KUBATA 2 AYDAN SONRA SOĞUKTA ÇALIŞTIRMA...

Ynt: KUBATA 2 AYDAN SONRA SOĞUKTA ÇALIŞTIRMA...

Mustafa bende şimdi köyden geldim.. kubotayı sen baya sarmışsın ön ızgarayı göremedim orasıda mı kapalı çalıştırdın sen ön havalandırmasını ac motor nefes alsın calışırken :) bende çalıştırdım sadece ilk çalışmada duman atıyo sonrasında hiç duman yok bizim kide 10gundu çalışmamıştı cok rahat çalıştı videoda cektim bir ara yuklerim bende bu konuya...

hadin bakalım ikinizde kubotalarıza kavuştunuz MAŞALAH yavuzun dediği gibi bu motorları o kadar sarmana gerek yok karın önünde bile olsa üzeri açık bir marşta çalışır ben mf lere yorgan sarıyordum ginede zoraki çalışıyorlardı

gelelim yoruma;

eline sağlık. -5 de bizimkide tek marşta alıyor.10 dk duman görünüyor..Ama -16 da tek marşa bile takati yok.

Depoyu ful bırakmışsın karnı tok sırtı pek hesabı.

Ben olsam traktörü oraya koymam.yarım metre kar var gib.bir çökse yazık olacak.

60-56 nın yeri sağlam görünüyor.dışarı bıraksan birşey olmaz. orası çökerse cam çerçeve kaporta kalmaz.ALLAH KORUSUN..

yahya link=topic=52271.msg536144#msg536144 date=1329075937' Alıntı:
hadin bakalım ikinizde kubotalarıza kavuştunuz MAŞALAH yavuzun dediği gibi bu motorları o kadar sarmana gerek yok karın önünde bile olsa üzeri açık bir marşta çalışır ben mf lere yorgan sarıyordum ginede zoraki çalışıyorlardı
Mf de bunun gibi 2011 model euro 3 motorlumuydu acaba ?

28-01-2012 MF5445 cold start

TT 55 link=topic=52271.msg536150#msg536150 date=1329076083' Alıntı:
gelelim yoruma;

eline sağlık. -5 de bizimkide tek marşta alıyor.10 dk duman görünüyor..Ama -16 da tek marşa bile takati yok.

Depoyu ful bırakmışsın karnı tok sırtı pek hesabı.

Ben olsam traktörü oraya koymam.yarım metre kar var gib.bir çökse yazık olacak.

60-56 nın yeri sağlam görünüyor.dışarı bıraksan birşey olmaz. orası çökerse cam çerçeve kaporta kalmaz.ALLAH KORUSUN..
yazın çalışmasından farklı uyarı işaretleri göstergede çıktı södükten sonra çoık rahat çalıştı... 60-56 nın yerine sığmıyor seneye bir garaj nasipse yapacağız .... depo konusuna gelince benim babamlardan ayrı tarlalarım var onların işinide yapıyor kul hakkıdır kimseye geçmesin dolu kullanırım dolu veirrim....

yahya link=topic=52271.msg536144#msg536144 date=1329075937' Alıntı:
bende ebeme fdiyorum ama yaşlı insnalar kıyamıyolar ne buldalar örtmüşler...

maşaallh tık diye çalışıyor eline sağlık Mustafa....
benimkilerde açıkta sayılır kapalı garaj şart aslında yazık oluyor motorlara adamın içi gidiyor.

bereket. link=topic=52271.msg536190#msg536190 date=1329077912' Alıntı:
maşaallh tık diye çalışıyor eline sağlık Mustafa....
benimkilerde açıkta sayılır kapalı garaj şart aslında yazık oluyor motorlara adamın içi gidiyor.
seninkiler gene iyi durumda abi ama gerçekten garaj şart köylü adama