135 massey

Ynt: 135 massey

135 lehinde yorum yapan arkadaşlara katılıyorum.okadar da kötü değil aslında frenleri.ford 300-3600-3610 frenleriyle bi farkının olduğunu zannetmiyorum.fortların ayn-maruttaki perçinleri zayıf oluyo bizim oyanda da çok kullanılır 3000-3600-3610-3610s yani bizim orada kullananlar her sene en azından bi ayn-marut için ustaya gider.toprak tipi ve kullanıcıdan da değişebilir bilemiyorum ama mazotu resmen koklar 35 lik derim.saygılar

Arkadaşım 15 Yıl orjinal İngiliz 4 ileri Çift baskı debriyaj yani debriyajdan bağımsız hidrolik özellikli massey kullandım firenleride iyidir çok nakliye yaptım alırsan bu özelliklerde 135 bakmalısın diğer 135 likleri alma derim depriyaja basarsın hidrolik durur 135 liklerin tek sonunu patinaja çok kaçmasıdır.Şimdi 255 EP ve fiat 540 aldık

arka daşım bizde varbir tane 135 fireni tutmak için ayakalkıyon direksiyon hidrolik degil bide ben birgün bizim darlayı sürmüş tüm 135 ten eve geldigimde nerden geldimi şaşırdım kendisine gücüm zor yetiyordu

Arkadaşım traktör demir yığınından başka bir şey değildir. Hiç fazla para vermeye gerek yok. 2000 yılından önce aldığın traktörü aldığından daha pahalıya satıyordun. Ama şimdi büyük traktör alanların hepsi bankaya çalışıyor. 135 al satarken hiç olmazsa fazla zarar etmezsin. Her türlü işini görür.

arkadaşım 81 model ingiliz kullanıcısı olarak sana şiddetle tavsiye ederim 135 i. eskimeyen bir motordur yakıtı da fazla yakmaz her işini rahatlıkla görür. diğer 135 leri bilmem ama bizimkinin frenleri güzel tutuyor. piyasasını koruyan bir motordur. bulabilirsen ingiliz al diğerlerinden farklı oldugunu görecen...

dostum bizimde ikinci traktör olarak mf 135 var şiddetle tavsiye ederim yakıt cok ekonomik römork vs işlerini hayli hayli görür hatta çayır biçme makinasını fılanda götürür yalnız önüne bi ağırlık takman lazım fren olayınıda 240 lık parçalarında bişi yapolar güzel oluyor disk fren gibi çakıyor piyasada ingilizleri ve ispanyolları mevcut ingiliz bulabilirsen tercih et ha bide 148 likleri var bulabilirsen onu al
bol kazançlar

su kanaatteyım eger bunlarn sıfırı yapılsın cıftcıler olarak cogumuz alırız bu traktorden kullanan memnun ben senın yerınde olsam gıderım alırım balatayı yenıden super tellı olarak caktırırım ısımı gorurum yakıtıda dusuk hızlı gıdıyor bag bahce ıslerınde ıyı