KUBATA 2 AYDAN SONRA SOĞUKTA ÇALIŞTIRMA...

Ynt: KUBATA 2 AYDAN SONRA SOĞUKTA ÇALIŞTIRMA...

mustafagursacli link=topic=52271.msg536192#msg536192 date=1329077981' Alıntı:
seninkiler gene iyi durumda abi ama gerçekten garaj şart köylü adama
iyi sayılmaz, önü açık, tipi filan yapsa ,doluyor. yazın güneş kbrtyı solduruyor..herkese garaj şart.dünya para ödüyoruz yazık motorlara...
tamam çalışıyo ama yağın,akü suyunun,mozot filtrelerinin soğukla pek arası yok..
seneye yapmamız lazım..

maşallah güzel çalışıyor mustafa abi.. Üzerindekilerle çalıştırmak biraz sakat olur diye düşünüyorum Allah muhafaza pervaneye kayışa filan dolaşır yandan..

anayurtlu 3105d link=topic=52271.msg536204#msg536204 date=1329078413' Alıntı:
maşallah güzel çalışıyor mustafa abi.. Üzerindekilerle çalıştırmak biraz sakat olur diye düşünüyorum Allah muhafaza pervaneye kayışa filan dolaşır yandan..
ebem kıyamadığından ne bulduysa örtmüş kadıncağız ebe dedim yorgan yokmu kadıncağız dur getiriyim dedi var gerisini sen hesap et...
phantomerkunt link=topic=52271.msg536209#msg536209 date=1329078671' Alıntı:
güzel çalışmış maşallah bizde 2. garajı yaptık 2-3 sene önce hem motorlar hemde malzemelerin bir kısmı içerde çok para gitti ama değdi garaj şart
evet haklısın garaj şart ama garaj yapmaya imkan yok malesef ilerde inşallah...

Mustafa kardeşim gözün aydın hasretlik bitmiş kavuşmuşsunuz. Allah nazardan esirgesin. Fergusonda maşallah kızartmış etrafını, fazladan param olsun kubotanın yanına 2. fergusonuda alır koyarım.(24 yıllık ferguson kullanıcısıyız) 165 liğe kıyamadık satmaya abeyi kubo ile kardeş kardeş çalışıyorlar.