Fendt Traktörü Hakkındaki Düşünceleriniz??

Ynt: Fendt Traktörü Hakkındaki Düşünceleriniz??

bence bu fiyat listesi çok uçuk.bu fiyat listesini arkadaşlar hangi kaynaklardan ulaşmışki?ben fendt traktörlerinin kutlucanlardan aldığım bilgiye göre 40.000 eurodan başladığını biliodum geçen sene ama şimdi nedir bilememde bu fiyat listesi olamaz bence.saygılar trak kulüp üyeleri...

Efsane Fendtçi link=topic=5920.msg64058#msg64058 date=1218288368' Alıntı:
teşekkürler atiila bey:)Bu arada trak kulüpteki arkadaşlarım biraz para biriktirsekte ortaklaşa 936 alsak derim

neden olmasın ama FENDT pahalı bir traktör yorumumu bende atilla abi gibi sonrasında yapmak istiyorum

fent hakkında bir bilgim yok burda kullananda yok sadece fuarda gördüm fiyat konusunda galiba biraz pahalı ama dünyanın en iyi traktörü diye duymuştum videolarda seyrediyom güzel çok hoşuma gidiyor performansi bence traktörde en önemli olan yakıt ve parçasinin olması diyorum

ramazanpullu link=topic=5920.msg82615#msg82615 date=1223408865' Alıntı:
fent hakkında bir bilgim yok burda kullananda yok sadece fuarda gördüm fiyat konusunda galiba biraz pahalı ama dünyanın en iyi traktörü diye duymuştum videolarda seyrediyom güzel çok hoşuma gidiyor performansi bence traktörde en önemli olan yakıt ve parçasinin olması diyorum

Yakıtta cimriliğini tartışmak geç olur çünkü defalarca yazıldı çizildi parça olayına gelince ithal edilen malzemeler her marka için pahalıdır yada kalitesine görede fiyat aralığı değişiklik arzedebilir

herşeyin bir bedeli olduğu gibi kalitenin de bir bedeli vardır,buda €uro olarak karsımıza çıkmakta,,birde şöyle düşünmek gerekiyo
Fendt aynı kategoride olan traktörlerden yaklasık olarak 8-10.000 €uro pahalı,ama bufiyat karsılaştırması sadece bg gücü olarak.
Aynı bg deki traktörün birine 10.000 €uro bir fark verecek,işte bu defa ayrıntılar ortaya çıkıyo,işçilik kalitesi ortaya çıkıyo,mesela Fendt de olupta diğerlerinde olmayan özellekleri çıkarıp öyle fiyat karsılaştırması yapıldığında çokbirk fiyat farkı olmadığını göreceksiniz,,,
Şahsi fikrimdir,,,Saygılar,sevgiler,,

DoYRaNLı link=topic=5920.msg86547#msg86547 date=1224449219' Alıntı:
herşeyin bir bedeli olduğu gibi kalitenin de bir bedeli vardır,buda €uro olarak karsımıza çıkmakta,,birde şöyle düşünmek gerekiyo
Fendt aynı kategoride olan traktörlerden yaklasık olarak 8-10.000 €uro pahalı,ama bufiyat karsılaştırması sadece bg gücü olarak.
Aynı bg deki traktörün birine 10.000 €uro bir fark verecek,işte bu defa ayrıntılar ortaya çıkıyo,işçilik kalitesi ortaya çıkıyo,mesela Fendt de olupta diğerlerinde olmayan özellekleri çıkarıp öyle fiyat karsılaştırması yapıldığında çokbirk fiyat farkı olmadığını göreceksiniz,,,
Şahsi fikrimdir,,,Saygılar,sevgiler,,

Yani X markaya 10.000 euro harcayıp FENDT in birebir kalitesi ve teknolojisine ulaştırabiliyorsanız sizden kralı olmaz olamazda bakalım 10.000 euro ya çıkma yada çakma VARIO varmı

ben fendt canlı olarak tarlalarda gormekteyım kendımde fırsat buldkca sureklı kullanıyorum ben genelde 412 kullandım fıkrım su arkadaslar be ılgımı cekn tarlada yakıtı degılde konforu oldu daha cok o on suspansıon ınsanı arabasından bıle sogutur yanı kullandıkca bagımlısı olmamak elde degıl zaten ankara da gıttıkce cogalmakta bu arada yakıtını daha hıc ocmedık ama bu traktorun yakjıtını cok dıceksen almayacaksın en son 413 kulandım onun kontrol panelı bıraz daha deısık mukemmel bı makına ınsan onu surdugu zaman cukurlara bılerek gırmek ıstıyor 6 pullukla ılerı gerı yapıom motor onden esnıyor ama bı turlu tekerlerı yerden kesmeyı daha basaramadık

salih link=topic=5920.msg87277#msg87277 date=1224685244' Alıntı:
ben fendt canlı olarak tarlalarda gormekteyım kendımde fırsat buldkca sureklı kullanıyorum ben genelde 412 kullandım fıkrım su arkadaslar be ılgımı cekn tarlada yakıtı degılde konforu oldu daha cok o on suspansıon ınsanı arabasından bıle sogutur yanı kullandıkca bagımlısı olmamak elde degıl zaten ankara da gıttıkce cogalmakta bu arada yakıtını daha hıc ocmedık ama bu traktorun yakjıtını cok dıceksen almayacaksın en son 413 kulandım onun kontrol panelı bıraz daha deısık mukemmel bı makına ınsan onu surdugu zaman cukurlara bılerek gırmek ıstıyor 6 pullukla ılerı gerı yapıom motor onden esnıyor ama bı turlu tekerlerı yerden kesmeyı daha basaramadık
kullanıcının test sonuçları diye düşünüyorum...ağır abi ye yakışır konfor...

salih link=topic=5920.msg87277#msg87277 date=1224685244' Alıntı:

Kullanıcı arkadaşların yorumlarına dikkat çekmek istiyorum teşekkürler salih

18karatekin link=topic=5920.msg90039#msg90039 date=1225312132' Alıntı:
arkadaşlar bu traktörler hava soğutmalı galiba motorları.bildiğimiz sistem genelde sulu sistem.bu kunu hakkında bilgisi olan varmı?SAYGILAR.

Sadece 200 serisi hava soğutmalı sisteme sahip diğer segmentte bulunan 300-400-700-800-900 serileri Common-Rail standart donanıma sahiptir