slm arkadaşlar sizden bi konuda acil yardım istiyorum

elimde 2006 model same explorer 80 var ama bunu verip 2008 model jd 5625 almayı düşünüyorum sameden cok memnunum ama balya işinde kullandıgım için sıkıntı oluyo klimalı orjinal kabinli bi jd 5625 buldum sizce alsam same kadar randıman alabilirmiyim jd den yakıt çakiş saglamlık konularında şimdiden tsklr

Ynt: slm arkadaşlar sizden bi konuda acil yardım istiyorum

ALİ DURMUŞŞŞŞŞ link=topic=52451.msg539613#msg539613 date=1329417232' Alıntı:
niye randıman alamıyacaksınızki alırsınız fazlasıylada johon deere 5625 boş bi traktör değil biraz hidroliği zayıf sizde balyada kullanacam diyorsunuz sorun olmaz. :) sameyi satma sebebiniz nedir memnunda diyorsunuz?
hararet yönünden galiba sameler susuz bildiğim kadarıyla...

bereket. link=topic=52451.msg539615#msg539615 date=1329417358' Alıntı:
hararet yönünden galiba sameler susuz bildiğim kadarıyla...
ne hararetı arkadas same hararet yapmaz.hem ayrıca susuzsa hiç yapmaz.ıı oku ıletıyı orjınal kabın ıstıyor arkadas.ben olsam samenın orjınal kabınlısını alırdım yakıt yonunden same derım

arapörenli link=topic=52451.msg539620#msg539620 date=1329417852' Alıntı:
ne hararetı arkadas same hararet yapmaz.hem ayrıca susuzsa hiç yapmaz.ıı oku ıletıyı orjınal kabın ıstıyor arkadas.ben olsam samenın orjınal kabınlısını alırdım yakıt yonunden same derım
dedimya sameden jd ' den pek anlamam anlayan arkadaşlar yardımcı olur diye.
doğrudur hararet yapmıyorsa sorun yok ozaman kabin olayını görmedim demekki.

slm arkadaşlar yaa ben sameden cok memnunum evet benimki susuz ama haralet nedir bilmez yakıtta az ama yazın balya sezonunda cok zor oluyo bi orjinal kabin klimalı bi traktör almak istiyom tercihimde jd 5625 ikinci el almak istiyom sıfır alıpda tekrar borclanmak isemiyom elimde bi same 95 T daha var zaten sizin düşüncelerinizde önemli benim için siz ne dersiniz

bereket. link=topic=52451.msg539614#msg539614 date=1329417263' Alıntı:
hoş geldin ağaoğlu. hangi başören Şarkışlamı?
same ve jd hakkında pek bilgim yok ama kullanan arkadaşlar yardımcı olur...
yok bizimki altınyayla başören

Al arkadaşım konforu zaten tartışılmaz zaten balya diyosun hidrolikle pek işin olmuycak kapasitesi senin için bi sorun teşkil etmez zaten kuyruk mili en iyi traktör john deere. JD de hararet sorunu hiç yok yarıdan aşağısını hiç geçmez al fazlasıyla memnun olucaksın