td65s köye giderken ve köy kar vs.

resmleri çekeli 1 aya yakın oldu okul olduğundan sabah gidememiştim babam giddi getirdi ben okuldan gelene kadar yıkmışlar şety*-*
köye giderken dereye fln soktum lastikler çamurdu biraz yıkadım tertemiz oldu :D ordan köye gettim boş anlarımda telefonla çektim bi elimde telefon bi elimde direksiyon :D herneyse köye bırakıp geldim :)
emeğe saygı yorum yaparsınz artık :)
di-1CEEKATH.jpg

merkezdeyken balkondan kuş bakışı :D
di-GT5BPCAF.jpg

di-HRKD.jpg

banyo yapyo :D
di-ITMX.jpg

eşyaları toplarken :D traktörü çıkardıktan sonra çizmeleri fln çıkardım :D
di-I02V.jpg

köydeki kapı içersi cezaevi :D
di-N7AT.jpg

köy ve yazın en çok traktörn arkasında duran ufak romork :D
di-I80Q.jpg

romağı çıkarırken emanet bizim eski romorkun kancası çatlak devrildiğinde çatladıydı yük saramıyoz yimiyo :D
yeni romağıda garaja soktuk 240s ile TD65s girmiyo :D
di-QNAD.jpg

di-LPJD.jpg

di-EQGND9JM.jpg

di-OXHRSFN6.jpg

buda komşumuzn yeni aldı sanırım :D yada boyadılar :D bizim köyde bunlardan fln hiç yok bizdede yok :D biraz meraklı insanlar alıyor işte :D
di-D54L.jpg

bizim tente :D
di-HRSY.jpg

soktum garaja :D oraya girmeside ölüm
di-EH9K.jpg

buda hacının 98 şahin :D yatıyor :D çalıştıramadm :D

Ynt: td65s köye giderken ve köy kar vs.

ALİ DURMUŞŞŞŞŞ link=topic=52349.msg537624#msg537624 date=1329242005' Alıntı:
eline sağlık kardeş... ok-*-s yabancı yazı yazan arkadaş kötü bişey yazmadı gibime geliyor kardeş biraz sert çıkış yapmışsın gibi... :)
saolasın :D bıkkınlık geldi bu itlerden bnm bi konumuda bu ipneler silmişti şyt-*-sa daha facede fln olsa ben onlara gösterirdimde burda yasak ;)
furkan efendibeyoğlu link=topic=52349.msg537625#msg537625 date=1329242096' Alıntı:
Paylaşım için tşkrlr...
teşekkürler :)

td iyimişte lastikler erimiş gibi o aletten bizdede var iyi iş görüyor namussuz sizde alın bence güzel alet çok merakta iyi değil tdnin şapkayı takmıyormusunuz ?

Dqn link=topic=52349.msg537851#msg537851 date=1329252715' Alıntı:
Emeğine sağlık hacım..:D Td nin şapkayı niye attınız öyle...:) Ufak romorkta meşhur sizin oralarda :D Aküyü bitirdiysen hacı seni ne yapar artıkın bilmiyorum cöö-*s
saolasın hacı :) biliyorsun TDS lerin orjnl kabnlisi yok tenteli var ilk geldiğinde tenteliydi 3 gün sonrada kabini taktırdık onu oraya bıraktık yatıyor evin arkasındada 85 yılında 0 aldımız 480s8in tentesi var :D
evet çok meşhur çoğu kişidede vardır bizim köyde genelde bu kırmızılar var :D çok fasulye sulamaya gittim o romorkla :D
boşver :D hacı namazdayken bastım marşa zaten haberi yok şety*-* zuha-*-s
Ahmet745 link=topic=52349.msg537859#msg537859 date=1329252892' Alıntı:
emeğine sağlık kardeşim td çok temiz titiz kullanıyosun galiba..
saol abi. pekte temiz kullanmayız aslında yazın traktörn içi çok tozlu olur ama dışı devamlı temiz olur. en incelikli ben yıkaryorm iç dış dedem önce lastikleri yıkar sonra kaportayı yıkar bide paspasları o kadar :)
nailyetek link=topic=52349.msg538039#msg538039 date=1329259914' Alıntı:
Güzel paylaşım, açıklamalar harika.:D
saolasın abi. paylaştınmı tam paylaşacaksın abi :)

ByFreST0N link=topic=52349.msg538178#msg538178 date=1329302003' Alıntı:
td iyimişte lastikler erimiş gibi o aletten bizdede var iyi iş görüyor namussuz sizde alın bence güzel alet çok merakta iyi değil tdnin şapkayı takmıyormusunuz ?
yok bea lastikler daha çok :D önler biraz eridi :D yazın bol bol çakılda pati attırıyom ben TD ye :D ama arkalar hayla bişey yok 4len tam gaz giderken debraja basıp levyeye asılıp debrejı bırakıp ara gaz çeke çeke hoplaya hoplaya olduğu yerde dönmesi bitiriyor beni *098*-
bilmem bu zamana kadar geek duymadk :D ne işe yarıyor o alet neyden sonra tarlaya sokulmalı ?
yokyaw km uraşcak onla hemde gerek yok 6401da yıllarca kabinsiz müziksiz binmek şimdi tuhafıma gidiyor eniştenin 240syi kullanırken kendimi güvensiz hissediyorm :D
motorcu link=topic=52349.msg538227#msg538227 date=1329306671' Alıntı:
Güzel paylaşım.Duş TD ' ye iyi gelmiş... :D
aynen yeni yıkayınca çok cixss duruyor namussuz :D
yorumlar için teşekkürler :)