Cift pervaneli gubre serpme makinasi hakinda yardim

Selamueleykim arkadaslar bizim bi arkadas cift pervaneli gubre serpme makinasi aldi markasi hatunsarayli makine gercekten saglam yapilmis su kadarini soylim eyer ben almadan unce gorseydim kesin bende bundan alirdim yanliz bi sorun var etik etmedik gubre atmasi bir olmadi yani bi pervanesi diyerinden daha fazla atiyor pervanelerin yanlarinda ayarlari var ama etik etmedik gene duzelmedi kulanan arkadaslar varsa bi yardim edebilir mi yoksa mecbur geri verip tek pervaneli alacak .

Ynt: Cift pervaneli gubre serpme makinasi hakinda yardim

hebun kardeş sen en ıyısi tek pervaneli urfa malı al badılı sen onun bide diğer fırmaların hepsıne bak karşlaştır şase olarak en ıyı o şacı bile kalın 500kg aldım geçen sene atım mükemel

Yok kobra kardes bu benim diyil ben gecen sene aldim bunu arkadasim aldi 600 kiloluk ilavelerle 1 ton oluyor gercekten kaliteli mazeme kulanmislar fiyatida diyerlerinden 750 tl pahli bana kalsa deyer ama iste gubreyi dengeli atamiyor bi turlu .

vallahi bende İRTEM in 1 tonluk var 12-24 metre arası ayarlamalı bu sene ikinci kez kullanacam süper makine hem zamandan tasaruf hemde mazottan ve tarlayı fazla ezmiyorsunuz güzel yani ister tek pervanene ister çift pervane hortumlarla yağ vanası var ayarlayın ona göre

yahya link=topic=52256.msg535830#msg535830 date=1329062521' Alıntı:
vallahi bende İRTEM in 1 tonluk var 12-24 metre arası ayarlamalı bu sene ikinci kez kullanacam süper makine hem zamandan tasaruf hemde mazottan ve tarlayı fazla ezmiyorsunuz güzel yani ister tek pervanene ister çift pervane hortumlarla yağ vanası var ayarlayın ona göre
irteminkini kaça aldınız????

bende kullanıyorum güngörün çif pervanelisini tek yapıcağın eline alacan kumpası ölce ölce ayarlıyacaksın yapacak başka birşeyse aldığınız baiye ayarlatın

Hebun021 link=topic=52256.msg535797#msg535797 date=1329061400' Alıntı:
Yok kobra kardes bu benim diyil ben gecen sene aldim bunu arkadasim aldi 600 kiloluk ilavelerle 1 ton oluyor gercekten kaliteli mazeme kulanmislar fiyatida diyerlerinden 750 tl pahli bana kalsa deyer ama iste gubreyi dengeli atamiyor bi turlu .
Fiyatı ne kadar ki?