2615 i kullananlar konuşsun kullanmayanlar izlesin

arkadaşlar forumda birçok kişi bilirkişi edasıyla yorumlarda bulunuyo 2615 i gerçekten kullanan arkadaşlar varsa eksilerini artılarını kendilerine göre belirtirlerse bizim gibi acemi motorculara faydanız olur ondan ötesi vızıltı.forumun amacına uygun davranarak birbirimize yardimcı olmalıyız sahsen ben yeni aldım 2615 imi pekte anlamam hem bir yatırım olarak hemde emekliliğe hazırlık olarak düşündüm.vay hint malıymış vay bilmem neymiş bilmem benim bildiğim üzerinde massey ferguson yazısı dünyanın en büyük markaları çinde üretim yapıyo niye kimse ses etmiyoda hint malı olunca bağırıyo anlamış değilim

Ynt: 2615 i kullananlar konuşsun kullanmayanlar izlesin

TT 55 link=topic=52225.msg554630#msg554630 date=1330881983' Alıntı:
ben bilir kişi edası ile yorum yaparım.o yüzden bu konuya yorum yapamıyorum. cidd*-*-*
niye kinayeli kinayeli konuşuyorsunuz kardeş bu foruma katılmasaydım dedirtiyonuz ben acemi olduğumu saklamıyom sizlerden faydalanırım diye umuyordum ama nafileymiş bide şu var ben izlesin derken beni izlesin demek istemedim ben 45 yaşından sonra bilgisayar kullanmaya başladım herşeyi yapamıyor olabilirim ama hiçbiriinizi küçümsemem hepiniz kardeşimsiniz tüm çifçi kardeşlerime bereketli bir yıl dilerim

massey2615 link=topic=52225.msg559017#msg559017 date=1331365799' Alıntı:
balmumuyla davetmi ettim girmeseydinbalmumuyla davetmi ettim girmeseydin
açmışsın gireceğim tabi yorum yapma dedik yapmadık. sonrada kmse kullanmayınca konu boş kaldı eyv yaşın benden baya büyük saygısızlık etmek istemem.

Arkadaşım öncelikle hayırlı uğurlu olsun, aldığınız traktör pazara yeni giren bir traktör sonuç olarak forumdada henüz 3-5 kişi aldı. Ben MF bayisiyim traktörü tarlada bir kaç defa kullandım onun dışında tabiki kullanıcı bir çiftci kadar net ve doğru bir şekilde anlatamam size. Tabiki denemelerde az çok traktörün çekişini 12 ' ' 3 lü pullukla denedik ve çok rahat bir şekilde götürüyordu. Şu anda bence karamsarlığa hiç düşmeyin türk insanın genel huyudur bir komşusu veya yakınının mal sahibi olmasını fazla istemez onun için negatif yorumlar alıyosunuzdur muhtemelen.
Malatya ' da biz yaklaşık 50 tane sattık ve şu ana kadar henüz dönen traktörümüz 1 tanesi sattı onun dışında çok memnunlar yakıtından ve çekişinden inanın muadili traktörlerden çok çok iyi. Ama tabiki pazara oturması belli zaman alacaktır. Onun için dışardan pek kimsenin sözüne bakmayın zaten işler bir aya kadar tam başlar o zaman kullanarak göreceksiniz ve memnun kalacaksınız.

