new holland tt50 tt55 tt65

Arkadaşlar servisin dediği doğru burada önemli olan motorun gücü değil.motor kodu.3 traktörün ve hatta td80 dahi aynı motora sahip.Bu tamamen satış politikası.yani tt50den 80hp güç alabilirsin ve hiç bir sakıncası olmaz.çünkü td 80 ile bire bir aynı motor.yada tt65 ile aynı motor.pompa olayı da hepsinde LDA pompa var aynı turbo var tt50nin gücü çok kısık olduğu için haliyle az hava basını oluşur ve turbo da az çevirir
Enjektörler pompa iç elemanları avanslar subap ayalari sıkıştırmalar farklı bunların hepsini eşitlersen 80bg olur

Arkadaslar öncelikle motor konusu hakkında soylemek gerekirse 3 motorunda hp ve tork devirleri farklıdır ama genel ozelliklerinde kismi bir degisiklik yoktur. 2011 sonrasi tt50 ve tt55 e turbo eklendi tt50 in iki modeli var biri standart piyasada en fazla olan onda kuyruk mili 540 tir digerindede oyle ama digerinin farki pehlivan vs gibi bazi eklentiler var tt55 ve tt65 2009 da 540e kuyruk milieklendi 2011 frenler hidrolik oldu tt serisinde tt serinin en cok tutulani tt55 tir bazi duyumlara gore tt65 ten daha iyi is yaptigini soyleyenleri duymustum bende 2013 tekceker tt55b var ve memnunum

tt55 65 beygir, td75 90 beygir yapılabilir. Ama bunun için sadece pompayı açmak yetmez. Diğer motor bileşenlerinin de ona göre ayarlanması gerekir. Sizin servis bunu doğru yapabilir mi bilmiyorum ama yeni aldığınız traktör garanti kapsamı dışına çıkar orası kesin.

• Beğen
Tepkiler: kerem.donmez
Cevap: Ynt: new holland tt50 tt55 tt65

tt50 almadaaa ne alırsan all nh de
bu haftaa denızlıdeee 22 subattdaa fuar varr hepsıı burda tarktorcülerın beğen beğen all
Tt 50 ciftceker aldık biz de ama foruma bakmakta geç kaldık kimse tavsiye etmiyor tek cekeri vardı çift çeker olsun diye aldık ama pek tutulmuyor deniyor beygiri düşük diye kullanan arkadaşlar ne düşünüyor acaba ?

Cevap: Ynt: new holland tt50 tt55 tt65

Tt 50 ciftceker aldık biz de ama foruma bakmakta geç kaldık kimse tavsiye etmiyor tek cekeri vardı çift çeker olsun diye aldık ama pek tutulmuyor deniyor beygiri düşük diye kullanan arkadaşlar ne düşünüyor acaba ?
TT SERİSİNİN EN İDEAL MOTORU TT55 SERİ HEM ÇİFTÇEKER OLSUN HEM TEK ÇEKER 2.EL KIYASLAMAYI BİLE YAPIN BUGUN TT55 SATIYORUM DESEN 10 KISI GELIR AMA DIGER TTSERILERI PEK OYLE DEGIL BANA GORE