8 No 4'lü Pulluğa Kulak Ekleme

Ynt: 8 NUMARA 4 LÜK PULLUK 5 LİĞE ÇEVRİLEBİLİRMİ?

ARKADAŞLAR PULLUĞUMU YENİ ALDIM 2011 MODEL 4 LÜK 8 NUMARA ACABA BUNUN FABRİKADAN İLAVE BIÇAKLARINI İSTEYİP 1 KANAT DAHA ARTTIRMA ŞANSIM OLABİLİRMİ

Samsundansın demek bende samsundanım. çok araştırdım bana sor bunu. 4 lüyü 5 li yapsan 700 civarı hesap çıkarıyorlar. engiz ve bafradaki neredeyse bütün esnaflara tek tek sordum. ama satarken 4lü pulluk parası ediyor orijinal olmadığından...bu da en önemlisi. en mantıklısı orijinal olanı. ama sağlam vede iş görüyor. zaten çıkma parçalardan takıyorlar. başka merak ettiğin varsa bana özelden mesaj atabiilirsin...

poyraz2030 link=topic=52567.msg541736#msg541736 date=1329590725' Alıntı:
Samsundansın demek bende samsundanım. çok araştırdım bana sor bunu. 4 lüyü 5 li yapsan 700 civarı hesap çıkarıyorlar. engiz ve bafradaki neredeyse bütün esnaflara tek tek sordum. ama satarken 4lü pulluk parası ediyor orijinal olmadığından...bu da en önemlisi. en mantıklısı orijinal olanı. ama sağlam vede iş görüyor. zaten çıkma parçalardan takıyorlar. başka merak ettiğin varsa bana özelden mesaj atabiilirsin...

BURADA BİR HEMŞERİMİ GÖRMEK GÜZEL KARDEŞ TEKRAR SORADAN TAKTIRDIĞIMIZ EKİ ÇIKARAMAZMIYIZ SATARKEN YANİ BÖYLECE ORJİNAL HALİNE GERİ DÖNMÜŞ OLUR PULLUK bim-*s

Eren ASLAN link=topic=52567.msg541779#msg541779 date=1329592214' Alıntı:
Bizde de 3lü 8 vardı 4 lü 8 yaptık 3 lüye ek yaptırdık 300 liraya adapazarında on numarada oldu orjinal

oooooooooh helal Adapazarlı esnafa...burdakiler kazıklıyo demekki...zaten samsunda tarım çok olduğu halde ekipman üretimi yok sayılır. sadece bafrada oktar var. ama tekirdağda malkarada mı neydi sadece bir ilçede birden çok üretici var...

adapazara, kocaeli de öle sanayiler de pullukçu dıskoracı ne ararsan var kocaelide pek olmada adapazarın da çok yaygın makina tarım sektörü bizm köye 50-60 kilometre falan traktörle gidiyoruz bazen iş oldu zaman 1 saat de gidiyoz işimiz yaptırıp geliyoz