same 95 ile erkunt 80.4 ::))

Ynt: same 95 ile erkunt 80.4 ::))

arkadaslar o bikere sema degil duzeltelim.same.acıkara erkunt onde.iste.babalar gıbı asılmıs.arada teker farkı ve beygır gucude sameden dusuk olmasına ragmen helal erkunt.kımkımle kafa bulmus ortada.erkunt cekınce kafa bulma olur zatı.egerkı cekemesse yerın dıbıne sokulur.anlayan anlar kıymetını.

zerenler42 link=topic=52380.msg539589#msg539589 date=1329415648' Alıntı:
arkadaslar o bikere sema degil duzeltelim.same.acıkara erkunt onde.iste.babalar gıbı asılmıs.arada teker farkı ve beygır gucude sameden dusuk olmasına ragmen helal erkunt.kımkımle kafa bulmus ortada.erkunt cekınce kafa bulma olur zatı.egerkı cekemesse yerın dıbıne sokulur.anlayan anlar kıymetını.
erkuntcu kardes neyın davasındasın.bıkere vıdeonun altında erkun bayı yazıyo.bırakın artık bayı vıdeolarıyla motor karalamayı.bırak o sameyı9 benım 75 sameyle cekıstırelım.bana o motorun agırlıgını sole o kım sameyı cekmek kım.zamanında 398ıde gectı newhollandtıda gectı.bırakın bu ayakları.yanı erkuntu gormesek yutturcaksınız baska ulkede degıl turkıyede bu traktor

zaten kendisinden 20 hp büyük bir traktörle çekişmesi hiç uygun değil samenin ön lastikler erkuntun arkalara yakın neredeyse,
erkuntun zf şanzuman ağırlığı hemen hemen 4100 kg same nekdar bilmiyorum

hile var erkunt şanzıman kılıdını kullanıyo samede yok hem güç böyle belli olmaz takın ıkınızde 5.14 no pulluk görün kim güçlü bunu hala bılmıosanız traktör şöförüyüm demeyin

ya bu erkuntların nesini ovuyolar bn anlamıom yakıt az dıolar acayıp yakıyoo yolda seri 4 .. 2-3 km sonra seri 4 gecıo hızını alması lazım.. 4 lu sabanı bazı yerlerde zorlanıoo ... ucurması lazım 80 hp motor ama ilerde cok super olmucak anlamına gelmez teknolojı olarakk bi sey demem yarısmaya calısıyo ama güc olarak gercekden gücsüz traktor yaa kumlu mil yerde diskaro cekerken belli olur traktor kopek gibi asılması lazım ..

erkunt bayileri bu şekil vidiyoları yükleyerek aslında kendilerini çiftçilerin gözünde düşürüyorlar çiftçilerimizi af edersiniz salak yerine koymaya çalışıyorlar benim erkuntla bir alıp veremediğim yok belki bende ileride bir erkunt alırım ama bu vaziyette ben şahsen almam traktöre ağırlık yüklemekten başka birşey yapmıyorlar

Bi kere o traktörün adı SEMA değil SAME!! noo*-*-...Hem sonra eşit bir karşılaşma değil,bu bağlamda kim demiş erkunt çekmiş diye...Doğru difransiyeli kilitlediği halde erkunt ta çekmemiş...

abicim bu cekiştirme tokatta oldu bunu ceken bayii ile ben bizzat görüştüm konustuk kamerayı ceken kişiyle kendi agzıyla same cekiyodu ama cektirmedik dedi kendileride seferogulları erkunt bayii yoksa same köpek gibi asılır

çekse ne olur çekmese ne olur videolara aldanmamak lazım lastiklere su da doldurabilirler şimdi erkunt çekti diye millet samesini satıp erkuntmu alıcak sanki bende servet 80t var bir arkadaşında dediği gibi 4 lü pullukla bazen pati dahi çekebiliyor.bunlar mağna değilki ben erkunt çekemeseydi şimdi vazmı geçecem asla vaz geçmem herkesin bir sevdiği marka var ama ilerdede erkunt alıcak değilim çok abartı kokan hareketler bunlar sameler yabana atılacak traktör değil

arkadaşlar burdaki amaç sadece görüntü ve muhabbet olsun tartışılacak konu değil zaten arada 20 hp ye yakın fark var artı ağırlık farkıda var erkuntun çekmesi mucize olur zaten:)) bu kadar takıntı yapmaya gerek yok yani en iyi çeken traktör kapında işini yapandır eywallahh

şerefli1 link=topic=52380.msg540620#msg540620 date=1329504426' Alıntı:
çekse ne olur çekmese ne olur videolara aldanmamak lazım lastiklere su da doldurabilirler şimdi erkunt çekti diye millet samesini satıp erkuntmu alıcak sanki bende servet 80t var bir arkadaşında dediği gibi 4 lü pullukla bazen pati dahi çekebiliyor.bunlar mağna değilki ben erkunt çekemeseydi şimdi vazmı geçecem asla vaz geçmem herkesin bir sevdiği marka var ama ilerdede erkunt alıcak değilim çok abartı kokan hareketler bunlar sameler yabana atılacak traktör değil
ok-*-s