GASPARDO Mastarlı Çayır Biçme Makinası

[size=25pt]GASPARDO Mastarlı Çayır Biçme Makinası[/size]

n1027653822_126981_4851.jpg

n1027653822_126980_4531.jpg

n1027653822_126982_5132.jpg

Ynt: GASPARDO Mastarlı Çayır Biçme Makinası

ARKADAŞLAR CAYIR BİÇME MAKİNALARI KONUSUNDA BENDE SİZLERE GÖRÜŞLERİMİ ACIKLAMA GETİREYİM MASTARLI MAKİNALARIN ÇİFT BIÇAKLI OLUPTA ZIPKALARI DAHADA SIK OLANLARI MAKBULDUR TANBURLUYA GELİNCE ŞAHANE MAKİNALAR SÜREKLİ BIÇAKLARI KESKİN OLACAK VE SEVİYE AYARLARINI İYİ AYARLAMAK GEREKİYOR YONCAYA GİRDİĞİN ZAMAN DAMAT TRAŞI GİBİ BİÇİP YAPACAKSIN KEÇİ KIRKMASI YAPMIYACAKSIN ...... TRAK KLÜP AİLESİNE SELAMLARIMI SUNARIM.............. anlş-*s

Ynt: GASPARDO Mastarlı Çayır Biçme Makinası

ben bursa akçalar köyünden hasan biçer hukuk fakültesi okudum tam bi biçerdöver manyağıyım.claas güzel makina ama en iyisi laverda m 306 dörtçeker olacak ALLAH kısmet ederse 2 yıl sonra italyaya laverda fabrikasına gidecem iyi derece yabancı dilim var adı M307 7 metre tablo 4 çeker 7 sarsak otamatik elek sistemi oparator makinedan inmeden sapa ve dane ye göre kendi ayar yapacak otomatik tablo sistemi 5cm yükseklikte biçecek otomatik sensör olacak.makina taşı gördüğü zaman tabloyu kendi kaldıcak oparatör koltuğunun arakasında yatak olacak tırlarda olduğu gibi. tek tuşla tablo ikiye bölünerek makinanın önüne gelecek biçerdöver her yerden rahat geçer. en önemli özellik özel olarak balya makinesı yapılarak monte edilecek yere sap dökülmeden balya olarak ince saman olarak düşücek bütün aksamı şaft ile olacak hiç kayış olmayacak makinada bir laptop bilgisayar olacak bir arza olduğundan ekranda göstericek klima cd çalar ve makinada önemli birşey wc olacak abdest almaya bir çeşme ve namaz kılacak kabin geniş olacak iki koltuk olucak buzdolabı mini fırın olacak içersi halıfleks olacak geri görüş kamerası olacak balya ağırlığı kabinden tomatık ayarlayacak makinada 4 tane piston olacak batak tarlada 2 metre makina havaya yapacak hiç dane dökmüyecek işte arkadaşlar hayel gibi demi ama bu tane 21.50 nin yağtığı işi yapacak bu makina senede 20000 dönüm yer biçercek yerleri hazır İzmir aliağada 5000 dönüm orası bitince bursanın akçalar köyü 2000 dönüm burası bitince bursa Yenişehir 3000 dönüm ‘ bolu mengen 1000 dönüm sonra safrAnbolu 2000 dönüm oradan Karabük 3000 dönüm sonra kastamonu deevrekani ilçesi 2000 son oarak gemi ile ukrayna siboldox eyaletinin wheeçler kasabası2000 dönüm oradan rusyada 1 hafta tatil sonra türkiye fakat makina 24 saat biçim yapacak ne kadar zevkli bir iş tabi bunu ancak biçerciler anlar 20000 dönüm dönümünü 10 tl den biçsek 200 milyar kazanır bu makina dönümde 4 tl yakar 80 milyar mazot yakar 20bin dönümden 200 bin balya çıkar 1 tl den bağlasak 200 milyar da balya parası kazanır 8 ton ip harcar 4x8= 32 milyar ip harcar 20 milyar 2 oparatör .neden opratör pahalı diye sormayın 12 saat biri biçecek 12 saat biri şöyle bir hesap çıkaralım
200 milyar biçerdöver kazandı
200 milyar balya kazandı
toplam 400 milyar kazandık
MASRAFLAR
80 milyar mazot
32 milyar ip
20 milyar 2 oparator parası
10 milyar yemek vs.. masraflar
5 milyar ukrayna gümrük
3 milyar benim ve oparatörün telefon parası
toplam 150 milyar
400 milyar-150 milyar = 250 milyar kar + 50 milyar da mısırdan kar
toplamda 300 milyar kar etmiş oluruz
ben itlyadaki laverda satış müdürü ile konuştum internetten aynısını anlattım
olur ama biraz masraflı olur dedi tahminen nekadar olur dedim tahmi
500 bin euro yani 1 tirilyon
evet bu makinanın değeri 1 tirilyon
5 yıl vadeli alırsak 1.250 tirilyon
250 milyarx 5 yıl= 1250
yılda 250 milyar ödemeyle bu makinayı 5 yılda öderiz bence mantıklı
traktöre balya makınasına oparatörlere gerek yok hepsi bir makinada
arkadaşlar benim adım hasan biçer bursa akçalar köyünden tanışmak isteyenlerle tanışırız
e mail hasanbicerakcalar©hotmail.com bu konudaki görüşlerinizi lütf<
biçerdöverci arkadaşlara bursa bölgesinden iş buluruz çevremiz geniş
adı= HASAN
soyadı= BİÇER
yas= 27
mesleği = uzman biçerci ve uzman balyacı
tel =05386325231
adres = AKÇALAR BELEDİYESİ NİLÜFER BURSA