Deutz Valtra çekişmesi

Ynt: Deutz Valtra çekişmesi

samsunbafra link=topic=5862.msg188918#msg188918 date=1245485202' Alıntı:
beyler çekişme adil değil ,çünkü deutz da kabin var haliyle ağırdır ,kiloları aynı değil kanısındayım
peki valtranın balon tekerlerini gördünmü hem videoyu çeken adamın dediğine göre valtranın lastikleri su doluymuş..

murat_10_29 link=topic=5862.msg235841#msg235841 date=1261239715' Alıntı:
aga valtra alıyomuş ama deutscu patinaj pedalına basmış yani hile yapmış bide valtracı yüksek viteste asılıyo birazda ondan kaybetmiş...
hemen de cevap ha kim dedi?.patinaj pedalına bassa bile hiçmi zorlamaz yaw hiç direnemiyo bile..

valtra hafiflikten kaybetmiş gibi görünüyor.birde deutzların bağzılarında hem ön hemde arka dingili kilitleyen mekanik diferansiyel kilidi var.deutz 4 tekeride kilitlediyse daha istikraralı bir çekiş yapar.

ali_kockaya link=topic=5862.msg237169#msg237169 date=1261673129' Alıntı:
valtra hafiflikten kaybetmiş gibi görünüyor.birde deutzların bağzılarında hem ön hemde arka dingili kilitleyen mekanik diferansiyel kilidi var.deutz 4 tekeride kilitlediyse daha istikraralı bir çekiş yapar.
ali abi öle diyosa öledir..bi kere deutz lar ufak görünsede ağırdır bu bir gerçek..

dikkat edin valtranın ön çekişini çalıştırmamışlar.
illakide deutz çeker diyorsanız bende valtra a85 var, deutzun 85 bg getirin 75 bg deutz küçük gelir
konya ereğlideyim motoruna güvenen getirsin takalım. öncelikle deutzu bekliyorum ardiha_18@hotmail.com burdan bulursunuz beni
(ayrıca aynı koşullarda aynı beygir hiçbir traktör valtrayı çekemez)

bu vidyoda %100 hile var aldanmayın arkadaşlar traktörlerin ön taraflarını neden iyice çekmemişler.

bu adamın vidyosunu ben resmen küfür olarak algılıyorum. resmen hakaret ediyor (lastikleri su doluymuş bide) ha ha ha yalana bak
deutuzn 75bg ağırlığı 5000 kilogrammı o zaman
lütfen gerçekçi olalım