Her şeyi sattım bir traktör kaldı :)

Ya arkadaşlar römork, saban,ilaç tankeri,damla sulama sistemi ne varsa sattım, sadece traktör kaldı.Bunuda satıp işime gücüme bakmak istiyorum artık.müşterisi falan olan varsa, komisyonda verebilirim.Çok temiz ve uygun fiyatlı traktör.Yeminim var galeriye vermicen.

Ynt: Her şeyi sattım bir traktör kaldı :)

Ziraat işini bıraktık bu yüzden satıyoruz.Traktörü aldığım galeriye götürdüm.Aynı traktörün 2009 modelini ,hemde 1200 saatte 40000 ' e veriyo.Gelmiş benimkine 33000 vereyim diyo.Yakarım bu traktörü yinede vermem dedim.

Kabin malesef yok tenteli.TÜMOSAN 7070 , 2010 model ,turbolu , 640 satte , 4x4 , lastikler % 90 , yeni uzay kasa.isteyen olursa mail adresine resim yollayabirim.

Yok üstad herkesin tercihi.Açıkçası kabin fiyatlarını bilmiyorum ama şunu söyliyim, bu traktörü alacak olan zaten alırken 4000-5000 lira kar yapacak.Fiyatları bir araştırırsanız göreceksiniz.Mesela benden isteyen galerinin satacağı fiyat 42.000 lira

hayırlı pazar ..daha yenide almışsınız sanırım .keşke almasaydınız ..mutlaka değer kaybınız olacaktır ..tabi gelericiler bu kaybı iki misline katlıyor