ww. transporter

2,5 citivan lacagım kafaya koyduk paraları toplayamdık hala kardan gidmedik bu yüzden uzadı alım.
bilen ve kullnan arkadaşlardan yakıt ve kullanım için bilgi veren olursa sevinirim.

Ynt: ww. transporter

köylü link=topic=52432.msg539231#msg539231 date=1329389842' Alıntı:
2,5 citivan lacagım kafaya koyduk paraları toplayamdık hala kardan gidmedik bu yüzden uzadı alım.
bilen ve kullnan arkadaşlardan yakıt ve kullanım için bilgi veren olursa sevinirim.

kardeş ben 1.9 105 liğini aldım bizim hacıya. 2.5 lerde triger yok zincir var . 1.9 dan cok daha fazla yakıyo. ikinci eli zatması zor. vergi yüksek . şehir içinde içer mazotu ama 1.9 al muhteşem bi makina 190 kmh görüyosun çekişi de gayet iyi. yedek parçaya sakın takılma yan sanayi alırsın ucuzluguna ssen bıle şaşırırsın. parçası pahalı derler vw nin sürekli ama kimse demezki diger markalar yılda 2 kez arıza verirken vw ler 3 yılda bir arıza verır.

bi abimiz aldı bi yağ ve filtre değişimi 500 lira dedi sedede kasko sigorta 2500 den aşağı olmaz ve parçaları pahlı ford çok yakıyo diyosunuz abi az yakan araba kaldımı :D o kadar fazla yaktığı ford kadar wv de yakıyo

köylü link=topic=52432.msg539320#msg539320 date=1329395656' Alıntı:
fort alayım dedim çok yakıyor.dediler bunu alaım dedik bu gidişle at arabasına döenecegim gibi............

kardeşim bende wv caddy var agrızası göstergede bakım lambalarının yanması hariç hiç sanyiye gitmedik vallahi arabada 2004 model 86.000 de bizde 2012 wv passat yada 2012 caddy ile degiştirecez inşallah :)

ademin link=topic=52432.msg539404#msg539404 date=1329402311' Alıntı:
kardeş ben 1.9 105 liğini aldım bizim hacıya. 2.5 lerde triger yok zincir var . 1.9 dan cok daha fazla yakıyo. ikinci eli zatması zor. vergi yüksek . şehir içinde içer mazotu ama 1.9 al muhteşem bi makina 190 kmh görüyosun çekişi de gayet iyi. yedek parçaya sakın takılma yan sanayi alırsın ucuzluguna ssen bıle şaşırırsın. parçası pahalı derler vw nin sürekli ama kimse demezki diger markalar yılda 2 kez arıza verirken vw ler 3 yılda bir arıza verır.
yılda 2 kez diğer araçlar arıza verirken diğerleri nasıl 3 veriyor.
jettanın trigeri 80 binde değişirken honda cıvıcın öyle bir derdi yok.
vw transporter alınabilir bir araç ama çok iyi bir ustaya göstermek lazım.

gokhanozkan link=topic=52432.msg539432#msg539432 date=1329403875' Alıntı:
yılda 2 kez diğer araçlar arıza verirken diğerleri nasıl 3 veriyor.
jettanın trigeri 80 binde değişirken honda cıvıcın öyle bir derdi yok.
vw transporter alınabilir bir araç ama çok iyi bir ustaya göstermek lazım.

cümle yi dogru okursanız anlarsınız ne demek istedigini diger markalar yılda 2 kez arıza verirken vw ler 3 yılda bir arıza verır. biraz daha dikkatli ol anlş-*s

ben ford transit 12 kullanıyorum . 1997 model. canavar maşallah. tam çiftçi arabası . arkasında 2 çuval kum var dağa bayıra rahatlıkla gidiyorum. parça sıkıntım yok. yakıt da ideal. 35 kuruş filan yakıyo. değiştirmeye niyetim yok. değişirsemde HYUNDAİ STAREX düşünüyom. vw de güzel ama ovada dağda gitmez. ford heryerde ideal..