Beklenen Video 240S Cold Start...!! By FrestoN.!

Arkadaşlar babamla bir video çekmeye çalışmıştık videonun sonunda evin yukarısına offroada gitmek için kapıyı aç diyor orada bıraktım videoyu kapının ağzı kar dolmuştu çünkü inşallah beğenirsiniz sıcaklık -18 derece yorum atmayan yorumsuz teşekkür etmeyen teşekkürsüz kalsın İNŞALLAH.Daha bide offroad videosu var ama çok uzun atamadım onu onuda bugün yarın izlersiniz inşallah.Yorum ve teşekkürlerinizi bekliyorum ok-*-s Traktördeki babam yaşlı kurt :))))
240S Cold Start

Ynt: Beklenen Video 240S Cold Start...!! By FrestoN.!

Yeni yeni video çekmeye başladığım için kamera bir ara sürekli yere bakmış mazur görürsünüz umarım bu konuyada yorum atmazsanız artık kız-*sw

'yorum atmayan yorumsuz teşekkür etmeyen teşekkürsüz kalsın İNŞALLAH' Bu ne biçin bedduadır... :( :D :D

Kapalı yerde duruyor birde çalışmasaydı...Güzel paylaşım... :) :) :)

demir45 link=topic=52219.msg534984#msg534984 date=1328985972' Alıntı:
'yorum atmayan yorumsuz teşekkür etmeyen teşekkürsüz kalsın İNŞALLAH' Bu ne biçin bedduadır... :( :D :D

Kapalı yerde duruyor birde çalışmasaydı...Güzel paylaşım... :) :) :)
Tam kapalı değil mahmut arkada koskoca kapı açık garaj kapısındanda giriyor soğuk çatısındada biraz delikler oluşmuş :))

bakımlı traktör ve ustta bir şöför çalışacak tabe :D bizim köyde -23 ü gördü bastım marşa dinomo dönmüyo o derece soğuk, iki defa denedim dinomonun buzu çözülünce çalıştı zuha-*-s

saimbal link=topic=52219.msg534990#msg534990 date=1328986176' Alıntı:
bakımlı traktör ve ustta bir şöför çalışacak tabe :D bizim köyde -23 ü gördü bastım marşa dinomo dönmüyo o derece soğuk, iki defa denedim dinomonun buzu çözülünce çalıştı zuha-*-s
Bu ilk gündü sanırsam ikinci gün akşamında dönerken göl buz tutmuştu bide o zaman denemek lazımdı aslında )))

Freston link=topic=52219.msg534992#msg534992 date=1328986229' Alıntı:
Bu ilk gündü sanırsam ikinci gün akşamında dönerken göl buz tutmuştu bide o zaman denemek lazımdı aslında )))
gene ilkte çalışırdı traktör bakımlı ollduktan sonra bide altında mf fıat ford oldumu yolda koymaz

saimbal link=topic=52219.msg534997#msg534997 date=1328986381' Alıntı:
gene ilkte çalışırdı traktör bakımlı ollduktan sonra bide altında mf fıat ford oldumu yolda koymaz
Traktörün antfrizi falan tam olduktan sonra boru gibi çalışır fiatta iyi çalışır :)