BEYLER ÇOK ACİL SAVUNMA ÖRNEĞİ LAZIM OKULDAYIM ÇOK ACİL

Ynt: BEYLER ÇOK ACİL SAVUNMA ÖRNEĞİ LAZIM OKULDAYIM ÇOK ACİL

size onu yapan öğretmenlerin ben taa ....... : kız-*sw

Boş bir kağıda dilekçe yazar gibi suçsuz olduğunu kötü bi niyetinizin olmadığını ders çalışmak için yaptığınızı falan yazın verin müdüre. En fazla bir disiplin başka hiç birşey yapamazlar ...

Bişey olmaz olayı anlat yeter ufak bir ceza verirler uyarı kınama tarzı geçer gider bizim zamanımızda da olmuştu bu tarz birşey öğrenci sayısı ne kadar çoksa konu o kadar çabuk kapanır :)

kebapcının kebabı yanlıs adrese gonderdıgını ve sızınde yemek bulursan ye dayak bulursan kac mantıgıyla kebabı yedıgınızı ve tam yemegın ortasında bır kac ogretmenın sızı gorup sızden kebaptan bır parca ıstedıklerını sızde cok aç oldugunuzu ve sıze ancak yetecegını soyledıgınızı ve onlarla kebabı bolusemeyecegınızı soyledıgınızı daha sonrada ogretmen maasının azlıgı nedenıyle kebaba hasret kaldıkları ıcın sızı kıskandıklarını ve sızden sıkayetcı olduklarını falan yazın işte ne bıleyım savunmaya ne yazacagınızı kebabı soylerken dusuneydınız bazı atasozlerı soyle der bızım burda mınareyı calan kılıfınıda hazırlamalı yada eşegi s.k.n osuruguna katlanır vs vs vs.... zuha-*-s

ÖZEL YÜCE FEN LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜNE​
Müdürlüğünüzce tarafımdan 15 şubat 2012 tarihi ile savunmam istenmiştir. 13 Şubat 2012 tarihinde okula yemek sipariş etmemle ilgili savunmam istenmemktedir.
Milli eğitim bakanlığı ortaöğretim kurumları ödül ve disiplin yönetmeliğine göre yaptığımızın suç olmadığını biliyorum ama okulumuzun disiplin kurallarını bilmiyordum. okulumuzun disipin kurallarını bilmediğim için yaptığımızın suç olduğunu da bilmiyordum, farkında olmadan kuralları ihlal ettiğim için özür dilerim tekrarlamayacağımı temin eder greğini bilgilerinize arz ederim

:S iyi mi

motorcu link=topic=52384.msg538241#msg538241 date=1329307869' Alıntı:
Okulda kebap yasak mı?Aç mı gezcek öğrenciler...
okul yemekhanesinden har ediyor kantininden kar ediyor dışardan yemek girmesini istemez tabi :D okulda dürümax diye donmuş birşeyi tost makinesinde ısıtıp satıyorlar 3.75 lira kola bu sene yok geçen sene 2.25 liraydı çok pahalı br kantinimiz var sop-*-sa noo*-*- okuldaki durumax parasına dışardan pide ayran söylerim :D tavuk döner söylerim tabi herkes söyler :D okul zarar eer

okulda yemek yok ve yemek te bulamadıgın için aç kalmamak için fln uydur bişeyler :D
bidfe müdüre söyleyin olsun :D
burası turkiye diyoruzda olaya bak şaka gibi yasakmışmı ? :D

qarizmatiqa link=topic=52384.msg538240#msg538240 date=1329307751' Alıntı:
ÖZEL YÜCE FEN LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜNE​
Müdürlüğünüzce tarafımdan 15 şubat 2012 tarihi ile savunmam istenmiştir. 13 Şubat 2012 tarihinde okula yemek sipariş etmemle ilgili savunmam istenmemktedir.
Milli eğitim bakanlığı ortaöğretim kurumları ödül ve disiplin yönetmeliğine göre yaptığımızın suç olmadığını biliyorum ama okulumuzun disiplin kurallarını bilmiyordum. okulumuzun disipin kurallarını bilmediğim için yaptığımızın suç olduğunu da bilmiyordum, farkında olmadan kuralları ihlal ettiğim için özür dilerim tekrarlamayacağımı temin eder greğini bilgilerinize arz ederim

:S iyi mi

Heyt be topram yakışır kebabda yer dönerde :) kuralları bilmiyorum dediğin zaman bağlayamı çekmisin zaten toprak korkma bişi olmaz

yönetimle aramız iyi değil (birde çay meselemiz var o yüzden ) ama tüm hocalar beni çok sever disiplin kurulu başkanına sordum ne yazayım diye şimdi edebiyatcıda yardımcı oldu yazdığıma bakacak birazdan... düzelteceği yerleri düzeltecek yukardakini yazdım işte sizce nasıl olmalı

hamza40_7 link=topic=52384.msg538245#msg538245 date=1329308327' Alıntı:
Heyt be topram yakışır kebabda yer dönerde :) kuralları bilmiyorum dediğin zaman bağlayamı çekmisin zaten toprak korkma bişi olmaz
disiplin kurulu başkanı öyle de dedi :S böyle de geçsin gitsin üsteleme dedi cidd*-*-* yoksa okul kurallarına karşı çıkmak oluyormuş, karşıyım da neyse :D bu olay gçsin gitsin isyan başlatırım ben okulda

La ne adamsın berkay ama çok kötü birşey yapmamışsın belki ceza yemeden belkide ufak bi ceza ile yırtarsın takma kafana çok fazla.

qarizmatiqa link=topic=52384.msg538242#msg538242 date=1329308060' Alıntı:
okul yemekhanesinden har ediyor kantininden kar ediyor dışardan yemek girmesini istemez tabi :D okulda dürümax diye donmuş birşeyi tost makinesinde ısıtıp satıyorlar 3.75 lira kola bu sene yok geçen sene 2.25 liraydı çok pahalı br kantinimiz var sop-*-sa noo*-*- okuldaki durumax parasına dışardan pide ayran söylerim :D tavuk döner söylerim tabi herkes söyler :D okul zarar eer
Sizin okul okul değil o zaman ...hane, kar eden anlamında yani. :)

kebap ee :D yediniz kebabı :) ben e.m.l gittim bizim burda buna benzer durumlarda sigara v.b bu tür şeylerde müdürün cebine para koyuyolar biraz burda bi çocuk var okula uğradığı yokmuş ama teşekkür alıyo tabi babası zengin ama sen fen lisesinden bahsediyon bilemem ama bişey olmaz