İZMİR İLİ TİRE İLÇESİ YENİÇİFTLİK KÖYÜNDE DEPREM(BU KÖY BANA 5 KM UZAKLIKLTA)

İzmir'de, merkez üssü Yeniçiftlik - Tire olan 4,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Ulusal Deprem İzleme Merkezi'nin verilerine göre, deprem saat 08.34'te, yerin 8 buçuk kilometre derinliğinde gerçekleşti.
CİHAN

Kaynak : http://www.haber3.com/izmirde-4,4-buyuklugunde-deprem-1203116h.htm#ixzz1mw5ElCko

SABAHTAN BERİ SALLANIYORUZ ARKADAŞLAR.ARTÇILAR ŞU ANDA DEVAM ETMEKTE.ALLAH HEPİMİZİ KORUSUN.DEPREM ÇOK KÖTÜ BİŞİ.

Ynt: İZMİR İLİ TİRE İLÇESİ YENİÇİFTLİK KÖYÜNDE DEPREM(BU KÖY BANA 5 KM UZAKLIKLTA)

geçmiş olsun.depremde yapılacaklar ile ilgili bilgin varsa çevrendekileride bilgilendri.yoksa önce kendin bilgilen sonrada çevreyi.japonyadaki 1 depremde 1 kişi ölmüştü.ölen Türktü.camdan atlamış noo*-*- Allah hepimizi korusun

Ynt: İZMİR İLİ TİRE İLÇESİ YENİÇİFTLİK KÖYÜNDE DEPREM(BU KÖY BANA 5 KM UZAKLIKLTA)

Önce kendine sonra sevdiklerine sonrada tümocanlarına dikkat et abi çok kötü birşey deprem içerde durmayın çok soğuk değilse hava.

Geçmiş olsun abi şimdi sen diyince duydum haberim yoktu nası durum hasar var mı gerçi çok büyük değil şiddet ama deprem kötü şey şiddet az da olsa çok korkutuyo insanı

sağol blader.hasar yokta merkezin olduğu köyün merasında küçük çatlaklar oluşmuş.be görmedim.bizim köyde bişi yok çok şükür.

Cihan_özece link=topic=52648.msg543374#msg543374 date=1329753422' Alıntı:
sağol blader.hasar yokta merkezin olduğu köyün merasında küçük çatlaklar oluşmuş.be görmedim.bizim köyde bişi yok çok şükür.
Aman allah muhafaza panik işi daha kötü gökhan abinin dediği gibi az bi şiddette bile olsa insan korktuğundan camdan falan atlayan çok oluyor :( İnşallah bir an önce kesilir artçılar falan da bununla kalır

geçmiş olsun cihan kardeş allah hepinizi korusun deprem kötü demişsin hemde ne demek çok iyi bilirim 1999 depremini bizler yaşadık allah tekrarını göstermesin sizede

Cihan_özece link=topic=52648.msg543391#msg543391 date=1329754075' Alıntı:
şu anda salladı yine ama hafif geçti.çok sağolsun arkadaşlar hepinizden allah razı olsun.
: ' ( Üzüldüm abi inşallah canınıza malınıza birşey gelmez.