müslüman Osmanlı’yı katlettiği ortaya çıktı. Ermeniler, kendi arşivlerini açmıyor, çünkü bu gerçeğin ortaya çıkmasını istemiyor” dedi.
ABD Başkanı Ronald Reagan’ın hukuk danışmanlığını yapan Bruce Fein, sözde Ermeni soykırımı iddialarını değerlendirdi. Ermenilerin bu iddialarının son derece asılsız olduğunu belirten Fein, Reagan’ın başkan olduğu 1981′de bu konunun Beyaz Saray tarafından araştırıldığını ve iddiaların asılsız olduğunun belgelendiğini söyledi. İşte sözde Ermeni soykırımı konusunda Fein’in açıklamaları:
“Osmanlı İmparatorluğu’nun azınlıklara karşı “müthiş” sayılabilecek bir özen gösterdiği gerçeğini unutmamak gerekir. Azınlıklar, kendi dini özgürlüklerini ve hayatlarını son derece rahat bir şekilde sürdürdü.
Ermeni terör çeteleri I. Dünya Savaşı sırasında Fransa ve Rusya ile birlikte Osmanlıları öldürdü. Bu rakamın 2 milyon civarında olduğu bir gerçek. Ermeni kayıplarının ise 500 bin civarında olduğu araştırmalarla kanıtlandı. Burada asıl önemli konu, Ermenilerin ihanetidir. Osmanlı da kendisini savundu. Özellikle ABD’de yaşayan Ermeniler, soykırım yalanı ile büyük getiri sağlıyor. ABD yönetimi de büyük paralar döndüğü için Ermenileri karşısına almak istemiyor. Ermeniler ısrarla kendi arşivlerini açmıyor. Çünkü yıllardır soykırım yalanı ile dönen getirimi kaybetmek istemiyorlar. Arşivler açıldığı anda gerçek ortaya çıkacak

Ynt: Ermenilerin 2 milyon Müslüman Osmanlı’yı öldürdü !

rocky link=topic=52157.msg533559#msg533559 date=1328886152' Alıntı:
Harbi adammış. helal olsun. gevurunda iyisi var. kendi milletinin şerefsizliğini söylemiş.
aynen öyle adaş gavurun iyisi değilde dürüstü çıkıyomuş ..
MrBronze link=topic=52157.msg533560#msg533560 date=1328886211' Alıntı:
Ermenilerinin a......... k.yim yeter yaw sıktı bu ermeniler savaşmı istiyorlar kız-*sw
adamarda siyasi güç baskı var dostum savaş olsa ne olur 20 dk yı almaz , onlarla asıl etkili savaş türk gencinin tarihini bilmesi,sahip çıkması ve savunabilmektir ...

Ynt: Ermeniler 2 milyon Müslüman Osmanlı’yı öldürdü !

Bu gayet açık bir durum ama fransa gibi şerefsiz ülkeler bunu kabul etmior. Ben Karslıyım. Müslümanlara yönelik soykırımları büyüklerimden dinledim. Adamlar kadın, erkek, çoluk çocuk demeden samanlıklara doldurup yakmışlar. Hatta babamın dedesini ve ninesini bir çok müslümanla birlikte kurşuna dizmek üzereyken askerlerden biri gelip ermeni komutana 'kaçın Karabekir geliyor.' demiş. Ermeni komutan da bunun üzereine oradaki müslümanlara 'Hadi sizi karılarınıza bağışladım.' diyerek kaçıp gitmişler.

Kesinlikle öyle birşey olamaz. Çünkü arşivler var ortada. Hatta Erzurum Köprüköy ilçesiyle Kars arasında çalışan kara trenin kazanına müslümanları canlı canlı atıp yakmışlar.
Hal böyle olunca benim babamı, senin amcanı, başkasının kardeşini öldürene 'aferin iyi yapmışsın.' denmez. 1915 ' te tecrit kanunuyla ermeniler zorunlu olarak suriyeye göç ettirilmiş Bu göç sırasında bir kısım ermeniler yolda tifüs salgını nedeniyle ölmüş, bir kısmı da ailesinin intikamını almak isteyen müslümanlar tarafından öldürülmüş. İşte bu şerefsizlerin -af buyurun- böğüre böğüre söyledikleri ermeni soykırımı bundan ibaret.

Iğdır ' da yapılan kazılarda birçok toplumezar çıktı, ermenilerin yaptığı soykırımı gösteren bir anıt dikildi. Nasıl inkar edecekler. uyy-*s

Biliyorum abi de işte her şey ortada herkes işine geldiği gibi..Deve kuşuna koş demişler 'kuşum' demiş,uç demişler 'deveyim' demiş...

Bugün yüzüne gülerler,yarın arkandan söverler ben artık doğru bile söyleseler samimi yaklaşamıyorum..ABD imiş yarım görürüz..

5 paralık ermeni toplumu için cumhurbaşkanımız maça tam ermenistana gitti büyük türkiye cumhuriyetine avuç kadar topluğa değer vermek yakışmıyor daha KARADAĞ olayını dün gibi kim unutttu osmanlı kucak açmış insanca oturalarmış bu ermeni toplumu vatan hayinleri

Ynt: Ermeniler 2 milyon Müslüman Osmanlı�yı öldürdü !

samimi olarak yazıyorum elime bir fırsat verseler 2 milyon ermeniyi bırakın 222 milyon ermeninin üzerine benzin döker yakarım şyt-*-sa kız-*sw duva*-*0 şyt-*-sa kız-*sw

yaw bu fransa ne soykırımından bahsediyor gelsinler gösterelim tarlaları sürende toplu türk mezarları çıkıyor :( gelsinler gösterelim :( kim soykırım yapmış müslümanları canlı canlı merekler(ot ambarı) yakan biz değiliz onlar müslüman kadının hamile olup olmadığna dair bahse girip kadının karnını yarıp bebeğini çıkaranda biz değiliz daha onlarca olayvar bizim burda yinede soykırımdan bahsediyor bu şerefsizler.....