ferhat44 link=topic=52225.msg562675#msg562675 date=1331718384' Alıntı:
Arkadaşım öncelikle hayırlı uğurlu olsun, aldığınız traktör pazara yeni giren bir traktör sonuç olarak forumdada henüz 3-5 kişi aldı. Ben MF bayisiyim traktörü tarlada bir kaç defa kullandım onun dışında tabiki kullanıcı bir çiftci kadar net ve doğru bir şekilde anlatamam size. Tabiki denemelerde az çok traktörün çekişini 12 ' ' 3 lü pullukla denedik ve çok rahat bir şekilde götürüyordu. Şu anda bence karamsarlığa hiç düşmeyin türk insanın genel huyudur bir komşusu veya yakınının mal sahibi olmasını fazla istemez onun için negatif yorumlar alıyosunuzdur muhtemelen.
Malatya ' da biz yaklaşık 50 tane sattık ve şu ana kadar henüz dönen traktörümüz 1 tanesi sattı onun dışında çok memnunlar yakıtından ve çekişinden inanın muadili traktörlerden çok çok iyi. Ama tabiki pazara oturması belli zaman alacaktır. Onun için dışardan pek kimsenin sözüne bakmayın zaten işler bir aya kadar tam başlar o zaman kullanarak göreceksiniz ve memnun kalacaksınız.
çok teşekkürler verdiğiniz bilgiler için benim öyle fazla işimde yok zaten aslında ben memurum ama topraktan kopamıyorum emeklilikte yakın olunca eski 240 lığı sıfırlayalım dedik inşallah allah utandırmaz

bana sorarsan 2615 al derim...hem yakıtta çok az yakıyor...ama çok güçlü traktör... bende 2615 mf var ... bizim buralarda topraK çok ağır .. hemde tarlaların çoğuda bayır.. bizim buralarda çok var 2615 .. herkes 2615 e 4 lü 11 numara pulluk takıyor.. banamısın demiyor motor yakıt çok az ..motor çok iyi asılıyor...taşa geldimi ya pulluk kırılacak yada taş çıkacak arkadaş öle yani...motoru patoza koşuyorum..yani harman alıyorum.. motorun rölantiyeden hiç düşmüyor..ben bu zamana kadar böyle traktör görmedim .. hem yakıtta hemde güçte.....kimileri der hindistan malıymış diye... bu motoru massey ferguson hindisatan fabrika kurdu onun için hindistan malı diyolar ...ben aldım .... valla kullanıyorum 1 seneye yakın oldu.. motorda çift çıkış var ..kuyruk mili bağım sız . düğmeyle.... motorun 3. vitesi çok hızlı bunuda söylüyüm... 4 .vites biraz daha hızlı tabiki.. ama hiç bi traktörün 3. vitesi bunun kadar hızlı değil dir.. alanlara ve almak istiyenlare şimdiden hayırlı olsun..

bs123 link=topic=52225.msg584451#msg584451 date=1335160225' Alıntı:
bana sorarsan 2615 al derim...hem yakıtta çok az yakıyor...ama çok güçlü traktör... bende 2615 mf var ... bizim buralarda topraK çok ağır .. hemde tarlaların çoğuda bayır.. bizim buralarda çok var 2615 .. herkes 2615 e 4 lü 11 numara pulluk takıyor.. banamısın demiyor motor yakıt çok az ..motor çok iyi asılıyor...taşa geldimi ya pulluk kırılacak yada taş çıkacak arkadaş öle yani...motoru patoza koşuyorum..yani harman alıyorum.. motorun rölantiyeden hiç düşmüyor..ben bu zamana kadar böyle traktör görmedim .. hem yakıtta hemde güçte.....kimileri der hindistan malıymış diye... bu motoru massey ferguson hindisatan fabrika kurdu onun için hindistan malı diyolar ...ben aldım .... valla kullanıyorum 1 seneye yakın oldu.. motorda çift çıkış var ..kuyruk mili bağım sız . düğmeyle.... motorun 3. vitesi çok hızlı bunuda söylüyüm... 4 .vites biraz daha hızlı tabiki.. ama hiç bi traktörün 3. vitesi bunun kadar hızlı değil dir.. alanlara ve almak istiyenlare şimdiden hayırlı olsun..
aldım zaten kardeş 2615 i daha 30 saatte hoşumada gitmeye başladı hızı kıvraklığı yeni yeni pulluğa koşuyom bende 3 lü 10 numara alpler var boş gibi gidiyo galiba pulluk değiştirecez sanki ufak geliyo gibi