tümosan mı erkunt mu

ERKUNTMU, TÜMOSANMI

• Kullanılan toplam oy
    82
  • Bu anket kapanacak: .
Ynt: tümosan mı erkunt mu

Arkadaşlar anket ekledim .
Oyları kulanın
Ve her Traktörün iyi yada kötü yönü vardır.AMA
bir firmayı karalamadan yada kötülemeden herkes
bilgisini baylaşa bilir ok

erkunt 80.4 ün rakibi 8175.ancak 8175 erkuntun 80.4/e serisiyle eş bir traktör.yani lüks erkuntlarla tümosan kıyaslanmaz.gerek donanım olsun gerek işcilik olsun gerek kalite olsun erkunt tümosandan çok çok önde.tümosan yıllardır yerinde sayıyıyor.

kederci link=topic=52598.msg573107#msg573107 date=1333304272' Alıntı:
valla erkunt her yönuyle tümosandan üstun bence yersiz bir tartışma
Kardeşim belki donanın olarak üstün olabilir tarlada yada bayırda yükle erkuntun pekte şansı yok tümosanın karşısında ...

arkadaşlar türk çiftçisinin durumu ortda çoğu kişi gırtla kadar borç içinde türkiye için ucuz olan iyidir erkuntun motorları çok güzel ama şuda bi gerçek bizim trakya tümosan bayi aslanlar otomativ 2011 senesi içinde 1200 tane tümosan satmış sadece trakyada bu rakam

benim fiatım war ama erkunt derim.keşke hangi modelleri kıyasladığını da yazsaydın daha iyi olurdu.erkunt daha teknolojik.daha ağır.kullandığı motor ve şanzuman dünyada önde gelen markalar.%100 yerli olsa daha iyi olacak diye bir kaide yok bazı arkadaşlar daha yerli diye tümo demişler ama tümo da iyi motor bence en azından newholland dan..

JOSEPH link=topic=52598.msg573115#msg573115 date=1333304667' Alıntı:
Kardeşim belki donanın olarak üstün olabilir tarlada yada bayırda yükle erkuntun pekte şansı yok tümosanın karşısında ...

dedigim gibi bayırda tarlada 8175 le 80.4/e kapışsın.804 lüks agır bayırda boguluyor tamam kabul ediyorum ama tarlada 8175 in hiç şanzı yok.sen hiç 24 lü goble çeken 8175 dördünmü?