köstebek(pulluk+dıskaro)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: köstebek(pulluk+dıskaro)

ben bunun fabrikasını gördüm adam bayilik vermemişti daha çok kaliteli yapıyor taban taşı olmayan tarla için çok iyi tavsiye ederim almak isteyen varsa daha bide arkasına tiller yada merdane falan da takıyorlar

ekimde bunla süremen tarla ottan gecilmez, nisanda sürsen yine ekime kadar hem yüzü tutar hem yine otlanir.))) haa yilda 2 ürün alan yada nadas yapmayan bölgelerde olur..mesela cihan, hacimmet, dolcevita gibi arkadaslara sicak gelebilir..ama bizim kapimiza gelmez...

ben bunun mühendisi ile konuştum adam diyordiki en sert zemini dahi sürer hatta traktörlerin gittiği arazi yolunu dahi sürüyormuş ama çok pahalı 25000 tl mi neydi

satocan58 link=topic=52590.msg542692#msg542692 date=1329683961' Alıntı:
ekimde bunla süremen tarla ottan gecilmez, nisanda sürsen yine ekime kadar hem yüzü tutar hem yine otlanir.))) haa yilda 2 ürün alan yada nadas yapmayan bölgelerde olur..mesela cihan, hacimmet, dolcevita gibi arkadaslara sicak gelebilir..ama bizim kapimiza gelmez...
aynen satılmış abi kıraç tek ürünlük bölglere gelmez ama toprak için çok yarayışlı bir makina alt üst ediyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...