işte buna üzüldüm yazık !....

857320120217065828206.jpg

şimdi bu da mı moda gerçekten üzüldüm.

Ynt: işte buna üzüldüm yazık !....

yazik...ister modern gecinen, ister dindar gecinen...Kemal Atatürk e hakaret edenin ben kanindan süphe ederim...Bu kizlarin adi simdi ayse, fatma, emineyse hepsi K. Atatürk sayesindedir...

Tarihini bilen,Atasını saygı duyan,milletiyle övünen insanlar,Rabbini bilen,doğruyu bilen,Hakkı bilen,Hakikatı bilen,kendini bilen insan olan insan bunu yapmaz,daha doğrusu yapamaz,kendisi yanaşsa eli yanaşmaz...

Allah ıslah etsin.Nice bunlar gibi olanlara, doğru yolu buldursun.Bunları bu şekilde yapmayı yöneltenleri Yüce Rabbim Kahhar ismi ile kahretsin...

bunu yapanlar asalak gibi yaşayan insanlar. küfür etmek istemiyorum çünkü o zaman bunlardan bi farkımız kalmaz. tarihe şöyle bi göz atsalar. yaptıklarının ne kadar kötü bişey olduğunu bi anlasalar keşke. bilmiyorlar ki Mustafa Kemal Atatürk olmasaydı adları ne olurdu. dinimizin gereklerini serbestçe yerine getirebilecekler miydi. daha doğrusu sahih bir nesebe sahip olabilecek miydik? hiç uzaklara bakmaya gerek yok. hemen yanı başımızda Irak. ne oldu? binlerce müslüman kadına tecavüz edildi. sonra gelecek nesillerin soyu bozuldu. eğer M.Kemal Atatürk olmasaydı bizim onlardan bi farkımız kalmayacaktı.. bu hareketleri yapmak yerine onun için dua edip Kuran-ı Kerim okusalar kötü mü olurdu. yazık ya. acıyorum bu insanlara. neyzen tevfik ' in bir şiiri ile cevap vermek istiyorum.

İşgaldeki hali sakin unutma.
ATATÜRK´e dil uzatma sebepsiz.
Sen anandan yine çıkardın amma
Baban kimdi bilemezdin şerefsiz...

Onun bunun çocukları...Siz gibi gençlerin , siz gibi insanların ... Sizin şimdi rahat yaşamanızı sağlayan kişiye bunları yapmayı yakıştırıyorsanız kendinize yazıklar olsun...

satocan58 link=topic=52505.msg540671#msg540671 date=1329506884' Alıntı:
yazik...ister modern gecinen, ister dindar gecinen...Kemal Atatürk e hakaret edenin ben kanindan süphe ederim...Bu kizlarin adi simdi ayse, fatma, emineyse hepsi K. Atatürk sayesindedir...
Satılmış abi iki foto var bir tarafta açık bir tarafta kapalı yani SAYGISIZLIĞIN İSMİ EYLÜL EYLEM olsada farketmez densiz densizdir saygısız saygısız

çok yazık çok kötüye gidiyoruz sade bu değil açıkça sokaklarda atasına küfreden bir millet oluştu sonu hayır değil bu işin bu tipler bazılarının gözünde ayrıcalıklı hale geldi d